Lovely

Ár:   629 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erikaa, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

C-vitamin tartalmú zöld színű korrektor a megrepedt véredények elkendőzésére, megszüntetve a kipirosodását a bőrnek. Gazdak e-vitamin tartalma védi a bőrt a szabad gyökök kártékony hatásával szemben. Könnyen aplikálható készítmény.

AnnaLAKK

2019. szeptember 18.

SZÖRNYŰ semmire nem jó abszolút nem takar el semmit, meg se tapadt a bőrömön. Pénzkidobás, akármilyen olcsó is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

nori145

2019. május 28.

Nagyon jól elfedi a pirosságokat, jó a textúrája. Nem ad ki tekeréskor túl sok terméket. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

tátombák

2017. február 19.

Féltem, mert a tekerős kiszerelés elég csúnyán tud kinézni, ha nem vigyáz rá az ember, de végülis kellemesen csalódtam. A lényege annyi, hogy nem szabad türelmetlenkedni, és 1 használat 1 tekerés. Ha nem jön egyből, várni kell pár másodpercet, mert mégiscsak sűrű anyagnak kell átpréselődnie a kis nyíláson. Nekem ezzel a módszerrel a termék 99%a a fejemen kötött ki, és nem a kupakban, vagy valahol máshol. Sokáig hánykolódott a sminkes kosárkámban, de sikerült eredeti állapotában és tisztaságában megőriznem.

Alapozás előtt használtam, kellően semlegesítette a pirosat, ha ügyesen eldolgoztam, nem volt ogre fejem. Volt az essencenek az anti redness stiftes korrektora, az sokkal-sokkal pigmentáltabb volt ennél. Ez elég vizes állagú, ujjal könnyű volt eldolgozni. Azért nem vettem újra, mert a mennyisége nevetségesen kevés az árához képest, konkrétan több a csomagolás, mint maga a korrektor...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Demonshadow

2017. február 19.

A mostani időszakomban nagyon küzdöttem a pattanásokkal, amik csak nagyon lassan akartak elhalványodni, így gondoltam, hogy ezzel a kis "varázslattal" hátha elfedhetem őket. Sokan ódákat zengnek ezekről, hogy komplementer színként szinte észre sem lehet majd venni a piros foltokat, de az biztos, hogy erre a termékre nem igaz. Vagy átüt a pirosság, vagy pedig konkrétan nem szürke, hanem zöld lesz tőle a bőröm. Ha keveset használok belőle, az a baj, ha sokat, akkor pedig az a baj. Nagyon hamar lejön, igazából az ecsetes megoldást sem tartom a legjobbnak, ahogy egy natúr színű korrektornál se. Sajnos számomra majdnem hogy használhatatlan, bánom, hogy kiadtam rá a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

erikaa

2016. november 11.

Szeretem ezt a terméket, ecsetes megoldásának köszönhetően könnyű használni és eldolgozni a bőrön. Jól fedi el a piros foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate