KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Különleges formula, amely fokozza a szempillák hosszúságát. Jojoba kivonattal dúsított, regenerálja, megerősíti és hidratálja a szempillákat egész napon keresztül, nem tapasztja össze őket és nem kenődik el. A speciálisan kialakított kefe göndöríti, szétválasztja a pillákat, gyönyörű tekintetet eredményezve.

agiv

2018. október 19.

Huhh... azt kell h irjan h ez a valaha probált LEGJOBB spiral! Eddigi kedvencem a lovely citromsárgája a curling pump up es a maybelline sensational de ez mindkettőt veri!! BRUTÁL JOOOOO!!!!

agiv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

exhocmomento

2018. október 14.

Nem rossz, határozottan nem rossz kis mütyür ez. Nem bántam meg, hogy lőttem egyet (amúgy már szerdai nap az uccsót, brutál felkapott lett) most G-napokon. :)

Ugyanakkor nem tökéletes. Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez abszolút nem műszempilla-hatás nekem sem. Ugyanis nem drámai, tömött pillákat csinál, hanem kis természetesen nyújtja őket. Határozottan úgy érzem, hogy a spirál fő profilja a hosszítás, nem pedig a szétválasztás. Egy szakaszban nekem egészen a szemöldökömet érintették a pillák, annyira megemelte. :)

Szétválasztásban nekem sajnos még mindig az Avon Supershock az idol, ahhoz képest ha el nem is bujdoshat, de azért összehúzhatja a kis vámpírvállait. Nem mondom, hogy kegyetlenül tapaszt, de azért nem is olyan "millió pilla" szálas hatás. Ráadásul helyenként (nem mindenhol) valahogy olyan kesze-kusza, összevissza, itt-ott egymásba dőlő; hol jobbra, hol balra hajló pillákat eredményezett. Szóval nem vigyázzállásban sorakoztak.

Maga a kefe elég kis vaskos, bumszli, nehéz vele a szemzugban lévő apróságokat festeni és úgy en bloc nem összekenni a szemhéjat. De a kialakítása szupi, szépen követi a pillák sorát, jól ráfekszik.

A formula viszont tényleg egy csoda, mert nem pereg és jipííí, nem is kenődik. Vagy csak nagyon-nagyon minimálisan fog. Hajlamos viszont kicsit kopni a szempillák végéről. Ellenben nem keményíti meg őket, tényleg puhik, gondolom ebben a jojoba közrejátszik.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

szilvike94

2018. október 11.

Megvettem én is a havi kedvences krémmániás poszt után. Jajj de lányok..ebbe semmi műszempilla hatás nincs. :-) Akinek volt épített műszempillája az tudhatja, hogy az egészen más. Igen, szép fekete nem pereg, nem kenődik el (ami nálam nagy szó a zsíros bőrömmel) viszont nekem csak hosszít, dúsítani nem dúsít, de cserbe szépen szétválaszt, amolyan babást ad. A Lovely-tól még mindig a sárga Pump up viszi nálam a prímet. Újra nem venném, de azért el fog fogyni mindenesetre, de ennél vannak/voltak jobb spiráljaim.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Csanadivivi

2018. október 2.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem is csalódtam benne. Eddig a Pump up-ot használtam, mostantól valószínűleg felváltva fogom ezzel. A keféje elég bizarr, de pont kellő mennyiségű festéket visz fel és nem tapasztja össze a szempillákat sem. Hosszútávon továbbra is a Pump up-ot fogom venni,mert az kicsit természetesebb hatást produkál véleményem szerint, de erre sem tudok rosszat mondani :)

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

random

2018. október 1.

