Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Különleges formula, amely fokozza a szempillák hosszúságát. Jojoba kivonattal dúsított, regenerálja, megerősíti és hidratálja a szempillákat egész napon keresztül, nem tapasztja össze őket és nem kenődik el. A speciálisan kialakított kefe göndöríti, szétválasztja a pillákat, gyönyörű tekintetet eredményezve.

Glorcika

2021. február 19.

Nyertem ezt a spirált és milyen jól tettem, hogy nem én vettem meg magamnak.
Nekem nem jött be, próbálkozok próbálkozok, de nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Nyertem ezt a spirált és milyen jól tettem, hogy nem én vettem meg magamnak.
Nekem nem jött be, próbálkozok próbálkozok, de nem lesz kedvenc.

Ofesz86

2021. február 5.

Nekem nagyon bejött, olyan dús pilláim lesznek, hogy az valami álom! Óvatosan kell vele bánni, ha kapkodva dobom fel, akkor hajlamos tapasztani a pillákat. Vicc (és egyben szerencse is), hogy ennyi pénzért ilyen jó spirált lehet venni - ez vonatkozik a többi Lovely spirálra is.

Egy tipp: az állványról sose az első vagy második darabot vegyétek le, annyit bontogatják őket, hogy ebből is sikerült már vacakot kifognom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

Amadea

2021. január 25.

2021.01.25.: Kövezzetek meg, dobáljatok meg egy rakás szempillaspirállal, de rajtam ez még mindig működik... mintha változtattak volna a formulán (vagy egy régi darabot küldött nekem a Rossmann), mert érzetre olyan, mintha semmi nem lenne a tubusban, de csodaszép pillákat tudok vele pingálni. Hosszít-dúsít, nem pandázik, nem szublimál el még maszkos időkben sem.

Update: Felpontozom 4-ről 5-re, jól összecsiszolódtunk. Az én pilláimat remekül dúsítja-hosszabbítja, tényleg látványos a hatása. Néha át kell fésülnöm a szempilláimat, de ez eddig minden darabnál így volt, már nem göbösödik, mint az elején. Nagyon szkeptikus voltam vele szemben, örülök, hogy kipróbáltam, ez a jelenlegi kedvenc spirálom!

2018.11.28.: Természetesen mindenkinek az kellett a G-napokon, mint nekem (vagy fordítva), természetesen az utolsó állványon árválkodó darabot hoztam el, miután behatóan tanulmányoztam, vajon felbontották-e előttem - ugyan nem volt festékkel összemaszatolva a külseje meg ilyesmi, de azért nincsenek túlzott illúzióim - szóval lehet, hogy a negatívumokban vétlen ez a szegény kis spirál.
A festék nagyon sűrű és csomós-göbös a pillákon, muszáj átfésülni, egyébként szépen hosszít-dúsít, emel, nem az van, hogy néhány szál a pillasor közepén lefittyed, amit annyira utálok. Vannak napok, amikor teljesen jól viselkedik, máskor muszáj utána fazonírozni, egyelőre nem tudom, hogy mi befolyásolja a viselkedését, a Hold állása vagy a fronthatás. Nem pereg le napközben, nem irritál és viszonylag könnyű eltávolítani (Bioderma rózsaszín kupakos micivízzel) a nap végén.
Én is kuponnal vettem, de ha teljes áron veszem meg, akkor se káromkodnék - főleg, ha egyszer hozzájutok egy bontatlan darabhoz.
Mindent beleszámolva négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Mindent beleszámolva négyest kap.

Lencseee

2021. január 19.

Eddig 3szor hasznaltam, es nagyon csalodott vagyok, szaraz, nem emel, alig dusit, inkabb csak ragasztja a pillakat...gyakorlatilag rossmann penztarba dobott adomany volt, hogy ezt megvettem. Harmatgyenge meg ar-ertek aranyban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

ghostofcampnou

2020. május 27.

Januárban vettem meg ezt a terméket, a kedvenc magyar bloggerem jókat írt róla és karácsony után jól is jött, hogy ilyen olcsó, szóval gondoltam miért ne. Sajnos nem igazán jött be: furcsa ez a kefe, valahogy keszekusza pillákat csinál és nehéz vele dolgozni. Aztán nem is maradt meg hosszú ideig, állandóan sepregetnem kellett a lehullott kis fekete darabkákat az arcomról napközben, pedig ez csak nyáron szokott előfordulni. Végül elég hamar be is száradt, úgyhogy nem tudom azt mondani, hogy megérte megvenni, még kb 900 forintért sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

abicicaaa

2020. március 20.

Update: biztos hogy valtoztattak a formulan, bontastol kezdve mar vizes, tapasztja a pillakat, valamint maszatolodik is. Kb 2 ev kihagyassal vettem ujra, es az elso tubusomnal nem voltak ilyen problemak.

A kefeje miatt teljesen megvoltam gyozodve rola, hogy rengeteg termeket fog felvenni, de meglepetesemre nem. Pont annyit vesz fel, amennyit kell.
Gyonyoruen szetvalasztja a pillaimat. Bar sok van beloluk, de rovidek, nagyon szepen meghosszabbitja oket ez a kis csoda.
Szinte lehetetlen poklabas hatast elerni vele.
Azert azt nem art tudni, hogy brutal muszempillahatast nem nagyon lehet elerni vele, inkabb egy mindennapi spiralnak jo, de annak nagyon.
Egyszeru leszedni, nem kell agyon dorzsolni a szememet.
Az itteni velemenyek hatasara vettem meg, nameg tetszett hogy piros es vampiros :D, abszolút nem bantam meg.
1000ftert ajandek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Szinte lehetetlen poklabas hatast elerni vele.
Egyszeru leszedni, nem kell agyon dorzsolni a szememet.
1000ftert ajandek.

crazy724

2020. január 28.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de nekem nem vált be. A kefe túl nagy, sok festéket vesz fel, és a szemzugban lévő pillákhoz odeférni vele elég nehézkes. A festék hamar besűrűsödött, eleinte túl híg volt, 2-3 hét után már olyan száraz, hogy már felvitelkor potyogott, ráadásul kenődik is. Ezeket leszamítva szép pillákat csinál, szétválasztja és szépen íveli őket. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

kittenberger

2020. január 26.

Már sokszor újravásároltam, valóban látványos pillákat csinál, vastagságukhoz és hosszúságukhoz is sokat hozzáad. Sokkal jobban bejött, mint a márka sárga spirálja.
Nekem nem potyogott, nem kenődött, és lemosni is egyszerű volt micellás vízzel.
A spirál feje sok festéket vesz fel és nagy méretű, oda kell figyelni, hogy a szemhéjamat ne fessem vele össze. Alsó pillasoron csak úgy tudom használni, ha előtte letörlöm róla a felesleget zsebkendővel.
A legnagyobb gond vele, hogy viszonylag kevés ideig hozza top formáját: újkorában még túl híg a festék, aztán kicsit besűrűsödik és kb 3 hétig tökéletes, később viszont csomósodásra hajlamos. Emiatt nem vonok le csillagot, alacsony ára miatt könnyen újra lehet venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Nekem nem potyogott, nem kenődött, és lemosni is egyszerű volt micellás vízzel.

orsikimi

2020. január 5.

Nagyon szép hosszú, dús és ívelt pillákat eredményez! Viszont kicsit hamar besűrűsödik a festék, de ennyi pénzért még így is megéri az eredményért cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Ralph

2019. december 16.

Nagyon szép pillák, nem tapadnak! 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Nagyon szép pillák, nem tapadnak! 5 csillag

Antioxidánsok: Tocopherol