Lovie Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2013. július 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Csodálatos megjelenést biztosít. Éjjeli és nappali megjelenésre alkalmas.

xbarbarella

2018. január 30.

Fogalmam sincs, honnan van nekem ez a termék, az egyik selejtezés alkalmával találtam. Tetszett a színe (a narancs és rózsaszínes kombó van meg), viszont mivel szemhéjpúdert nem használok, a világosabb színét szoktam highlighterként hordani, és erre csodálatosan be is vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Dea

2015. november 21.

Borzalom,nem pigmentált,tartósnak sem nevezném,porzik is,még jó,hogy másik termék mellé kaptam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

baba_girl_16

2015. szeptember 15.

Nekem egy kék és a képen látható barna árnyalatos volt. Nagyon jó sminket lehetett velük csinálni. Szép a színük, erősen látszódtak a szemhéjon és szuper tartósak voltak. Nem tudom lehet-e még egyáltalán ilyet kapni, de ha jól emlékszem, akkor én is ajándékba kaptam valami mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Ella

2014. november 8.

Nagyon jól pigmentált szemhéjpúder, nekem két fehér, illetve rózsaszín-pink párosban van meg. A rózsaszínt szépen elhasználtam, a fehérek highlighterként szuperül helytálltak, csak nekem nem állnak jól. A pink pedig eleve egy harsány szín, extrán pigmentált, nem tudom kihasználni, mivel nem járok bulizni, de ez nem a színek hibája. Viszont a csomagolása gagyi, szétesett, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Black Fairy

2014. szeptember 6.

Nekem egy nude van belőle, púderrózsaszín és púderbarack...Nagyon szép fényes, csillogós, és imádom! Mindennapi sminkjeim legjelentősebb darabja, ugyanis a legegyszerűbb sminket is feldobja! Bár jó ideje főleg kiemelőként szoktam használni, önmagában is nagyon megállta a helyét, és a két szín egymással kombinálva is tökéletes!
Annak ellenére, hogy nem vagyok nude párti, bátran jelenthetem ki, hogy ez a kedvenc duom a készletemből, és nagyon bevált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

svivko

2014. június 16.

Ejj! Ezt a kis rejtett csodát. Kék duóm volt, valamihez járt ajándékba... Mindenesetre olyan pigmentált, és durvánkék volt, hogy azóta sem pipáltam még olyat! :)
Tartósságban sem volt rossz, egyértelmű ötös. Filléres csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Tartósságban sem volt rossz, egyértelmű ötös. Filléres csoda.

bogcsilike

2014. január 2.

Nagyon régi már az enyém, mégis milyen szép! Narancsos színbe kaptam ajándékba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Nagyon régi már az enyém, mégis milyen szép! Narancsos színbe kaptam ajándékba.

Dayanara

2013. december 31.

Én is ajándékba kaptam még régebben (azt hiszem tisztasági betéthez volt csomagolva :D).
Nekem egy sötétkék-világoskék duó van belőle. Nem sokszor használtam még, mert valahogy nem érzem úgy, hogy ezek az én színeim lennének vagy nem is tudom (nem tudtam válogatni, csak kékek voltak, amikor vettem).
Viszont maga a festék nagyon jó, a sötétkék színe nagyon szép, nem egyszerűen kék, hanem gyönyörűen ragyog, mintha apró mikrocsillámok lennének benne. Nem igazán tudom leírni milyen, de nagyon szép. Nem egyszerű kék szín, hanem összességében elegánsabb. Viszont egyáltalán nincs tele hatalmas csillámokkal, szép, kifinomult kék szín. A világosabb része még szebb, az egész szikrázóan ragyogó, mint valami folyékony selyem vagy nem is tudom. És még csak nem is porzik!
Mindkét szín nagyon szép (kellene már valami sminket keresnem, amihez használhatnám őket). A pigmentáltságuk is megfelelő, úgy mondanám közepesen pigmentált. A legtöbb terméknél jobb, de azért a felső kategóriások nyilván pigmentáltabbak. Viszont ez ennél a sötétkéknél lehet nem is akkora hátrány, mert így legalább nem olyan nehéz vele bánni, hiszen nem lesz rögtön túl sötétkék az adott rész, fokozatosan lehet felépíteni a kívánt "formát" a szemre. Magyarán még talán én is boldogulni fogok vele, aki a sminkelés elején járok és vannak még problémáim a sötét színek megfelelő eldolgozásával.
Mellesleg tartós is és nem irritál, sőt elég sok is van benne (mennyiséget nem látok feltüntetve, de nem kevés). A csomagolásából (ami különben teljesen jó) és a rendelkezésemre álló infókból arra következtetek, hogy még olcsó is lehet. Pár száz forint körül lehet szerintem, csak kérdés, hogy hol kapható... Mert én nálunk azóta sem láttam sehol, kínai üzletekben sem. Persze nálunk gyakorlatilag semmi nincs, másnak azért érdemes lehet szétnéznie. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

kzagrab

2013. augusztus 22.

Ajándékba kaptam karácsonyra és nemgyözött meg elssőnek a szinei....kipróbáltam és egésznap rajtam maradt még a 40 fokba is és nagyon szép szine a szememen alig viszek fel szint a szemhéjamra de már igyis erős szine van ha valaki talál ilyet nagyon ajánlom neki*-*:D(Y)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.