Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Különleges formula, amely fokozza a szempillák hosszúságát. Jojoba kivonattal dúsított, regenerálja, megerősíti és hidratálja a szempillákat egész napon keresztül, nem tapasztja össze őket és nem kenődik el. A speciálisan kialakított kefe göndöríti, szétválasztja a pillákat, gyönyörű tekintetet eredményezve.

crazy724

2020. január 28.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de nekem nem vált be. A kefe túl nagy, sok festéket vesz fel, és a szemzugban lévő pillákhoz odeférni vele elég nehézkes. A festék hamar besűrűsödött, eleinte túl híg volt, 2-3 hét után már olyan száraz, hogy már felvitelkor potyogott, ráadásul kenődik is. Ezeket leszamítva szép pillákat csinál, szétválasztja és szépen íveli őket. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

kittenberger

2020. január 26.

Már sokszor újravásároltam, valóban látványos pillákat csinál, vastagságukhoz és hosszúságukhoz is sokat hozzáad. Sokkal jobban bejött, mint a márka sárga spirálja.
Nekem nem potyogott, nem kenődött, és lemosni is egyszerű volt micellás vízzel.
A spirál feje sok festéket vesz fel és nagy méretű, oda kell figyelni, hogy a szemhéjamat ne fessem vele össze. Alsó pillasoron csak úgy tudom használni, ha előtte letörlöm róla a felesleget zsebkendővel.
A legnagyobb gond vele, hogy viszonylag kevés ideig hozza top formáját: újkorában még túl híg a festék, aztán kicsit besűrűsödik és kb 3 hétig tökéletes, később viszont csomósodásra hajlamos. Emiatt nem vonok le csillagot, alacsony ára miatt könnyen újra lehet venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Nekem nem potyogott, nem kenődött, és lemosni is egyszerű volt micellás vízzel.

orsikimi

2020. január 5.

Nagyon szép hosszú, dús és ívelt pillákat eredményez! Viszont kicsit hamar besűrűsödik a festék, de ennyi pénzért még így is megéri az eredményért cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Ralph

2019. december 16.

Nagyon szép pillák, nem tapadnak! 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Nagyon szép pillák, nem tapadnak! 5 csillag

kovacsanett43

2019. december 11.

Nagyon szeretem, szép pillákat csinál, hihetetlenül meg is emeli őket, viszont nekem 2-3 óra múlva kenődik, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

stimea

2019. október 16.

Update: Kicsit màs az àllaga,mint volt de ez nem rontott rajta, minden nap ehhez nyúlok (ha nem esik mert akkor waterproofhoz) ès tovàbbra is imàdom, 5* 😍

A lovely spiràljairól nagyon jókat olvastam itt ezèrt egy nap,amikor random nèzelődtem gondoltam megveszem, teszek vele egy póbàt. Elsőre nem nyűgözött le azonban azon kaptam magam,hogy egyre-màsra csak ehhez nyúlok. :) Nekem nem csomósodik ès nem is pereg, este könnyedèn el tudom tàvolítani. Többen kèrdeztèk màr,hogy műszempillàm van-e,amikor ezt viseltem így nàlam 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Reni666

2019. augusztus 24.

Nekem nem a legjobb , sajnos csomósodik.
Nagy a keféje ,sokszor van rajta sok festék amitől összeragad a pillám .
Egyébként nem irritált , és tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Nekem nem a legjobb , sajnos csomósodik.
Nagy a keféje ,sokszor van rajta sok festék amitől összeragad a pillám .
Egyébként nem irritált , és tartós .

Vicus

2019. augusztus 5.

Enyhén csomóssá teszi a szempilláimat, de amúgy nem rossz termék, jól dúsít. Alsó szempilláimat nehéz vele elérni és nekem hajlamos kenődni is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

paranoidcat

2019. július 17.

A legjobb eddigi spirál, ami a kezem ügyébe akadt. Nekem szupertartós, simán kibírja a napot, és gyönyörű, íves, göndör pillákat varázsol. Mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

kecskesszuszu17

2019. május 11.

Hajlamos kicsit elmászkálni, de nagyon szépen emeli meg a pilláimat, hosszít, dúsít, szép mélyfekete, és csodásan szétválasztja a szempilláimat. Képtelenség vele póklábakat csinálni. Ár-érték arányban abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol