Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: filakovitypatricia, Módosítva: 2018. február 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Gyógyító fejbőr- és hajpakolás, tele mélyen tisztító fullerfölddel, serkentő borsmentaolajjal és antibakteriális rozmaringolajjal. A kék kamilla olaja nyugtatja és gyógyítja az irritált fejbőrt, a vörös henna és a lanolin erősíti és fényesíti a hajat. A jojoba, a mandula és az extra szűz kókuszolaj együtt garantálja a lágy és ragyogó végeredményt.

mafalda

2019. augusztus 25.

Nos az én történetem a következő ezzel a pakolással. Egyik rendelésem mellé kaptam ajándékba iszonyat örültem neki. Bár megjegyzem nem értem a Lush üzletpolitikáját, mivel ha mintát kérek nem kapok de egy 3000Ft-s termékkel meglep, és nem ez az első. Örülök meg minden csak épp ez megint nem az én hajtípusomnak való cucc mint kiderült. Kikevertem ahogy írta, megnéztem a netes videót ahol egy vastag hajszálú göndör dús hajú csajjal reklámozták áh mondom pont nekem való jah nem.... ahogy az előttem szóló is írta szárít nem is kicsit de ez leírva sehol sincs. Én alapból hetente mosom a hajam mert száraz, na ettől a terméktől hadd ne mondjam milyen lett. Jah és nekem kb 2 alkalomra lett vna elég de egyre jó sűrűn felkentem. Már mikor mostam le is éreztem h kiszáradt a hajam és nagyon hullott de a kifésülésnél aztán meg pláne..
Jó jó termék csak annak aki naponta mos hajat ennyit az ajándékról...mert ugye mint írtam az sehonnan sem derült ki h milyen hajra való jah és a termék reklámja is félrevezető. Nem húzom le jobban mint 3* de csak mert ingyen volt és másnak még jó lehet száraz hajúak meg meneküljenek tőle, ja és a szaga borzalmas🤢

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

madama

2018. május 2.

A csodaszer! A 2-3 naponta haj mosast ennek használatával hetente mosassa változtattam, ugyanis nem zsirosodik a hajam mióta ezt hasznalom! Egy korongot en négyfele vágok, igy egy hónapra eleg, de nekem abszolút megeri az arat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin