Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dory008, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann

Vastagító és hosszabbító szempillaspirál gumikefével

cs3ng31214

2019. május 22.

Ugyanez a problémám, mintha a festék ki lenne száradva már a kezdetektől. Semmit, azaz semmit nem csinált a szempilláimmal, pedig áztattam forró vízbe, meg mindenféle 'spirál újraélesztő' praktikát bevetettem, de semmi. Mivel az eredeti céljára nem lehet használni, szemöldökfésűnek használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

cukicsajszi

2018. szeptember 5.

Először a lányom kézilabdás csapattársának vettem meg ajándékba. (karácsony... Kihúzuk egymás nevét stb.). És mivel hajtott a kíváncsiság belekukkantottam. Ahogy kihúztam a kefét, mintha be lett volna száradva... Utolsó pillanat, hol vegyek másikat??? Na mindegy, add oda jelképesen és ünnep után kap egy jobbat! DE a visszajelzés: A legszuperebb spirál a világon!!! Azóta én és a lányaim is használjuk! Bevált!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

kovexti

2018. június 4.

Pár éve használtam. Ahogy emlékszem, még a sárgánál is jobban szerettem. Ha nem változtattak az összetevőkön azóta akkor megérdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

NiXyke93

2018. április 26.

Az érzésem az volt, mintha az első pillanattól ki lett volna fogyva a spirál... egyáltalán nem látszik, egy alkalommal nem tudtam úgy használni ahogy kellett volna, senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Epresjoghurt

2018. március 18.

4-5 éve használtam utoljára, akkor nagyon szerettem. Gondoltam, most újra kipróbálom. Csalódtam benne! Olyan, mintha be lenne száradva. Először azt gondoltam, hogy kifogtam egy selejtet, de olvasva a hozzászólásokat, mások is hasonló állaggal találták szemben magukat. Régen egész biztosan nem ilyen állaga volt....Nem sokra megyek így vele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

andika1234

2016. szeptember 1.

Régen kipróbáltam egy ilyet, de az volt a baj vele hogy nagyon kevés festéket vitt fel, szinte nem is látszódott, pedig magát a kefét szerettem, csak olyan volt mintha már ki lett volna fogyva:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Lizybaba99

2016. július 6.

Nagyon kedvező ára van, szuper a kefèje. Nekem ez A hétköznapi spirálom, termèszetes de mégis ad egy kis pluszt. Jó benne a festèk, tök tartós is. Reggel felkenem, este ugyanúgy a helyén van, még csak le sem pereg. Ha elfogy biztosan újra fogom vásárolni!😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

anastasia

2016. május 29.

A Lovely Pump Up sikerén felbátorodva próbáltam ki ezt is. Szándékosan a másodikat emeltem le a sorból, hogy ne egy többször kinyitogatott darabot vásároljak, de így is meglepődtem a festék állagán. Ilyen száraz jelleggel utoljára ~1 éve kiszáradt spiráloknál tapasztaltam. A kefe fogai sűrűn állnak, a vége elkeskenyedik és a sörték nettó eltűnnek. Nagyon jól választ szét, összetapadt pillákat csak a legenyhébb mértékben tapasztaltam, azonban nehezen kerül fel a festék a keféről a pillákra -- első átfésülésre alig látszik valami, a szokásosnál több kell belőle, hogy változást vegyünk észre. A hatása nagyon (talán túl) természetes, karcsú, fekete pillák, nincsenek csomók vagy összeragasztott pillák. Nehezen tudom egyenletesen bevonni az összeset egyszerre, különösen a végeket -- a festék állaga viszonylag kemény, viaszos, az ecset pedig érezhetően megakad. Icipicit darabosodik, ha sok réteg kerül fel. A nap során nem potyog le.

Nem ezt vártam, a keféje tetszik, de a festék lehetne krémesebb is. Annyival tud többet a kiszáradóban lévő spiráljaimnál, hogy nem hullik, de a hatása alig észrevehetően feketébb szempillák. Nem kizárt, hogy selejtes darabhoz jutottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Stanczi

2016. május 6.

Eddig 4 Lovely spirálból kettő bejött. A sárga és a narancssárga tubusos. A neonzöld mancsmintás és ez nem igazán hozta a kívánt hatást. Direkt a beljebb levő termékek közül választok, mert azt hátha nem nyitogatták annyit, de most nem jött be a taktikám. Olyan, mintha már rég be lenne száradva, nagyon sokszor kell átfésülnöm a pillákat, hogy legyen valami eredmény. Még jó, hogy nem drága, így nem fáj annyira a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

tfanni

2016. április 7.

Kb. 1,5 hónapja vettem meg. Az előző szempillaspirálom is lovely-s volt, imádtam, ezért gondoltam egy másik lovely-s spirállal is megpróbálkozom.
Nagyom szeretem, a keféje elég szimpatikus volt már a vásárlásnál is. Pont jó mennyiségű festéket vesz fel. Hosszabbít, illetve göndörít. Ezután egy másik lovely szempillaspirált is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Antioxidánsok: Chrysanthemum Indicum Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!