Lovely

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   2,7 g
Lelőhely:   Rossmann

Martu0508

2018. december 30.

Èn nagyon sokat használtam ezt a palettát ès elègedett voltam vele. Ár-èrtèk arányban nagyon jò. Szèpek a szìnek, jòl pigmentáltak ès viszonylag tartòsak is. Nyilván egy egèsz èjszakás bulit nem bìrt ki, de szèpen kopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

lia0000

2018. október 29.

Életem első szemhéjfestéke.. hihetetlen!!! Anno csak a fekete és a fehér szín miatt vettem meg. Ezeken kívül még tartalmaz bronz, szürke és aranybarna színt. Imádom használni mert egyszerűen nem akar elfogyni! Reggeli készülődésnél csak az ujjammal viszek fel egy kis aranybarnát, viszont ha esti bulihoz akarok vibráló szemeket készíteni, akkor az már egy kicsit macera.. A bronzos barna általában megül a szemhéjamon, az arany szín pedig egyszerűen eltűnik egy idő után. Ha tartós sminket akarok vele a szememre, akkor nagyon oda kell figyelnem az alapozásra és fixálásra. Nem annyira tartós és nyílván nem is olyan intenzívek a színei (ezeken különböző praktikákkal lehet segíteni), viszont tényleg el lehet használni és nagyon olcsó!! 3 pontot adok neki, mert azért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

eszteredit

2018. március 6.

Nekem a barnás szürkés paletta van meg, én imádom a világos kicsit metálos barnát benne. Szemhéjalapozóval elég tartós, jól pigmentált paletta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

GergelyneTesiVass

2018. február 23.

A barnás, zöldes árnyalatokat tartalmazó volt életem első palettája. Nagyon kedvező az ára. Visszafogott sminket lehet vele készíteni. Nem teljesen olyan, mint amilyenre számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Nicy011

2017. december 22.

Kb 6 évvel ezelőtt táncos fellépésekre vettem meg a 02-es árnyalatot, mert tartalmazott kék színt, ami nagyon jól passzolt a fellépőruhámhoz. Mindig nedves ecsettel vittem fel, jól pigmentált és tartós volt. Amikor úgy láttam jónak, vizesebb ecsettel tusvonalat is tudtam vele készíteni. Nyáron egy izzasztóbb előadás után sem folyt le, nem mozdult el, pedig nem használtam alá alapozón kívül semmit sem. A hétköznapokra nem igazán használok ilyen színes, metálos, csillogós árnyalatokat, de a fellépésekre tökéletesen megfelelt. Sőt, kellett ez az erősebb smink. Az egész paletta megvan még, rengeteg festékkel, mert mindig keveset használtam belőle. Nem tudom valaha is elhasználom-e, mert a metál csillogás nekem sok a hétköznapokra. Adok neki 5 csillagot, mert ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

porc3lain

2017. november 6.

A barnás, zöldes, természetes árnyalatokat tartalmazó verzió van meg nekem, de szinte sosem használom, mert nem túl tartós, sőt, felvéve alig látszik, viszont egy diszkrétebb sminkhez, szemhéjalappal akár jó is lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

csuszka

2017. október 28.

A 01-es összeállítás van meg, és ez volt életem első palettája. A pigmentáltsággal szeritnem egyik színnél sincs nagy baj. A bronzot és a lilát szeretem, a fehér is egész jó. (Azt mostanában highlighterként is használom.) A kékkel és a zölddel nem tudok mit kezdeni. A tartósságukról nem tudok nyilatkozni, mert pár óránál tovább még nem viseltem egyiket sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

cukicsajszi

2017. szeptember 24.

Nekem a képen látható volt meg és nagyon szerettem! Mindig vizes applikátorral dolgoztam, pigmentált és nagyon tartós volt a végeredmény. Régebben imádtam a feltűnő sminkeket így a bronzon kívül az összes színt teljesen elhasználtam belőle. Aztán még évekig tartogattam, mert sajnáltam megválni tőle. Szerintem nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Hugee93

2017. augusztus 10.

Kaptam egy barátnőmtől régebben, alapvetően a színei szépek lennének, de valahogy sosem nőtt a szívemhez. Talán túl potyogós por és azért. Magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

erynis

2017. január 20.

Nekem a 4-es van meg, fémes színeket kerestem, ez akadt a kezembe. Nem annyira pigmentált, nem is annyira tartós, de szemhéjalappal és fix +-szal lehet rajta tuningolni. Nem igazán jó minőség, de az ára sem túl magas. Elég ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.