Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Instant testszínező, mely mély, irigylésre méltó, hibátlan barnaságot ad. Bőrnyugtató aloe verával, hidratáló hatású kakaóvajjal, citrommal és papayával.

necra

2013. augusztus 30.

Megvettem, de csak kb. kétszer használtam. Fog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Megvettem, de csak kb. kétszer használtam. Fog

garam mazsola

2012. június 12.

Egyedül vagyok a véleményemmel, de én ezt a krémet szeretem. Az illatát különösen, kakaós, kicsit egzotikus, bár tényleg furcsa, szóval nem csodálkozom, ha nem mindenkinek jön be annyira, mint nekem. A színe nagyon klassz, abszolút természetes hatást kelt, és bár lemosható, azért az enyhe esőt is remekül állja. Sajnos frissen kenve tényleg fog egy kicsit, ezért csak 4 csillag. Még van egy kevés a tavalyiból, hiányozni fog. (Esetleg szívesen megveszem az előttem szólóktól, ha megvan még valakinek.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

lucacica

2012. április 21.

nyereményjátékon nyertem. Furán forgattam, hogy emmegmi. Kipróbáltam a karomon, párom menekült előlem olyan büdös volt és még fogott is..
Miért járatja le magát a Lush egy ilyen termékkel??
Nem is értem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Miért járatja le magát a Lush egy ilyen termékkel??
Nem is értem...

judit.nemes1028

2012. március 15.

meg sem látszott a bőrömön:S biztos nem venném meg újra:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

meg sem látszott a bőrömön:S biztos nem venném meg újra:S

BabyDoll

2011. október 14.

Azt hiszem, ennél a borzalomnál rendült meg véglegesen a LUSH termékeibe vetett hitem, haha. Gondoltam, ha már hónapok óta porosodik a polcon, felturbózóm a lassan tovatűnő nyári barnaságom. Kár volt. Rajtam minimális színváltozás történt, de az is csíkok formájában. Bár nem úgy terveztem, de aznap reggel ismételten le kellett zuhanyoznom (legalább lemosható). Ráadásul a fürdőköntösömet is összefogta (mi lett volna a ruháimmal?).
Tiszta szerencse, hogy 1. a kisebb kiszerelésből vettem, 2. látszólag nem is (na jó, alig) fogyott belőle, szóval megvan az ajándék a legutálatosabb nagynéném születésnapjára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

Nemrég sikerült beszereznem ezt az önbarnítót, mert annyira nagyon erőszakoskodott az eladó, hogy gondoltam a szabadulásom érdekében inkább veszek egyet. Az illata elég bizarr keveréke a banánkenyérnek és a pacsulinak, nekem nem éppen az esetem, de állagra viszont olyan akár egy szimpla testápoló és nem is különösebben nehéz egyenletesen felvinni, valamint a színe is elég természetes. Szóval nem is lenne rossz, csak éppenséggel mindent összefog és fél órával később pedig már úgy nézek ki, mint egy iszapbirkózó bajnoksága 1. helyezettje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

morning_glory

2011. augusztus 8.

Összefogja a ruhát, és a nagy melegben leolvad, az illata pedig túl nehéz nyárra. Szerencsére ajándékba kaptam, mert eléggé pénzkidobás jellege van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.