Lovely

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

Egy matt kontúrozó színből, egy matt púderből és egy fényes arcpírból álló kontúrpaletta.

• Sun - kiegyenlíti az arc kontúrját, kiemeli a barnaságát
  • Matte - mattít és elfedi a bőr tökéletlenségeit
  • Shine - fényt ad a bőrnek

djsmithpopo

2019. május 20.

Nekem ez eddig a kedvenc bronzosítóm, mindig azt hiszik, hogy természetesen vagyok ilyen napbarnította. :-)))
A középső púdert nem használom, a másik kettőt viszont igen, telitalálat mindkettő az én arcbőrömhöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Vivienn13

2019. február 14.

Imádom. Minden egy helyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Imádom. Minden egy helyen.

Tabi

2019. január 24.

Elsősorban a highlighter része miatt vettem meg, ami nekem highlighternek teljesen használhatatlan. Olyan, mintha rózsaszín szemhéjpúdert kennék az arcomra. De egy korábbi hozzászóló tanácsára kipróbáltam a szememen, ott egy szolid, csinos sminket ad. :) A púder és bronzosító részével elégedett vagyok, végül leginkább ezt a részét szoktam használni, ha nagyon sápadt napom van, de csak finoman, mert elég erős színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Sarah19

2018. december 18.

Nagyon régóta használom a terméket, talán már 2-3 éve. Nagyon szeretem a matt púderét és a bronzosítót is néha-néha felviszem.
A csillogó highlightert sosem használtam, de maga a púder miatt, már megéri megvásárolni.
Nagyon szép matt finisht kapok tőle, az alapozóm nélküle nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Nagyon szép matt finisht kapok tőle, az alapozóm nélküle nem használnám.

Nussh

2018. július 8.

Kerestem egy olcsó alternatívát az Essence Get picture ready! Kontúrpalettájára, mivel azt már nem találtam a boltok polcain. Nem használok túl erős kontúrozást, úgyhogy gondoltam arra, amire kellene ez is elég lesz. Sajnos kb zéró pigmentáltsága van a barnának, pesig a bőröm hófehér. A világos színt nem szoktam használni, viszont a highlighter nekem nagyon bejött. Visszafogott, szép csillogást ad, és még tartósnak is bizonyult. Mennyiségre is elég sok, még akkor is, ha a háromból csak ezt fogom elhasználni. Viszont mivel a másik kettő számomra használhatatlan, így csak 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

b5bea

2018. június 23.

Nem túl pigmentált, de legalább nem eshetsz egyből túlzásba! Építgethető, de nem nyűgözött le. Én nem látom magamon a kontúrozó/bronzosító színt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Nebelin

2018. május 29.

Kezdő szettnek jó.
A bronzosító alig lâtszik és pár óra után le is kopik. 4-5 alkalommal át kell menni rajta hogy eredményt lássak.
A világos szín szem alá nagyon jó,eltűnteti a karikákat viszont olyan keskeny hogy púderecsettel lehetetlen csak a középső sávba érni.
A highliter nem rossz de nagyon nagy csillámok vannak benne,kicsit diszkógömb hatású.
Az árát kezdőszettként megérte,de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Kezdő szettnek jó.
Az árát kezdőszettként megérte,de nem venném újra.

Cat21

2018. május 14.

Jól hasznàlható színek az én vilàgos bőrömhöz. Praktikus a kiszerelése.
A tartóssàga àtlagos, a fedése közepes, nem túl feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Jól hasznàlható színek az én vilàgos bőrömhöz. Praktikus a kiszerelése.
A tartóssàga àtlagos, a fedése közepes, nem túl feltűnő.

Kispitypang

2018. április 21.

Igazából kicsit olyan mehh ez a termék nekem. Se nem jó, se nem rossz. A bronzosító és a púder részét használom, többnyire összekeverve, nagyjából eloszlatva az arcomon, hogy egy kis színt adjon. Így teljesen jól használható. A highlighter része azonban, bár a tégelyben jól mutat, valójában nem sokat ér. Az enyémnek például idővel egy kemény réteg képződött a tetején, amit félig meddig levakartam, így viszont ló mérető csillámok kerülnek csak az ecsetre, azok is csak hébe-hóba, szóval ez szerintem nem sokat ér. A többi része használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

scene14

2018. január 29.

Most próbáltam ki és....hát,a barnító jó,a púder passzol a bőrömhöz de nem hinném hogy sokáig matt maradna:D(de majd update-elek még róla)a highlighter meg potyog,még az állam is csillogott:D meg olyan gagyi hatása van,adok neki 3 csillagot...

Update: Ez a barnító a kedvencem! Annyifélét használtam már de egyik sem az igazi,imádom ezt! Púderét nem használom (szerintem semmire nem jó),highlightere jó,de mást használok,így csak a barnítót használom,de nekem így is megéri és már sokadjára vettem újra és fogom is! :) Csak azért adok 3 pontot mert a púdere szerintem használhatatlan,a highlightere meg potyog.. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Dimethicone
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, FD&C Red 40, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Színezék. Piros.