Lush

Ár:   2190 Ft, 4350 Ft, 7190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: soakau, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   2190 Ft, 4350 Ft, 7190 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

A Honey I Washed the Kids illatával. Mézes és trópusi virágos luxus tusfürdő, mely a bőrt finom puhává teszi.

zsszucs

2020. február 17.

Az illata szuper, nem túl édes, nem csak én tudom használni, hanem a párom is. Kellemesen krémes tusfürdő. Mar többször ujravettem, de ettől fuggetlenul nem igazán ertem, hogy a Lush, miért tesz bármibe is parabent, és azért lássuk be, ennyi pénzért, találhatna alternatívát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

allhana

2019. június 3.

Mintám van belőle, aminek isteni az illata. Már majdnem megrendeltem, amikor megnéztem az INCI-t. Organikusnak mondott termék, környezettudatos választás stb., ráadásul elég drága, de az összetevői eléggé megleptek. Ettől a márkától valamiért másra számítottam... pl. parabén van benn. Bár ne így lenne, de kösz, így inkább nem kérem. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Lolatapsi

2018. január 26.

Isteni mezes kremes edes illat, jol habzik. A boron nem marad meg az illata sokaig. Sajnos ugyanugy mint a szappanja, onmagaban, restapolo nelkul szarit es huzodik a borom utana. De az illata.mindent meger, ezert 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

brti

2018. január 23.

Csodálatos illata van! 💛

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Csodálatos illata van! 💛

babyface

2018. január 13.

mivel engem minden szappan szárít ezért nagyon megörültem ennek a tusfürdőnek, mert imádom a honey i washed the kids szappan illatát! :) finom puha lesz tőle a bőr és isteni az illata, régen a parabének miatt levontam egy csillagot, de már ez is parabénmentes! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

BlindedByLipstick

2017. december 27.

Mintát kaptam a legutóbbi rendelésemhez, és kicsit megijedtem a mézes illattól, nekem nagyon édesnek tűnt, de elhasználtam, és hű. Az illat nagyon intenzív az én orromnak, sokáig megmarad a bőrön, még mindig érzem magamon, amikor mozgok, pedig már régebben zuhanyoztam. Az állaga kellemes, nem szárítja a bőröm, de nem venném meg. Anyának esetleg, neki nagyon tetszett az illata, pedig ő a Kerbside Violet parfümön kívül semmilyen Lush terméknek nem szereti a "szagát." :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

mafalda

2017. június 5.

Finom, krémes tusi, de az illata annyira nem intenzív..😢 nagyon gyenge mézes-karamellás, inkább csak az állaga adja vissza a cukros kis jellegét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

szilvia92

2017. február 11.

Kremes, habos, kicsit szarit.
Az illat szubjektiv, de nekem nagyon nem jon be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Kremes, habos, kicsit szarit.
Az illat szubjektiv, de nekem nagyon nem jon be.

Cocobello

2016. szeptember 28.

Karamell rajongóknak kötelező!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Karamell rajongóknak kötelező!!

Chootie

2016. április 22.

Hmm... az illata nagyon kellemes és az állaga is meggyőző. Krémesnek tűnt, azt hittem hidratálni is fog, sajnos nem így lett. Szörnyen szárított. Próbáltam samponnak is, na az igazán katasztrofális volt: kiszárította a hajamat, összekuszálta; a fejbőrömet irritálta, hogy még. Bevallom, a végét polctörlésre használtam el, amitől a lakásban nagyon jó illat lett, ezért jár a 3 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.