Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Töredező és elszineződött körmökre ajánlott, selyemmel, vitaminokkal és UV filterrel gazdagított formula.

Epresjoghurt

2016. március 8.

Miután az embernek sikerült felvinnie viszonylag egyenletesen - ami nem egy könnyű feladat ennek a lakknak az esetében - nagyon szép és fényes lesz az eredmény egy rétegben. 2 rétegben én nem szeretem felvinni. Nagyon gyorsan szárad és nagyon hatásos is. Együtt kezdtem használni egy szépség vitaminnal, így nem tudom, hogy annak, vagy ennek a lakknak köszönhető, hogy a körmeim szépek, egészségesek, nincsenek végre elszíneződve és jó gyorsan nőnek is, ami korábban egyáltalán nem volt jellemző. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

kaszasedua

2015. február 8.

Nekem bevált! Kellett egy kis türelem hozzá és tényleg nem igazán viszi fel egyenletesen a lakkot, de megérte a sok vesződést. Közel sem törik annyit a körömlemezem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

bandita

2014. november 29.

Az egyik leggázabb lakkom, fogalmam sincs, mire fogom elhasználni.
Egy rétegben csíkosan, trutymósan oszlatható, két rétegben pedig olyan hatást kelt, mintha megsárgult, elszíneződött műköröm lenne. Ez számomra végtelenül igénytelen, alapként sem műkszik az egyenetlen felület miatt.
Ha ez a márka és körömerősítés, akkor a Strongly Regenerating Nailcare lakkot ajánlom.

Még nem mondom, hogy megy a kukába, de a menetjegyét már megváltotta! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 29.

Az egyik leggázabb lakkom, fogalmam sincs, mire fogom elhasználni.

Még nem mondom, hogy megy a kukába, de a menetjegyét már megváltotta! :D

p.krisztikee

2014. augusztus 1.

Egész jó kis termék, a körömlemezem töredezett, de a 10ből már csak 1töredezett, kellett neki 3hét mire hatott, de most már nagyon szép. Türelem kell hozzá, vagyis a saját tapasztalatom után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

BlankaGroom

2014. március 23.

Egyik kedvenc alaplakkom, 3-szor is újravettem. Nekem teljesen megszüntette a lemezes töredezést és erősítette is a körmeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

lumena

2014. március 19.

Már egy fél üvegcsével elhasználtam. Nem fed egyenletesen és csíkoz, így nem a rendeltetésének megfelelően használtam, hanem alaplakként. A körmeim erősebbek lettek, később kezdenek el lemezesen szétválni, de ezt is csak nagyon minimálisan teszi és csakis a mutatóujjamon. :) Az meg akármit csinálok mindig sérülékenyebb. Amiért megszerettem az az, hogy van egy hosszában szétvált körmöm, csak pár mm-en, de nagyon kellemetlen. Na ez szépen elkezdett begyógyulni a hatására. Ezt a körömerősítőt még megtámogattam azzal, hogy vitaminokat szedek és teljesen összefort a kérdéses körmöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

kryptonklary

2014. március 12.

Megvettem mert lemezesen válkk le a körmöm a végénél, de mintha ez csak rontott volna a helyzeten...viszon nagyon szép színe van 2 rétegben, természetes hatást kelt! Még azt is szeretem benne, hogy nagyon sokáig bírja, nem kopik le pár nap alatt! De sajnos csak ennyi a pozitívum..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

heno

2013. november 9.

Nem tudom, hogy miért nem jött be senkinnek, nekem tökéletes. Vagyis azért nem 100 százalék, de elég jó. Azt hiszem még nyár legelején vehettem, vagy még korábban, és eddig nem igazán vettem észre h besűrűsödött volna, vagy valami baja lett volna. Legalább 5 napig kibirja minimális kopással, szóval szupi. És a körmöknek is jót tesz.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

tara95

2013. október 23.

Azt hiszem tévedésből kaptam le a polcról...megérte. Tegnap kentem fel úgy, hogy a körömvégeimre egy réteg majd a teljes felületre még egy. Mint a francia manikűr csak sokkal szebb és természetesebb. Rá fedőlakk. Nekem már ezért megérte megvenni kíváncsi vagyok fog-e erősíteni is. Remélem nem fog besűrűsödni mindenképpen updatelek. Addig max pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

nius

2013. szeptember 17.

2nap után besűrűsödött. használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

2nap után besűrűsödött. használhatatlan.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Benzophenone-3