Lush

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: exhocmomento, az összetevőket feltöltötte: moreka, Módosítva: 2021. szeptember 6.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A saját szemeddel láthatod, amint az erdő szelleme megjelenik a fürdővízben. Alakja mohazölddel pettyezett, és csak úgy fénylik a csillámoktól. Először megcsiklandozza az érzékeid, majd pedig átölel a ciprus nyugtató, és a tölgyfazuzmó misztikus illatával. Végül feltárul az erdei bomba ragyogó, napsütötte szíve, és illatos rózsafaolaj árad ki belőle. Az erdei manók ajánlásával!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Pajzs

2019. november 4.

Szeretem a Lush fürdőbombáit és habfürdőit, élmény velük fürödni: pukkanás, bugyogás, pezsgés, színek kavalkádja, illatorgiák és meglepetések telítik meg a kádat. Ez sem kivétel. A színe meseszép, sötétzöld, a víz felszínén sűrű csillámörvényekkel. Ilyen lehet a Mardekár klubhelyiségében a fény, Völgyzugoly fáinak levelei közt az árnyék, a kishableány körül a víz, mikor halfarka emberi lábakká alakul, egyszóval varázslatos. Pillanatok alatt beszínezte a vizet, méghozzá nagyon látványosan, majd ahogy elfogyott a fürdőgolyó burka, kiuggyant belőle a sárga belső, és egy kicsit világosított a sötétzöld vizen. Lehetett benne gyönyörködni, az biztos.
A csillámok megmaradtak a bőrön zuhanyzás után is, de a kádból könnyű volt kiöblíteni, és nem színezte be azt.
Az illata kifinomult, mint egy régi, zöld chypre. Elementárisabbra számítottam, több zabolátlanságra, tündérmesék kegyetlen és bűbájos erdeinek zöld homályára. Számomra ez túl szofisztikált ahhoz, hogy egy erdei tündér veszélyes és lehengerlő mosolyához társítsam. Ettől eltekintve kellemes, erős, jól érezhető fürdés után is.
Két körben használtam el, az első után nem testápolóztam, és éreztem a hiányát.
Végül idézném Szerelmemet, mikor megmutattam neki, hogy színezte be a kezem a fürdőbomba, miután kipukkant: „Kibeleztél egy ufót?” Úgyhogy közlöm írásban, hogy a Guardian of the Foresttel való fürdés során egy űrbéli lénynek sem esett bántódása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Két körben használtam el, az első után nem testápolóztam, és éreztem a hiányát.

Vivus94

2019. szeptember 17.

Imádom ezeket a fajta Lush bombokat, amiknek leginkább a vizuális része ad élményt. Nagyon szépen megszínezi a vizet, gyönyörű, percekig csak bámulom, ahogyan a csillámok kavarognak a sötétzöld vízben. Fantasztikus. Emellett olyan tipikus eső utáni illata van, ami márka többi bombájától kicsit eltér, de annyira kellemes, pont megfelelően egészíti ki a látványosságot. Persze nem szárít, tele leszek utána csillámmal, de engem ez egyáltalán nem zavar. Biztos, hogy ehhez is visszatérek mint az Intergalactic társához is, meg persze újakat is kipróbálok, mert Lush bombból sosem elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Nileve

2019. február 15.

Életem második fürdőbombája volt az Intergalactic után. Az első igencsak magasra tette a lécet az élmény terén, de ez a második sem okozott csalódást. A víz gyönyörű mélyzöld színt kapott, tele volt minden csillámmal, kellemes illatfelhő járta be az egész fürdőt. Tökéletes chill érzést varázsolt. Élménnyé tette az egész fürdést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

RitaL

2018. december 10.

A Perle de Sel-hez hasonló, nagyon érdekes csillámos fürdővizet csinál, olyan csodálatosan örvénylik a vízben a csillám, hogy jéghideg lesz a víz, mire megunom. Aki szeret így pancsolni, annak mindenképpen ajánlom. Növényi illata van. Valaki írta, hogy nem tudta lemosni a csillámport: én le tudtam, bár én bőrradíros tusfürdőt használtam hozzá. Nekem a kádról is könnyen lejött, csak ki kellett tusolni, de azt amúgy is minden fürdés után megcsinálja az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

Mariella

Korcsoport: >54
2018. október 11.

Imádom a Lush fürdőbombákat, teljesen mindegy nekem melyik fajta, vagy illat. Abszolút 5 csillagos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 11.

Madi

2018. október 5.

Gyorsan oldódik, élénk smaragdzöldre színezi a vizet, csillog-villog és isteni az illata. Csak azért vonok le pontot, mert levakarhatatlan csillámpor borít, pedig lezuhanyoztam pancsikolás után. Ez szerintem nem túl egészséges, főleg nehezen elérhető helyek miatt aggódom, ahová nem látok be... Miből vannak egyébként ezek a csillámok és mi lesz velük a bőrön?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Szintetikus zöld festékanyag, melyet elsősorban olyan kozmetikumokban használnak, melyek nem érintkeznek nyálkahártyával, így samponokban, habfürdőkben és szappanokban.

Színezőanyag. Zöld.

Színező anyag. (Piros)