Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Különleges formula, amely fokozza a szempillák hosszúságát. Jojoba kivonattal dúsított, regenerálja, megerősíti és hidratálja a szempillákat egész napon keresztül, nem tapasztja össze őket és nem kenődik el. A speciálisan kialakított kefe göndöríti, szétválasztja a pillákat, gyönyörű tekintetet eredményezve.

RuzsnyomNiki

2021. szeptember 15.

Egy 1 000 Ft-os szempillaspiráltól nem várok világmegváltó minőséget, nálam ezek a termékek például gyorsabban be szoktak száradni, mint a drágább spirálok, viszont hatásában bátran kijelenthetem hogy lekörözi a 4-5000 Ft-os L'oreal spirálokat. Gyönyörű hosszú és sűrű pillákat varázsol, amelyek ébenfeketék. Nem ragasztja össze a szempillákat, pont annyira drámai amennyire én szeretem. Nekem egyáltalán nem potyogott vagy maszatolódott el. Egyetlen észrevétel, hogy a spirálkefe vége picit nekem olyan kidolgozatlan, azzal a résszel nehézkes dolgozni, viszont az ár és a hatás engem kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

rata.sum

2021. szeptember 14.

Sajnos még jobban le kell pontozzam. Máris elkezdett beszáradni, ezzel egy időben pedig nap közben elmászkálni. Túl keményre köt, alig tudom lemosni (olajos és habzó lemosó, utánuk micellás víz). Tényleg olcsó, de sajnos pont annyival kevésbé jó is. Egy spirál azért 3-4 hétnél bírjon már kicsit többet.

2021.08.31. Kicsit tanácstalan vagyok, hogyan is értékeljem. A festék állaga pont jó, nem túl híg, nem túl száraz. Szép hosszú pillákat kreál, vastagít is, fekete, nem kenődik, csak nap végére mászik le minimálisan, amit papírzsepivel egy mozdulat korrigálni.. Az ára szuper.
Mi vele a bajom mégis? Hááát... lehet, hogy az általam vásárolt termék hibás, vagy nem tudom. A keféje nem olyan, mint itt a termékfotón. Nem ilyen szép egyenletesen ívelt, hanem egyenes és a végén van egy hirtelen kanyar. Ez alaposan megnehezíti számomra a felvitelt. Szeretem a nagy, ívelt keféket mert nem kell velük sokat vacakolni, a göndörítés is könnyebb velük. De ezzel a göndörítés (amikor picit tekersz a kefén) kábé egyenértékű a "hogyan ne szúrjuk ki saját szemünket spirálozás közben" cselendzzsel, ugyanis ha csavarintom a kefét, jó eséllyel belekapok a szemgolyómba azzal a fura kampóval a végén. Nem értem a koncepciót, tényleg nem. Pedig amúgy nagyon jó, de ez így -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

SweetLikeMee

2021. augusztus 11.

Az első két szétben még tökélesnek tűnt, mert olcsó és szép pillákat csinált: hosszított és dúsított és göndörített is egyszerre.
Viszont nagyon durván lefolyt a szemem alá, még akkor is ha csak a felső pilláimra használtam. Idővel pedig csomósodott is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

lilimakeup

2021. július 15.

Hosszú, dús szempillákat csinál. Nem potyog, tartós. Egy rétegben is csoda pillákat varázsol.
Jó árban kapható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

Jó árban kapható :)

Saranhuone

2021. július 11.

Ja hogy én ezt még nem értékeltem? :D Egy ideje elkezdtem végigmenni a Lovely spirálokon és legutóbb ez volt a soros. Szép erős fekete, dús, hosszú pillákat csinál és tartós is, szóval vita nélkül kapja az 5-öst.

Update: időközben kipróbáltam több spirált a márkától, a Best Ever volt az, aminél végül leragadtam és vagy 4x újravettem. Aztán legutóbb nem volt és eszembe jutott ez a vámpíros, szóval jött haza. Nekem is másnak tűnik kicsit mint 2 éve de nem rosszabb. Szerintem ugyanazt a hatást adja, mint a Best Ever, csak menőbb a csomagolása :D máskor is újraveszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Palma215

2021. július 5.

