Lovely

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 30.

Lelőhely:   Rossmann

Intenzív fedést biztosító camouflage korrektor.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Palma215

2022. február 15.

Sokadikat vettem meg. Nekem ez a legjobb korrektor valaha.
Ez számomra a tökéletes fedés, erős fedése van, de maga a cucc nem tömény, nem sűrű, nem látszik feltűnően, hogy ott van, szépen eldolgozható. Az applikátora elsőre rémisztő lehet, de szerintem teljesen jól adagolja a terméket, nem túl sok. Szerintem az is pozitív, hogy elég sok árnyalat elérhető belőle, szerintem jól hasznosítható. Nekem szem alá nem ül be - van, ami be szokott - és a bőrhibákra is pont elég. Próbálgattam én sokmindent, de nálam ez a telitalálat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 15.

Sokadikat vettem meg. Nekem ez a legjobb korrektor valaha.

Lona22

2022. február 12.

Nagyon jó színeik vannak, krémes állagú, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 12.

Nagyon jó színeik vannak, krémes állagú, könnyű vele dolgozni.

Reni666

2021. december 26.

Nekem nem vált be .
-fedése közepes ,nem nagyon tüntet el semmit se.
-eléggé oxydálodik a nap végére,de már felkelés után is más színe van .
-nem tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 26.

Nekem nem vált be .
-fedése közepes ,nem nagyon tüntet el semmit se.
-eléggé oxydálodik a nap végére,de már felkelés után is más színe van .
-nem tartós .

Emma23

2021. október 23.

Nekem nagyon tetszik. Mostanság egyre jobb drogériás korrektorokat találok. Viszont a szín választék csapni való. Még a legvilágosabb szín is nagyon sárga. Emiatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 23.

Candy21

2021. augusztus 29.

Szuper korrektor ár érték arányban elég folyékony az állaga a festése egy jó közepes. Viszont ha szem alatt nem púderezem le hajlamos a ráncokba ülni de ezt leszámítva nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Lencseee

2021. május 4.

Nagyon jol mukodik!!!!🤩 es megteveszto a "jumbosaga", ami nem a mennyisegere utal, hanem az applilatorra igy jol meg is lepodtem, mennyire fogy 😂 ha megyek Rossmannba, biztos ujraveszem. Azonban szerintem ez egy kozepes fedesu korrektor. Meger egy probat;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 4.

nagyklau

2021. április 30.

Sokáig csak állt a polcon, de fogalmam sincs miért nem használtam. Sötétebb a bőröm mióta szoliba járok és sehol nem találtam olyan színt ami kellett volna, ezért csak hozzányúltam és milyen jól tettem. 12 órája van fent, de mintha pár perce tettem volna fel. Átlátszó púderrel fixáltam, és tökéletes. A Catrice korrektorával ellentétben ez nem ül bele ráncokba. Eddig nagyon jól teljesít, remélem a továbbiakban is így marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Vini13

2021. március 9.

Többször is újravettem már, mivel nekem nagyon bevált. 1300 forint körüli áron adják. Én a 03-as árnyalatot használom mivel nagyon illik a bőrszínemhez. Nekem nagyon jó a fedése, könnyű eldolgozni, és púderrel fixálva nagyon tartós is. Általában csak korrektort használok a szemem alá, és néhány bőrhibámra így viszonylag sokáig elég is.
Régebben nagyon hamar elhasználtam egy ilyen kis tubust, és sajnáltam is kidobni őket mert úgy tűnt bőven van még benne csak éppenséggel alig lehet már kihalászni az applikátorral, de amióta láttam egy videóban, hogy le lehet szedni azt a kis műanyag részt (ami leszedi az applikátorról a felesleget mikor húzod ki a tubusból) azóta még egy csomó terméket ki tudok ecsettel szedni.
Ami talán negatívum, hogy kicsit parfümös illata van, ami engem igazából nem zavar, de tudok olyanról akit ez kifejezetten zavar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

lia0000

2020. december 24.

Nagyon szeretem ezt a korrektort. Rengeteg fajtát kipróbáltam már, mert nem nagyon szoktam alapozót használni.: essence, catrice, revolution, stb. Az állaga nagyon jó, nem szárítja a bőröm és nem emeli ki a tág pórusaimat, sőt! Szépen finomítja és nem is sápaszt el. Lovely fixáló baking púderrel használom, de ki fogom próbálni sima, színezett púderrel is. Azt fontosnak tartom megjegyezni, hogy a szemeimet aláhidratáltam Alterra orchideás szemkörnyékápolóval. Most van egy-két piros pötty az arcomon, pár óra után megint láttam őket, de engem annyira nem zavar, mert nem vagyok pattanásos fajta. Aki hozzám hasonlóan szereti úgy használni a korrektort, mintha kiemelne/kontúrozna vele (szem alá, orrnyereg élére, állra, homlok közepe, stb.) annak nagyon ajánlom. Az illata is finom, nem műanyag. Egy picit tényleg lehetne tartósabb, de már így is sokkal jobb mint az eddig próbáltak. És legalább "szépen" kopik... nem maszatos, nem mászik el, csak halványul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 24.

Judy1

2020. december 12.

A nagy applikátorral kifejezetten könnyű dolgozni, kellemes állaga van, könnyen eldolgozható és a fedése is szép. Mindig fixálom porpúderrel, így nem ül bele a ráncokba. Ami miatt le kell pontoznom, az a tartóssága. Pár óra múlva simán le tudom törölni a kezemmel, ha a szemem köré nyúlok, olyan, mintha nem tapadna meg eléggé a bőrön, pedig nem zsíros a bőröm szemem környékén. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Magnesium Stearate, Zinc PCA

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.