Lush

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Csodálatos kéz- és testápoló, mely tele van természetes, eredeti csokiillatát még őrző kakaóvajjal, valamint sok-sok bőrpuhító mandulaolajjal. Ez a testápoló nemcsak bársonyossá teszi a bőrt, hanem az ylang ylang, a muskátli és a bársonyvirág jóvoltából ellenállhatatlanul illatossá is.

Érdekesség: a Lush a Charity Pot forgalmazásából származó teljes hasznot jótékony célra fordítja! A Lush olyan közösségi kezdeményezésen alapuló, kisebb szervezeteket támogat, amelyek elkötelezettek a környezetvédelem, az állatvédelem vagy az emberi jogok védelme és a szegénység elleni harc iránt.

vichikee

2015. június 30.

Imádom. Régen vettem, nem használom gyakran, mert nem nagyon szokott száraz lenni a bőröm, de ha szükség van rá, akkor mindig hibátlanul teljesít. Ha majd el fog fogyni (már nincs sok benne) akkor biztos kipróbálom az újat is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 30.

ercsike76

2014. december 28.

Ezt a krémet én csak kézre kenem, testre más kell. De kézre tökéletes! Lágy krém állagú, nem folyós, utána marad olajos érzet de én ezt kifejezetten szeretem benne, be tudom rendesen masszírozni. Jól hidratál, az illata is finom, édeskés, nekem nem zavaróan.
Az, h jótékony célra megy az ára pluszpont nálam.
Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Az, h jótékony célra megy az ára pluszpont nálam.
Tökéletes!

trianka

2013. február 6.

A Dream Creamhez hasonlóan ezzel a testápolóval sem indult zökkenőmentesen a viszonyom, az illatát először túl töménynek találtam, az állagát pedig túl folyósnak, de tartósabb használat után már egyik tényezővel sincs problémám, megszerettem az elsőre kissé fura csokis, enyhén virágos beütésű illatát, és jópofa, hogy a tégelyben úgy néz ki, mint egy finom puding. Könnyen beszívódik, tartós az illata, és viszonylag jól is hidratál, bár kevésbé, mint az általam eddig próbált Lush testápolók (Sympathy for the Skin, Dream Cream). Úgy, hogy reggel ezt, este pedig egy testvajat használok, épp elég, de azért a legszárazabb bőrűeknek nem ezt ajánlom. Az alapötletet, hogy az ezért kifizetett összeg mind jótékonyságra megy, viszont nagyon pártolom, lehetne több ilyen termék is, ezek segítségével viszonylag kis erőfeszítéssel tehet az ember valami jót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

betty88k

2012. november 1.

Nekem ez a krém közel sem vált be annyira, mint a Dream Cream. Igaz, hogy gyorsan beszívódik, de nem tapasztaltam olyan nagy hidratáló hatást. Az illata számomra zavaró, szóval már alig várom, hogy elfogyjon a kis tégelyes kiszerelés. Egyetlen előnye, hogy legalább jó célra ment a pénz, mert rajtam nem sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

mimozi

2012. szeptember 20.

Nagyon tetszik az állaga, a hatása, a bőröm finom ápolt lett tőle, de sajnos az illatával nem tudok megbarátkozni! Nekem túl émelyítő, mikor az egész testemre kenem talán kissé fejfájós is leszek tőle. Viszont a barátomnak nagyon tetszett, szóval talán csak nekem finnyás és különc az orrom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

rose

2012. augusztus 14.

Egy jótékonysági akció miatt vettem meg a kis kiszerelést, ami nagyjából 3000 Ft volt, ami nekem már a nagyon drága kategória. Az eladók azt mondták, hogy ez az egyik legjobb hidratáló testápolójuk, így sokat vártam tőle az extra száraz bőrömmel. Az illatát első szippantásra utáltam, de aztán egyre inkább a csokit éreztem benne, és végül nagyon megszerettem, de sajnos ez az egyetlen pozitívum, amit fel tudok hozni mellette. Gyorsan beszívódik, de utána lényegében a hatása is elmúlik, az én bőröm ugyanolyan száraz maradt tőle. Ebből következik, hogy gyorsan fogy, és kár, hogy a kétféle parabén nélkül nem tudták megoldani az összetételt, főleg ennyi pénzért. Az viszont vicces, hogy lábápolónak nagyon bejött, de emiatt nem fogom újravenni. Plusz csillag viszont, hogy jótékony célt szolgál. :)

Update: Nyár elején, a kb. 25 fokos melegben a testápoló megadta magát, és fehér vízzé olvadt, csinálhattam vele bármit. Nincs klímánk, tetőtérben lakom, nem tarthatom minden kozmetikumomat hűtőben, és eddig még semmivel nem tapasztaltam ezt.. emiatt sajnos le kell vonnom egy csillagot. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

rekblasko

2012. március 10.

Nagyon finom enyhén csokis illata van, könnyű krém. Nincs ragadós után érzete ami nagyon tetszik benne :) megérdemel egy ötöst, bármikor újravásárolnám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

kiskozmi

2012. március 2.

Először nem tetszett az illata,a csoki mellett éreztem valamit,ami kicsit zavart.De minél többször kentem magam,annál jobban hozzászoktam és most már kifejezetten szeretem is.Hamar beszívódik,kevés kell belőle és szuperül hidratál.Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

horzso

2011. november 27.

Kellemes csokis illat, jól beszívódik, és testápolás közben jótékonykodik is az ember. Nem olcsó, de időnként megengedem magamnak az előbbiek miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 27.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.