Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Az érzéki jázmin illat kiegészülve ilang ilanggal, ciprussal és pálmarózsával igazi egzotikumnak számít. Kiváló lazító hatással van a kimerült emberre: Mark Constantine azoknak a nőknek alkotta meg ezt az illatot, akik olykor-olykor szoronganak (tehát mindannyiunknak).

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Copacabana

2015. december 30.

Én nagyon megszerettem ezt a tusfürdőt, pedig elsőre nagyon furcsálltam az illatát. A jázmint annyira nem kedvelem, de ebben valahogy kellemesen hatott, talán a méz miatt. És tényleg nyugtató hatású volt nekem. Nagyon szerettem használni, a kicsi kiszerelés sokáig elég volt, annak ellenére, hogy egy kicsit folyós. Kár hogy megszüntették, pedig újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

makeupmaniac

2015. október 17.

Az illata nekem fejfájdító és kellemetlen, első szaglásra finom , később lehet kiérezni benne a szerintem nagyon túladagolt jázmint ( aki szereti annak tökéletes , én sajnos ilyen mennyiségben nem bírom ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 17.

Chootie

2015. február 13.

Osztom az előttem szólók véleményét: csodás illat, folyós állag, iszonyatos ár, amit nem igazán értek hogy gondoltak komolyan. Ha még 100% organikus, fair trade, öko-bio lenne, de nem az. Nem találkozunk újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Ponyshop

2015. február 13.

Az ára fájdalmas... pedig bolondulok az illatáért! Régen volt a Lushnak halántékbalzsamai, abból volt Flying fox is, amit imádtam... sajnos a nyári melegben megolvadt és úgy befolyt a kupak alá, hogy nem lehetett kinyitni többet a tégelyt. Nagyon sajnálom, hogy már nem árulják, a tusfürdő sajnos nem lesz működő alternatíva az ára miatt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

gothmarypoppins

2014. december 26.

Eddig 5/5, szeretem a jázmin és a méz illatát, és tusfürdővel szemben nincsenek olyan magas elvárásaim. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Vitelotte

2014. augusztus 22.

A boltban finom marcipán jellegű illata volt, de amelyiket végül megvettem, annál eléggé meglódulhatott a gyártó keze, mert bűzlött a virágtól. Túl folyós, nem habzik eléggé, emiatt sokat kell használnom belőle = hamar elfogy. Ennek kivételesen örültem. Esetleg féláron megveszem a normál, marcipános verziót, de amúgy nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

arcoiris

2013. december 31.

Nagyonnagyon fincsi és hosszantartó illat-amely a bőrön s megmarad. Az állaga akár egy szép, sötét, sűrű mézé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Nienor

2013. június 4.

Imádom az illatát! Az ára miatt ritkán használom, gyakorlatilag luxusnak számít, ha megengedek magamnak egy fürdőt vele. Ha nem lenne ilyen nagyon drága öt csillagot kapna (az összetevők ellenére is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Katica13-D

2013. április 23.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Katica13-D

2013. április 23.

Az illata... egy álom!!!! Imádnám, ha nem lenne benne az a néhány "csúnya, csúnya" összetevő. DE sajnos benne van, így szívfájdalom, de a teszter elhasználása után azt hiszem nem fogom megvásárolni.

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: magyar méz.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: görög méz.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: angol méz.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.