Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Különleges formula, amely fokozza a szempillák hosszúságát. Jojoba kivonattal dúsított, regenerálja, megerősíti és hidratálja a szempillákat egész napon keresztül, nem tapasztja össze őket és nem kenődik el. A speciálisan kialakított kefe göndöríti, szétválasztja a pillákat, gyönyörű tekintetet eredményezve.

Berberis

2019. március 25.

Ezèrt az árèrt nem rossz kis termèk. Nekem első pár alkalommal elèg nehèz volt bánni a kefèjèvel, plusz tapasztott is. Mostmár a tapasztást nem èrzèkelem ès nagyon szèp pillákat tudok vele kèszìteni, bár ehhez sokszor vègig kell mennem rajtuk. Viszont a problèmám, hogy nem túl tartós, kenődik a szemem fölè ès alá is. Emiatt nem hiszem, hogy ùjravennèm, de egy próbát megèrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

pigglypig

2019. március 18.

Pár hónapja vásároltam, a "kaland" kedvéért, kíváncsi voltam, tud-e annyit, mint a Pump up. Egész sok jó vélemény volt itt, szóval lehet, hogy picit magasak volta az elvárásaim, de nálam még mindig a sárga tesó a favorit, bár szó, ami szó, én is látom a hasonlóságot. Mindkettő nagyon szépen ível, illetve én a dúsításban sem érzek különbséget, azonban a Pump up mindenképpen jobban teljesít hosszabbítás tekintetében. Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy picit potyogott is, darabokban jön le, és elég hamar kezdett beszáradni.

Röviden: nem rossz, nem érzem kidobott pénznek, egy próbát megért. De a Pump upot vettem újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Amadea

2019. február 16.

Update: Felpontozom 4-ről 5-re, jól összecsiszolódtunk. Az én pilláimat remekül dúsítja-hosszabbítja, tényleg látványos a hatása. Néha át kell fésülnöm a szempilláimat, de ez eddig minden darabnál így volt, már nem göbösödik, mint az elején. Nagyon szkeptikus voltam vele szemben, örülök, hogy kipróbáltam, ez a jelenlegi kedvenc spirálom!

2018.11.28.: Természetesen mindenkinek az kellett a G-napokon, mint nekem (vagy fordítva), természetesen az utolsó állványon árválkodó darabot hoztam el, miután behatóan tanulmányoztam, vajon felbontották-e előttem - ugyan nem volt festékkel összemaszatolva a külseje meg ilyesmi, de azért nincsenek túlzott illúzióim - szóval lehet, hogy a negatívumokban vétlen ez a szegény kis spirál.
A festék nagyon sűrű és csomós-göbös a pillákon, muszáj átfésülni, egyébként szépen hosszít-dúsít, emel, nem az van, hogy néhány szál a pillasor közepén lefittyed, amit annyira utálok. Vannak napok, amikor teljesen jól viselkedik, máskor muszáj utána fazonírozni, egyelőre nem tudom, hogy mi befolyásolja a viselkedését, a Hold állása vagy a fronthatás. Nem pereg le napközben, nem irritál és viszonylag könnyű eltávolítani (Bioderma rózsaszín kupakos micivízzel) a nap végén.
Én is kuponnal vettem, de ha teljes áron veszem meg, akkor se káromkodnék - főleg, ha egyszer hozzájutok egy bontatlan darabhoz.
Mindent beleszámolva négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Mindent beleszámolva négyest kap.

PDEva

2019. február 5.

A keféje miatt vettem meg, illetve a festék barátságos összetevői miatt. A kefe nagyon bejött, elsőre a kezemre állt, minden kis pillaszálat elérek vele mindenhol, göndörít is, dúsít is, bár egy húzással inkább a hosszúságot növeli (nálam kb. másfélszeres hosszabbodást eredményez, ami szuper!). Több húzással dúsít is, a szín is erősebb lesz, de így nagy a festék csomósodásának és a pillák összetapadásának a kockázata is, mert a kefe elég sok festéket felvesz a tubusból (hiányolom a festéklehúzó szűkítőt a tubus nyakánál... vagy ha van is benne, lehetne szorosabb). A festék színe... nálam egy húzással inkább sötétszürke, mint fekete, de 2 húzással már egész jó feketére szárad. Nem az a vad, wow, blackest black... Egy csillagot mindenképpen levonok, 1-2 óra elteltével már potyog. Eddig primer nélkül használtam, lehet, hogy tartósabb lenne egy jó szempillabázissal.