Egészen meg vagyok elégedve ezzel a spirállal, ami meglepő, tekintve hogy a szilikontüskés spirálfejeket részesítem előnyben a hagyományosakkal szemben. Egy kis körültekintéssel azonban gond nélkül használható. A formula viszont egy álom: nem csomós, nem tapaszt, nem pereg, és nem kenődik. És egész szépen dúsít: olyan kis "csillagszemű" lesz az eredmény egy réteggel. Mondjuk én a természetesebb hatást kedvelem, nem a műszempillásat. Nem holy grail, de simán újravevős, ha nincs más. az ára pedig rettentően pénztárcabarát: lelkiismeretfurdalás nélkül lecserélhetem 3-4 havonta, higiéniai megfontolásokból.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

Odil

2018. szeptember 27.

A harmadikat vettem most, mert nagyon impresszív és puha legyezőket csinál a szemeim fölé. Emellett ráadásul 10+ órán át tartja a göndörítést is, este pont olyanok a pillogóim, mint amikor reggel összekaptam őket. És még a neve is idétlen, harr! <3

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Dea

2018. szeptember 25.

Update:Nagyon bejött, szívesen újravenném :)

Eddig meg vagyok elégedve vele,nagyon szépen szétválasztja a pillákat, nem pereg, majd updatelek :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Update:Nagyon bejött, szívesen újravenném :)

abicicaaa

2018. szeptember 22.

A kefeje miatt teljesen megvoltam gyozodve rola, hogy rengeteg termeket fog felvenni, de meglepetesemre nem. Pont annyit vesz fel, amennyit kell.
Gyonyoruen szetvalasztja a pillaimat. Bar sok van beloluk, de rovidek, nagyon szepen meghosszabbitja oket ez a kis csoda.
Szinte lehetetlen poklabas hatast elerni vele.
Azert azt nem art tudni, hogy brutal muszempillahatast nem nagyon lehet elerni vele, inkabb egy mindennapi spiralnak jo, de annak nagyon.
Egyszeru leszedni, nem kell agyon dorzsolni a szememet.
Az itteni velemenyek hatasara vettem meg, nameg tetszett hogy piros es vampiros :D, abszolút nem bantam meg.
1000ftert ajandek.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Szinte lehetetlen poklabas hatast elerni vele.
Egyszeru leszedni, nem kell agyon dorzsolni a szememet.
1000ftert ajandek.

Misa

2018. szeptember 15.

Kicsit kételkedve vettem meg, amikor éppen le volt árazva. Korábban a márka másik spiráljáról, asszem a plump up nevűről áradozott mindenki, hogy tejóisten, a legjobb spirál evör - nekem meg természetesen nem jött be. Ez viszont nagyon.
Szétválasztja, íveli és nyújtja és dúsítja a szempillákat. Nem ragasztja össze, többszöri áthúzással sem, nem képez kis szemfesték-morzsákat. Nincs erős szaga, nem irritál. A kefével kényelmes dolgozni. Lemosni könnyű, emiatt az alsó pillasorra hajlamos ráülni egy picit. Nem pereg, nem maszatol.
Ezen kívül van két L'Oreal és egy Bourjois szempillaspirálom, de amióta ez megvan, semmi máshoz nem nyúlok. Sokkal jobb, mint az eddigi kedvencem, a bourjois. Messze sokkal jobb a L'Oreal Paradise Extaticnál, sőt, az általam is imádott Volume Million Lashes-t is lenyomja. Ezek mind 4000 ft-körüli áron mozognak, a Lovely pedig leárazva 600 Ft volt. Nekem nincs több kérdésem. :)

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Mancsoska

2018. szeptember 9.

Ez a szempillaspirál azt éri el,amit én a Benefit Roller Lash spiráltól elvártam volna. Dúsít, emel, hosszít,tartós,mindezt nagyon kedvező áron. Általában nem szoktak beválni azok a spirálok, amikről mások ódákat zengenek, akár drogériás,akár high-end viszonylatban, de ez a spirál tökéletes. Sajnos nem vízálló, ezért nem mondom, hogy holy grail termék (legalábbis nekem), de nagyon örülök, hogy kipróbáltam, szuper termék.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0