Lovely

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 30.

Lelőhely:   Rossmann

Intenzív fedést biztosító camouflage korrektor.

macskusz

2020. augusztus 17.

Sajnos nekem kevésnek bizonyult a fedése. A megszokottnál nagyobb applikátor először furcsa volt, de hamar megszoktam, nem volt nehezebb dolgozni vele. Pozitívum, hogy van belőle elég világos árnyalat, ami nem ütött el a fehér bőrömtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

BlackVelvet

2020. július 22.

Bevallom, nem gondoltam volna, hogy ez ennyire jó lesz. A csomagolása miatt vettem meg, kíváncsivá tett a hasonlósága egy drágább termékhez. Nagyon jó fedése van, ennek ellenére nem ül be a szem alatti ráncokba, nem szárítja azt a területet, ami ritkaság ilyen fedésnél. Egy negatívum, hogy ha kicsit lejjebb viszem a szem alatti területről az arcom felé, az ottani pórusokat iszonyatosan kiemeli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

GaMirV

2020. július 10.

Előszőr nem sok reményt fűztem hozzá, de a csomagolása (amely egy drágább társára hajaz) ,aplikátora meggyőzött..
A színválaszték nekem megfelel, én bőrszínemnek tökéletes árnyalatot találtam.
A formulája is tökéletes.Nem ül be a mimikai ráncaimba illetve nem kopik le olyan hamar mint a vele azonos árkategóriájú társa.
A legjobb?-Mi tagadás van tőle jobb , de egy átlagos hétköznapra pont elég(nekem).
Ajánlom-e?-Igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

A színválaszték nekem megfelel, én bőrszínemnek tökéletes árnyalatot találtam.
Ajánlom-e?-Igen.

petra095

2020. február 20.

Nagyon szeretem, jelenleg a legjobb korrektorom, a harmadik adaggal használom éppen :) Szeretem hogy ilyen nagy a feje, sokkal gyorsabb használni, a színválaszték is teljesen rendben van. Az illata kicsit erős, parfümös, de semmilyen irritációt nem okozott. 5*-os termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

aalexaa

2019. december 14.

Előtte essence korrektort használtam, de annak még több rétegben sem volt tökéletes a fedése, a catrice híres korrektora pedig annyira illatos, hogy folyton könnyezett a szemem tőle. Gondoltam kipróbálom ezt, és egyáltalán nem bántam meg. Nagyon jó fedése van, hatalmas az applikátor, de könnyű dolgozni vele, nem irritál, nem áll meg a ráncocskákban és nagyon tartós. Kedvenc lett, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Emi011

2019. december 14.

Bőven veri a drágább márkákat. Nem kenődik, nem szárít, tartós, kevés is elég. Nem váltanám le semmire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

zsozsi0205

2019. július 20.

Évek óta a Catrice Camouflage korrektort használtam, de úgy éreztem, hogy itt az ideje váltani, így erre esett a választásom. És milyen jól tettem! Több árnyalatot is használok, külön a szem alatti sötét karikákra és külön az egyéb bőrhibákra. Nagyon szépen fed, nem ül be a szem alatti apró ráncokba. Az illata eleinte kellemetlen volt számomra, de a hatás érdekében végül kénytelen voltam megbarátkozni vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Nikk89

2019. július 8.

Jó a fedése, sűrű az állaga, és nem kopik a nap során, de a száraz foltokat nagyon kiemeli sajnos..:-(
Van egy kis illata, ami számomra nem zavaró.
És így utólag azt vettem észre, hogy szárítja is a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Van egy kis illata, ami számomra nem zavaró.
És így utólag azt vettem észre, hogy szárítja is a bőrt.

Veronika1

2019. május 30.

Nem volt még ettől a márkától sem korrektorom, sem alapozóm, úgyhogy gondoltam ideje kipróbálni mit is tud ez a korrektor. Amikor megvettem nagyon befolyásolt az, hogy a csomagolása (szerintem) nagyon hasonlít a Shape Tape-re. Szépen el lehet dolgozni, főként a szem alatti karikáimra, és a homlokomon levő pirosas területen használom. Árkategóriájában szerintem szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

lili1

2019. március 19.

Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Én 1000 Ft-ért szereztem be a 01-es árnyalatban. Fedése közepes,de alapozóval kombinálva tökéletes. Az illatta nekem néha kissé irritáló,főként a szemem alatt,de hozzá lehet szokni. Ajánlani tudom,ár-érték arányban nagyon jó:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Magnesium Stearate, Zinc PCA

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.