Hát az úgy volt, hogy Lovely akció volt a rossmannban, én meg rájöttem, hogy nem szabad kitennem a lábamat a házból. Amúgy is kinéztem ezt a spirált, mondom ha már akciós, akkor megveszem. És nagyon imádom. Ez a tényleg igazi WOW effekt, hosszú, dús, fekete pillák, tényleg, régen voltam ilyen elégedett spirállal. Viszont picit kenődik, szal nem tudok rá maxot adni, igaz, szegényt 16 órákra meg a 40 fokban kentem magamra, szóval ez nem tudom, mennyire a spirál hibája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 5.

KisTigris

2021. június 30.

WOW mekkora pilláim lettek! Dúsít és hosszabbít. Viszont pereg és ez nem tetszik. Hogy újraveszem? Lehet hogy nem. Vagy van vízálló belőle? 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

Bonnieoo7

2021. május 26.

A sors vagy a gének nem áldottak meg hosszú szempillákkal, de nem panaszkodom, mert végülis átlagos. Az utóbbi időben kísérleteztem mivel lehetne felturbózni, de nem nagyon jött be semmi az Essence óta, valószínűleg kár volt hanyagolnom. Elfogyott, aztán mindig mást vettem, s így jutottam el a Lovely Vampire - hez, ami igen jól debütált nálam. 2 használat után is messze a legjobb, mint amikkel kísérleteztem! 1 sorral is szép, 2 sorral csodaszép, 3 sorral pokláb. A rétegek között nem kell sok időt várni, jó gyorsan köt. Picit potyog a nap végére, de még így sem kritizálom, mert ahhoz túl jó. Mondták páran, hogy hamar beszárad, úgy 3 hét, de nem hiszem, mert jó sok festék van benne, a keféje számomra tökéletes méretű és formájú. Még ha a szokásosnál gyakrabban is kell vennem egyet valószínűleg azt is megtenném, mert nagyon jó, könnyű vele dolgozni.👌
Apró észrevétel azért van, éktelenül irritálja valami a szemem néhány percig (2 nap alatt 2x), mint amikor a szél belefújja a homokszemcsét, de aztán ahogy jön úgy elmúlik, nem dörzsölöm, magától megszűnik. Lehet, hogy nincs összefüggésben a szempillaspirállal, ki tudja?🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

gyongyikeolasz

2021. április 9.

Ajándékba kaptam ezt a szempillaspirált de milyen jó is hogy nem én vettem meg mert pénzt nem ér. Nagyon hamar elkenődik a felvitel után illetve a kefével nem olyan egyszerű dolgozni. Nagyon szeretem a Lovely szempillaspirálokat de ez nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Ascyra

2021. március 29.

Jajj, csajok annyira hálás vagyok nektek, meg a Krémmániának! Ha ez nincs, biztos nem találok rá erre a csodatevő spirálra :D

Röviden és tömören: a Tökéletes Spirál! Én nem is értem, hogy eddig minek szenvedtem a sok Alverdés mihasznával, ha itt van ez a csoda. Potom pénzért. Olyan sűrű, fekete és íves szempillákat gyárt rám reggelente, hogy még tükörbe nézni is jobb, de komolyan! :) Először nagyon furának tűnt a feje, kicsit bumszilnak meg olyan bénán lekerekítettnek, aztán rájöttem, hogy kb. "anatómiailag formázott" - annyira tökéletesen illeszkedik a pillámhoz, hogy még egy amatőr is profi pillákat tud vele csinálni.
Az összeteveői láttám a nyálam is összefut ... és az ára! Ez legalább tízpontos, semmiképp nem öt. Életem végéig (vagy amíg csak gyártják) el fog kísérni, az már biztos. Bármelyik méregdrága spirált (ami tele van parrabénnel) lepipálja, így én mindenkinek aki sminkel bátran és szívből ajánlom! <3

Upd: 2021. Még mindig a bestoff. Olyannyira nem ismert, hogy még a Rossmannos hölgy sem tudta, hogy van ilyen termékük :D - Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol