Lovely

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 30.

Lelőhely:   Rossmann

Intenzív fedést biztosító camouflage korrektor.

aalexaa

2019. december 14.

Előtte essence korrektort használtam, de annak még több rétegben sem volt tökéletes a fedése, a catrice híres korrektora pedig annyira illatos, hogy folyton könnyezett a szemem tőle. Gondoltam kipróbálom ezt, és egyáltalán nem bántam meg. Nagyon jó fedése van, hatalmas az applikátor, de könnyű dolgozni vele, nem irritál, nem áll meg a ráncocskákban és nagyon tartós. Kedvenc lett, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Emi011

2019. december 14.

Bőven veri a drágább márkákat. Nem kenődik, nem szárít, tartós, kevés is elég. Nem váltanám le semmire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

zsozsi0205

2019. július 20.

Évek óta a Catrice Camouflage korrektort használtam, de úgy éreztem, hogy itt az ideje váltani, így erre esett a választásom. És milyen jól tettem! Több árnyalatot is használok, külön a szem alatti sötét karikákra és külön az egyéb bőrhibákra. Nagyon szépen fed, nem ül be a szem alatti apró ráncokba. Az illata eleinte kellemetlen volt számomra, de a hatás érdekében végül kénytelen voltam megbarátkozni vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Nikk89

2019. július 8.

Jó a fedése, sűrű az állaga, és nem kopik a nap során, de a száraz foltokat nagyon kiemeli sajnos..:-(
Van egy kis illata, ami számomra nem zavaró.
És így utólag azt vettem észre, hogy szárítja is a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Van egy kis illata, ami számomra nem zavaró.
És így utólag azt vettem észre, hogy szárítja is a bőrt.

Veronika1

2019. május 30.

Nem volt még ettől a márkától sem korrektorom, sem alapozóm, úgyhogy gondoltam ideje kipróbálni mit is tud ez a korrektor. Amikor megvettem nagyon befolyásolt az, hogy a csomagolása (szerintem) nagyon hasonlít a Shape Tape-re. Szépen el lehet dolgozni, főként a szem alatti karikáimra, és a homlokomon levő pirosas területen használom. Árkategóriájában szerintem szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

lili1

2019. március 19.

Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Én 1000 Ft-ért szereztem be a 01-es árnyalatban. Fedése közepes,de alapozóval kombinálva tökéletes. Az illatta nekem néha kissé irritáló,főként a szemem alatt,de hozzá lehet szokni. Ajánlani tudom,ár-érték arányban nagyon jó:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

krisztinak276

Korcsoport: < 18
2019. január 22.

Először véletenül a 04-es árnyalatban vettem meg, nem csoda, hogy a hófehér bőrömön konkrétan narancssárga lett :D szerencsére legutóbb már körültekintőbb voltam és a 01-est hoztam haza. A fedése egészen jó, ár-érték arányos, az illatával viszont olyan se veled-se nélküled kapcsolatban vagyok, van, hogy tetszik, van, hogy már zavar a parfümössége. Jól kivilágosítja a szükséges terülteteket és a karikáimat is egészen elfedi. A szemem körül kicsit beül a ráncokba, de nálam nincs olyan korrektor, ami ne csinálná ezt, szóval nem rovom fel negatívumként.
Összességében szerintem egy egész jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 22.

Összességében szerintem egy egész jó kis termék :)

nicolebunny

2018. október 30.

Szemem alá használom a 03-as színt, ami nekem elég világos, talán kicsit túlzottan is-legalább a világos bőrűek örülhetnek! :) Nagyon gyorsan szárad, kevés is elég. Én a For your beauty-s tojással oszlatom el. Kis mennyiségnél a ráncokba minimálisan ül bele, viszont arra figyelni kell, hogy gyorsan kell vele dolgozni, mert különben felszedi az alapozót, ha kicsit kezd száradni.
Az applikátor nagyon nagy, szem alá kicsit macerás a kellő mennyiséget felvinni, viszont az arc többi részén kimondottan hasznos. Próbáltam úgy is, hogy a nevetőráncaimhoz, a homlokom közepére és az államra tettem kicsit, szépen világosítja ezeket a területeket.

Akciósan vettem 25% kedvezménnyel, így nagyon megérte, viszont sajnos összetevőlistát sehol nem találtam, így csak 4 csillagot kap. Az újravétel attól függ, hogy (ha valaha előkerül valahonnan) milyenek az összetevők. Pattanásokat egyébként nem okozott a könnyen eltömődő pórusaim ellenére sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

dana90

2018. október 24.

Elégedett vagyok a termékkel ár-érték arányban. Nekem a 4 Vanilia arnyalat van meg. Szép és tartós fedést biztosít, olajos a bőröm, így mindig fixálom púderrel. A Revolution Conceal & Definehoz hasonlítanám. A zöld korrektort szeretnem még kipróbálni, illetve a mattító primerre is kíváncsi vagyok. Ti használtátok már őket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Magnesium Stearate, Zinc PCA

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.