Lush

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajformázók

Ez a kakaóvajban gazdag krém úgy rögzíti a hajad, hogy közben nem lesz sem ragadós, sem ropogós, sem száraz. A tölgyfazuzmó, a rozmaring és a narancsvirágolaj nemcsak illatos, hanem a fejbőrödet is táplálja.

Hajtőemelő hatású és nedves hatású, ha nagyobb mennyiséget használsz belőle, péntek este indulhat a parti!

brti

2018. január 23.

Jó volt, bár nem volt tartása, és egy matt de összeragadt hatást adott a hajamnak. 😔 Sajnos a Lush nem jó hajformázók terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

22Nik22

2017. március 2.

Nekem hosszú hajam van. A hajvégeimre szoktam kenni kicsit belőle, hogy ne álljanak szanaszét. Az illata olyan, mint a Big samponnak es balzsamnak szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

gumibogyo11

2016. augusztus 3.

Páromnak vettem, elég intezív illata van (de lehet hogy csak ő használ sokat belőle). Számomra kicsit férfias volt elsőre de most elkezdtem használni mert lassan lejár a szavatossága. Dúsításra vagy csak egy kevéssel a kiálló tincseket lesimítani, úgy egész jó. Elég lassan fogy, vagy mi nem használjuk eléggé de a másfél éves szavatosságból kicsuszunk lassan és még a fele megvan. Így szerintem nem veszem újra ha elfogy. bár kitudja addigra lehet, hogy megszeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

aliz1105

2014. március 9.

A barátomnak vettem, szerette, de tobbet nem kért ilyet. Talán mert alapból nem szereti a krém szeru hajformázókatm, hanem inkább a klasszikus átlátszó géleket kedveli. Az illatát szerette, meg én is. Szerintem olyan bácsi (idosebb férfi) illatú. Csajokon nem tudom elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

annama

2013. május 28.

Az egyetlen hajformázó, ami nekem bevállt. Próbáltam már olcsóbb zseléket, drága tony&guy pasztát, semmi sem oszlik el olyan könnyen, mint ez. Nem hagy kellemetlen zselécsíkokat, kifésülhetô, igaz, ha egymás után több nap is használom, mattítja a hajam, de ez nálam nem gond, mert sûrûn mosok hajat. Ár-érték arányban 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.