Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valaholmessze, Módosítva: 2012. június 28.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Folyékony világosító alapozó, E-vitamint, hidratáló és mattosító anyagokat tartalmaz. Fényvisszaverő pigmentekre alapolú formula, mely optikailag kisimítja a bőrt.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Avon Color Trendes túl sötét alapozóm volt, ami még csak nem is fedett, ezért kerestem inkább a Rossmannban egy alapozót púderral. Mivel lovely-s a szemhéjtusom, a szemöldökceruzám és a szempillaspirálom is, meg vagyok elégedve mindegyikkel, gondoltam az alapozó sem lehet rossz és még drága sem volt. Hát nem a legjobb, de nem olyan vészes, ahogy mások írják. Nekem könnyedén fel lehet vinni, egyenletes is, bár nem fed 100%-osan, de a pattanásaim nagy részét és a pirosságot is fedi. Annyi bajom van vele, hogy ragacsos és nem marad meg sokáig, Viszont egy jó púder használatával mattíthatjuk és nem lesz olyan ragacsos. Én például az RdeL Young púdert használom, amiről sok pozitív vélemény van és tényleg jó.
Külön pluszpont az alapozónak, hogy nem ront a bőrömön, nem jöttek ki pattanások, sem kiütések.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Hecate

2018. május 6.

Megleptek vele és reméltem összebarátkozunk. Bár van olyan Lovely termék amit kedvelek (itt a Krémmánián értékeltem a Color Wear tartós rúzst), de ez a cucc nem jött be. Kinyitás után egy ideig csak folyt kifele, a tubust felfele tartva is. Az illata, színe, állaga nekem nem okozott gondot, ám a felvitel kezdetén kis mennyiségben is annyira ragacsos, mű érzést produkált amit képtelen voltam elviselni magamon. Vártam egy ideig, hogy hátha elmúlik, csakhogy nem így történt és mivel nem bírtam ezt a ragacsot, lemostam, a tubust pedig kidobtam. Olyan alapozó amit egyszer se tudtam rendesen magamra kenni, mert sajnos visszataszító élménynek bizonyult. Lehet valami miatt hibás, romlott terméket fogtam ki? Nem tudom, de én többet nem kentem, nem kenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

pandahapci

2018. január 26.

4-5 éve imádtam, de akkor még mit sem konyítottam a sminkekhez. Nemrég újra vettem mert szükségem volt hirtelen egy olcsó de pár napig használható alapozóra. Túl nehéz az állaga, alig fed, kiemeli a száraz bőrt és látszódnak a hámlások tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

timcho03

2018. január 1.

Na, ezt az alapozót nem is tudom, hogyan és miért választottam. Nem most volt már, de azt hiszem kifejezetten valami olcsóbb, itthonról csak épp elfutós, tehát nem mindennapos használatra és nem egész nap tartós alapozót kerestem arra az esetre, ha épp rosszabb állapotú, alapozó nélkül nem vállalható a bőröm. Hát ez még arra sem volt jó. Olcsó, még akciós is volt, ha jól emlékszem, de ilyen rossz alapozóval szerintem életemben nem találkoztam. Próbálkoztam én vele, igyekeztem esélyt adni neki, de szerintem még száraz, normál arcbőrre sem való, nemhogy zsírosra! Mivelhogy annyira nehéz, zsíros az állaga, hogy kenni sem lehet, maszkhatású, beleül a pórusokba, pici ráncocskákba, szem alá, és ezen felül még csillog is, ami zsíros bőrhöz megint csak nem ajánlott, bár a brilliance-ból valahogy rájöhettem volna, hogy ezt takarja... fedése is egy nagy nulla, a bőrhibákat csak még jobban kiemeli a csillogó hatásával, amit 2 kiló púderrel sem lehet eltüntetni, vagy csak még jobban segít a kiemelésben. Púderrel és anélkül is nehéz volt, minden egyes alkalommal azonnal le akartam mosni, mert nem bírtam elviselni, ahogy "ül" az arcomon. Még a pattanásokhoz is nagyban hozzájárult szerintem és a legvilágosabb árnyalata is olyan volt, mintha tojássárgáját kentem volna az arcomra...Annyiszor meghazudtolta már más termék, hogy olcsó húsnak bizony nem híg a leve. Na, ez nem az a termék! Még mindig több, mint a fele a tubusban van, mert sajnálom az ilyen be nem vált vagy hatástalan kencéket kidobni, meg azóta rájöttem, hogy a csillogása miatt egy gyenge highlighternek az arccsontra valamennyire elmegy, talán arra elhasználgatom, de amúgy senkinek sem ajánlom semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

dechertadel

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 30.

Nagyon fényesít, így az alapból zsíros bőröm még zsírosabbnak látszik általa.
Ezt a negatívumot pedig igazából nem kompenzálja semmi jó.
A szaga szerintem kifejezetten rossz, bár ez szubjektív, és a legkisebb probléma.
Valahogy úgy éreztem, hogy minden alkalomnál - ami nem volt sok, mert hamar rájöttem, hogy rontok a helyzetemen, ha ezt használom - máshogy alkalmazkodott a színe a bőrömhöz, és néha túl világos, néha túl sötét volt.
Kicsit ragacsos is volt nekem, felvitelnél is, és miközben rajtam volt, közben is azt éreztem mintha valami rossz minőségű maszk lenne rajtam.
Nem ajánlom. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nagyon fényesít, így az alapból zsíros bőröm még zsírosabbnak látszik általa.
Ezt a negatívumot pedig igazából nem kompenzálja semmi jó.
Nem ajánlom. :(

pongrtimi

2016. november 13.

hát.. nem igazán szeretem. fényesíti a bőröm, csillámok vannak benne és túl rózsaszínes. elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

macskusz

2016. június 5.

Az általam próbált legrosszabb alapozó. Egyáltalán nem tartós, a bőrhibáimat nem fedte el, és szinte lefolyt az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Bexxm

2016. május 28.

Mikor még használtam alapozót, ezt is használtam. Jól fedett és tartós volt, az illata is kellemes. :)pár tubussal elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

sarkanyandi

2016. május 28.

Szerintem nyáron jó barátok leszünk, most még éppen annyira sötét, hogy ha lebarnulok tökéletes lesz. + az az enyhe fényesség amit ad, pont jól jön nyári napokon. Az illata is nagyon kellemes, állaga is jó egy alapozóhoz képest, a fedése is megfelel nekem, nem túlzott, mégis takar amennyit kell. Azért csak 3 csillag, mert mégsem varázsolt el annyira, nem a legjobb alapozó amit el tudok képzelni, és csúnya piros összetevő vannak :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

panneszka

2016. március 31.

Én nehezen tudom eloszlatni, hogy szép legyen és ne csíkos meg számomra kicsit maszk hatású. Amúgy nem olyan rossz, megy a bőrömhöz, csak lehetne tartósabb. Nem piszkálom az arcom mégis eltűnik. Éppen ezért ha nem muszáj nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.