Lovely

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A matt ajakrúzs hosszú időre bársonyos réteggel borítja be az ajkakat. Az innovatív formula kombinálja a matt hatást, a hosszú élettartamú és kényelmes alkalmazást, és ennek köszönhetően az ajkak selymesen puhák és hidratáltak lesznek.

5 árnyalatban kapható

zsazsi1

2019. október 12.

Megvettem X-edik rúzsnak mert csak, aztán kipróbáltam és bedobtam a többi közé. A napokban a kezembe került (jééé,ilyenem is van!) és akkor most legyen ez. Gyönyörű szín ( a számát sajnos nem találom rajta, egy rózsás-nude árnyalat) mint egy púderréteg fedi be az ajkat, bársonyos-matt rózsasziromszerű fedéssel, de nem a folyékony rúzsok lerobbanthatatlan bekentségével. Érzésre mintha semmit nem viselne az ember. És tartós! Háromfogásos ebédet persze nem él túl, de nem is ígéri. Szépen kopik, inkább csak halványul a szín. vele való tapasztalatom újra csak megerősít abban, amit már egy-két kimondottan olcsó árfekvésű drogériás rúzsnál tapasztaltam, hogy a súlyos (tíz)ezreket csak a névért és a fílingért fizetjük meg a nagy márkáknál, minőséget ennyi pénzért is lehet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 12.

Lunora

2019. június 4.

Annyira tetszik az illata. Alapjáraton a krémes rúzsokat nem szeretem mert mindig az az olcsó drogériás/parfümös illatot/szagot érzem meg rajtuk és ez elveszi a kedvem, hogy ilyet viseljek a számon. Azonban ennek az illata, állaga, színe (barna) is nagyon megtetszett, így hát megvettem. Nálam nagy kedvenc lett, úgyhogy emmiatt a darab miatt elkezdtem nyitni a krémes , igazi rúzsok felé. Kitudja a végén még lehet elhagyom a mattra száradókat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 4.

Ingrid123

2019. március 13.

Fiataloknak lehet, hogy jó, de mivel én már középkorú vagyok így a "nemannyiracsattanósrafeszülő" ajkaimon minden apró ráncocskát felerősít, beleül a ráncokba. Szörnyű!!! Majd, ha egyszer (soha) ajakfeltöltés után leszek, akkor talán újra kipróbálom, addig ez nem az én rúzsom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Vikcsu98

2019. január 5.

A 02-es árnyalat van meg. A színe miatt esett rá a választásom, mivel mostanában nagyon tetszenek a sötétebb árnyalatú barnás rúzsok. Előszőr egy folyékony rúzst szerettem volna, de végül ezt vettem. Nagyon meglepődtem milyen jó ez a formula, mintha kicsit rászáradna a számra, ezért meglepően tartós. Nem szárít, inkább puhább lesz tőle az ajkam, nagyon szépen kopik és könnyű újra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Wehler

2018. augusztus 17.

Matt, sötét nude, tartós, de nem szárító rúzst kerestem. A folyékony rúzsokat nem szeretem használni hétköznapokon, mert a lemosással bajlódni kell, ha igazítani szükséges. A 2-es árnyalat telitalálat kreol bőrhöz! :)

Update: Megvettem az 5-öst is, ami egy hideg meggy szín. Nőies, feltűnő, nagyon feldobja az arcom, a fogaim hófehérnek tűnnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

DodoCore16

2018. július 29.

Az egyes árnyalat van meg. A színe nekem kissé túl rózsaszín, a boltban kézfejen nude árnyalatnak tűnt, de így sem rossz. A viselete kicsit kellemetlen, mert összegyűlik a kis ráncokban és nehezíti az ajkat, a tartósságával meg vagyok elégedve. De ár érték arányban jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Gwenny

2018. július 23.

Egy barnás nude árnyalatot vettem meg belőle. Igazából egy kicsit téglásabb színre számítottam, de tetszik az összhatás rajtam, úgyhogy marad.Egy krémes matt textúráról van szó, ami abszolút nem szárít. Isteni puha volt utána az ajkam. Tartósságról még nem nagyon tudok nyilatkozni, átlagosnak tűnik.
Az ár-érték arány nagyon jó,pláne úgy hogy learazva vettem kb. 500 ft-ért. Egyre jobban bejonnek a Lovely kreálmányai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Summerof69

2018. június 27.

Matt rúzst kerestem mindennapos használatra nappalra. Más márkát akartam eredetileg, de ennek a színe - 1-es - passzolt legjobban a Rimmeles Eastend snob szájceruzámhoz :-D Ez az árnyalat egy igazi vagány nyári rózsaszín.
Szóval tényleg matt, klassz a számon. Élesben teszteltem (kávéivás, palacsintaevés, stb.) és egész jól bírta. Egyenletesen kopott, nem szárít. Csak azért kentem újra 1x mert szeretek rúzsozni ;-) Csomagolás: szerény, de határozott. Erőteljesen kattan a tok, bírja kiképzést a táskámban. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Ceresin 0 0