UpD: kipróbáltam az Alverde Lash Boost primerrel, és úgy szuper tartós, nem potyog, nem kenődik, és nem irritál. Amikor alap nélkül használtam, csípte a szememet, mert belepotyogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

FViktoria93

2019. január 28.

Már kettőt elhasználtam belőle, és még mindig imádom. Rengeteg féle szempillaspirált használtam már, de sajnos a legtöbb mindig panda szemet festett nekem. Ez nem olvad le, szép feketére festi és íveli a pilláimat. Még nem találtam jobbat, pedig vettem már drágább kategóriájút is jó pénzért. Egyetlen problémája, hogy ahol a pilláim vége a bőrömhöz érnek, ott a nap végére megjelenik egy szürkés-feketés kis foltocska, de ez könnyen orvosolható fél perc alatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Szandika12

2019. január 9.

Nagyon-nagyon mérges vagyok, sokáig használtam a lovely sárga spirálját, szeptembertől egészen mostanáig bírta és még egész jó, mondom kipróbálom most már végre 3 hónap múlva ezt a vampírost, kinyitom erre bevan száradva szinte teljesen!!! Köszönöm szépen azoknak akik a Dm-ben nyitogatják, így egyelőre egy csillag és totál pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

tyukanyo

2018. december 29.

Elfogyott a sárga lovely, és a boltban sem volt már ezért erre esett a választásom. Vegyes érzéseim vannak, de szerencsére inkább pozitívak a tapasztalataim. A szilikonos kefék jobban bejönnek, de ezzel is lehet óvatosan bánni. Szép dús, hosszú pillákat csinál. Pont annyi terméket vesz fel a keféje amennyi kell.
Az egyedüli negatívum, hogy ahol a pilláim vége hozzáér a bőrömhöz, ott egy idő után elkenődik, de csak nagyon minimálisan :)
Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Szerintem megéri az árát.

Patricica11

2018. december 18.

Bevezetésként fontosnak tartom megemlíteni, hogy nagyon szeretem Lovely termékeket. Sokszor találtam már náluk igazi csodát, nevetséges összegekért. A sárga 'Pump up' változatából rengeteget elhasználtam már, legutóbb is ezért mentem, de nem volt egy darab sem, így hát a 'Vampire' jött velem haza. Nem állítom, hogy a legrosszabb szempillaspirál amit eddig használtam életem során.. de majdnem.
Az egyedüli problémám -ami viszont igen nagy probléma- hogy az inimini szempilláimmal szinte semmit nem csinál. :) A keféje rettenet hosszú (ezt persze az üzletben is megnézhettem volna), és noha látszatra rengeteg festéket felvesz, a szempilláimon ebből szinte semmi nem látszik.Hiába építhető a csomagolása szerint, számomra ez maximum egy 'no makeup' sminkhez használható alternatíva... maximum. Hosszú szempillájúaknak elhiszem hogy szép természetes hatás elérhető vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

sziluetta

2018. december 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, alapból olyan spirált kerestem, ami nem kenődik, sajnos nálam ez is kenődik, potyog picit, de egyáltalán nem olyan vészes, mint a korábbi spiráljaim. Nagyon kellemes csalódás volt, hosszú pilláim vannak és dúsak is, így nem igényel semmi pluszt, csak színezni szoktam őket, ellenben ez olyan szépen megemeli és íveli őket, hogy egészen műszempilla hatást kelt. Szóval, ha kell egy kis plusz, akkor ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

dizabella01

2018. december 8.

Ebben az árban az egyik legjobb szempillaspirál, viszont nekem a sárga változata jobban bejött.
A keféje szerintem kicsit sok festéket vesz fel, de ennek ellenére vállalható szempillákat varázsol, pedig én nagyon kényes vagyok, és kevés olyan spirál van, amit szeretek.
Mindenképp egy próbát megért, talán újra is fogom vásárolni. Próbáljátok ki, jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0