Lush

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Janet, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Ibolyaszínű és ilatú sampon ősz és szőke hajra. Nyugtató hatású és jót tesz a fejbőrnek. Sok citrom van a benne, hogy fénylő legyen a haj. Szőke hajra is jó, mivel elveszi azt a zöldes árnyalatot, amit néhány vízfajta illetve a klórozott vízben való úszás okoz. A hínár gél selymes tapintásúvá teszi a hajat, illatában a rózsa és a bergamot érződik.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Az illata az valami csodás, a hajam megtartja napokig azt az illatfelhőt, mintha parfümmel fújnám reggelente. Kicsit szárít, nehezen fésülhető a hajam utána, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

drde96

2019. július 10.

Sötétbarna, vastag szálú, göndör hajam van, tehát kiszáradásra is hajlamos. Egy rosszul sikerült festés során kirezesedett a hajam, amit szerettem volna ezzel a samponnal csökkenteni. 2 hónapig használtam, 4 naponta mosok hajat úgy, hogy pár percig fenthagyom a sampont. Nem voltak irreális elvárásaim, gondoltam, hogy teljesen nem fogja megoldani a problémát, de sajnos egyáltalán nem segített, sőt még szárít is egy kicsit. Egyetlen jó tulajdonsága, hogy az illata nagyon finom és sokáig megmarad a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Kremcica

2019. május 25.

Az illatával nem vagyok kibékülve, másfél hónap után sem és szőkítő hatását sem vettem észre, de összességében egy jó sampon. Sosem fogta be a hajamat se a zuhanyt vagy a fugát (sok fórumon panaszkodtak arra hogy lila lett a sampontól a hajuk) és nagyon alaposan, már-már nyikorgósan tisztít. A kedvenc Lush samponom (I love juicy) egy fokkal alaposabb, ez majdnem hozza annak a hatását csak annál egy fokkal kíméletesebb. Nem irritál, nem viszketek tőle, nem szárít, sajnos a zsírosodást nem tolja ki de legalább amíg tiszta a hajam addig nagyon szép fényes is (köszönet a citromlének). Amúgy a kettőnek sok közös összetevője van, csak míg az tele van gyümölcskivonatokkal ebben pedig pl kókuszolaj van (ergo kicsit táplálóbb). Mindenesetre egy jó sampon, lassan fogy mert kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

SpinnerCat

2018. december 10.

Nagyon bejött :) Először egy kis mintát próbáltam ki belőle, és már akkor tudtam, hogy kell nekem. Más hamvasító samponokhoz képest sokkal gyengédebb, környezet- és érzékenybőr-barátibb alternatíva, nagyon kellemes illattal. Iszonyat sokáig elég, bár én úgy minden 3.-4. hajmosáskor használom csak felváltva a Jason and the Argan Oil szilárd samponnal. A hajszínt (sötétebb szőkéről festetem világosabb szőkére) szépen tartja, kiemeli, olyan napszívta hatást hagy maga után, de a szárazság nélkül. Puha és könnyen kezelhető tincseket eredményez, szőkés csillogással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

rencsike21

2018. november 13.

Nagyon nagy szerelem. Az illata fantasztikus és tartós, a hajam puha lett, a színe pedig mintha a nap szívta volna ki. Felhígítva használtam, a legkisebb kiszerelés elég volt fél évig. Mivel nagyon brutálisan zsírosodik, így a márka szárazsamponjával együtt használva elég volt heti 1-2 hajmosás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Scara

2018. július 22.

Szuper sampon, a fejbőrt rendben tartja, nyugtatja. Az én hajamat világosította is és megfelelően hidratál.
Sajnos 3 üveg után ráuntam az illatára, így a szinte új üveget feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

csocsi36

2018. április 27.

Bármikor ezt a terméket használom szinte mindig valaki megemlíti, hogy milyen finom ibolya illatot hagyok magam után. (bár szinte minden Lush termékkel így vagyok)
Természetes, vékonyszálú hajam van, ami gyorsan zsírosodik.. Sajnos ezen nem segít, sőt néha idő előtt zsíros lesz tőle, de nem vonok le csillagot mert nagyon puha és fényes hatást ad ez a sampon.
Hajvégeket ahol jobban törik a hajam azt picit szárítja, de balzsammal egyutt nincs gond.
Összességében imádom!
Bár az illata miatt lehet picit elfogult vagyok vele..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Összességében imádom!
Bár az illata miatt lehet picit elfogult vagyok vele..

brti

2018. január 23.

Eddigi legjobb sampon amit használtam. Azon kívül hogy természetes, kimossa a ragadós hajhabot is a hajamból károsítás nélkül. Maga mögött egy puha hajat hagy, de én még kondicionálom egy Veganise kondicionálóval. Már 3 palackot vettem belőle. 💜

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

wasp

2018. január 21.

Lassan lenő a fekete henna a hajamból, így jól láthatóvá válik az összes ősz hajszálam, amiből sajnos egyre több van. Mivel nagyon megritkult a hajam, nem merem feketére visszafesteni, mert akkor még látványosabb, hogy milyen kevés, ugyanakkor szőkére sem merem festeni, mert egyrészt félek, hogy pocsékul állna, másrészt meg attól is tartok, hogy az a kevés is kihullana a festéstől. Így, mivel itt olvastam, hogy picit tud világosítani a hajon, meg elvileg az ősz hajszálakat is kicsit tompítja, megvettem. Nagyon kellemes az illata, bár több napon át érezhető, mégsem tolakodó. Talán a hajvégeket picit szárítja, de mondjuk az enyém alapból is száraz, szóval nem gondolnám, hogy ez a sampon sokat osztott vagy szorzott ebben a kérdésben. A fejbőröm borzasztó macerás, zsíros és szárazviszketős egyszerre, ez a sampon egyáltalán nem, bántja, nem viszketek tőle, igaz a hajmosást sem tudtam kitolni. A világosítás meg nyilván nem lesz látványos néhány használat után, de összességében egy kellemes, nagyon gazdaságos termék, mert olyan jól habzik, hogy tényleg minimális mennyiség kell belőle. A Roots-sal együtt fogom használni, aztán meglátjuk, mi lesz. Egyelőre négy csillag, mert azért a csodaszer jelzőért meg kell dolgozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

roseborn

2017. november 20.

En kozel egy honapja hasznalom de a hamvasito hatasat nem nagyon vettem meg eszre. Viszont hajmosas utan hihetetlenul puha es jo illatu lesz a hajam! A LUSH R&B-jevel egyutt hasznalom, szoval nem tudom, hogy pusztan a daddy-o mennyi fenyt ad a hajnak de egeszen a kovetkezo hajmosasig nagyon jol nez ki. Az illata meg hihetetlen. Eleg sokat forgolodok a konyhaban + cigizek es meg igy is napokkal hajmosas utan is megjegyzik a barataim, hogy milyen jo illata van a hajamnak. Remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.

Színezék. Lilás piros.