Lush

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolás

"Segít megzabolázni a vad, rakoncátlan hajzatot. Ezzel a gyümölcsös-kakaóvajas tömbbel a nedves hajat kell végigsimítani. Nagyszerűen alkalmazható közvetlenül rasztafrizurára is, kondicionálja a hajat és helyükön tartja a rakoncátlan hajvégeket."

eszti98

2019. szeptember 11.

Igazából szerintem az egyetlen titok, hogy meg kell szokni a használatát, nagyon más a hagyományos balzsamokhoz képest. Derékig érő, vastag szálú, töredezett hajam van. Az elején picit ,,kiábrándultam", mert kissé elnehezítette a hajamat szárítás után, ennek ellenére azonban egyáltalán nem tűnt zsírosnak. Másnapra viszont mindig puha, rugalmas, illatos és lengedező hajkoronám lesz minden alkalommal amikor használom, és érezni a hajamon, hogy jót tesz neki, sokkal finomabb tapintású és nem sprőd, seprűszerű, hanem egyenes, könnyen kifésülhető (ami nálam elengedhetetlen), jó tartású, és illatos. Az illata nagyon megmarad, a következő hajmosásig is. :) Összességében, mióta rájöttem, hogy egy este kell, míg ,,beszívódik" hajmosás után, nagyon összebarátkoztunk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Romanadvoratrelundar

2019. augusztus 28.

Hosszú, egyenes, festés miatt száraz hajra vettem, de sajnos nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az összetevői szépek, az illata isteni, és pár alkalom után a felvitele sem okozott gondot, de így a tömb felénél már látom, hogy valószínűleg nem fogom ismét megvenni. Nem mondom, hogy nullával egyenlő a hatása, mert azért javított a helyzeten samponozás után, de sem puhább, sem fényesebb, pláne kifésülhetőbb nem lett tőle a hajam.:( Egészséges tincsekre jó lehet, de sérült és extrém száraz hajra nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Missy22

2019. július 17.

Vigyázni kell vele, hogy nehogy túl sokat rakjon fel belőle az ember, mert akkor eszméletlen gyorsan zsírosodik tőle a haj. Amúgy jó kis balzsam, nem mondom, hogy a legjobb, amit valaha próbáltam, de nekem elég a hidratálása is, az illata pedig mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Mesilla

2019. május 9.

Lush sampon tömb mellé vettem. A felvitele valóban macerás, de valószínűleg azért tűnik annak, mert a folyékony balzsam fent van két másodperc alatt, ezzel pedig jópár percig foglalkozni kell, mire mindehová jut, főleg hosszú hajon, de megéri a fáradtság. Azért lehetne egy kicsit könnyebben is kenni, krémesebbre csinálni. Azért az illata szuper, és nagyon-nagyon hosszú ideig, 5-6 napig lehet érezni a hajon, nem csak távoli illatként, hanem tényleg ott van. Olyan illatfelhője van, hogy amikor használat után kiteszem száradni a csap szélére, az egész fürdőszobát beillatosítja. :) Negatív hatását még nem tapasztaltam, de azért hosszú távon is kíváncsi leszek rá, mert még csak 2-3 alkalommal használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Lanie

2019. január 26.

Trópusi gyümölcs illatú, hosszan lehet érezni a hajon, csak ezért és a környezetbarát kiszerelése miatt adok négy csillagot, de! Az a helyzet hogy a szuper igénybe vett hajamnak kb nem sokat ér. Nem érzem, hogy a használatával feltétlen többet tettem, mint egy sima samponnal, de az is lehet, hogy mellé nyúltam, és nem a hajamnak megfelelő balzsamot választottam. Mindenesetre annyira sokat tesz a kis lelkemnek ez a csodálatosan jó illat és a tudat hogy mégsem tégelyes cuccot használok, hogy csakazértis négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

fannifrona

2018. augusztus 12.

Hát nem is tudom...eléggé kettős érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban :D fenékig érő, hullámos, vastagszálú hajam van. Bementem az üzletbe, hogy száraz hajra szeretnék valami balzsamot, egyből ezt ajánlotta. Este ki is próbáltam, pont esedékes volt, mivel 2 naponta mosok hajat. A használattal megszenvedtem, de túlélhető ha megvan a remek hatása. Eddig Elsevenek a kókuszos balzsamját használtam, pihepuha és fényes volt a hajam, de szeretnék áttérni állatkísérlet mentes termékekre. Mosás után nem éreztem puhának, na majd ha megszárad...amennyire tudtam megfésültem,mert olyankor reggel sokkal puhább és szebb a hajam. Felkeltem, a hajam csupa gubanc...kézzel kisimítgattam picit, alapvetően puha, de a legvége csontszáraz, szóval hajvégápolóval menthető a helyzet remélhetőleg (eddig is minden mosáskor használtam) csak eddig még nem találtam egy kísérletmenteset sem ami ér valamit. Olvastam, hogy erős az illata...hát az én hajamon eszméletlenül lightos, pedig bőségesen használatam 😃 az árát kissé túlzásnak tartom, bár tény hogy még az én hajamra is aránylag sokáig elég lesz, de ár-érték arányban nem olyan jó...szerintem kipróbálok majd még más Lush kondícionálót is, de ezzel is le lehet élni egy életet, főleg ha szereti valaki az állatokat annyira mint én 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

annabanana

2018. május 28.

Középhosszú, száraz de egyenes hajamra használom - hiába a göndör fürtökre találták ki, az itteni pozitív kommentek és a mesés illat meggyőztek! A legnagyobb hátránya, hogy a felvitele elég macerás: én harmadszor használtam, mire kezdtem rájönni, hogy mennyit érdemes a fejemre dörzsölnöm és aztán az ujjaimmal elmasszíroznom. A felvitel közben nehéz arra figyelni, hogy mindenhova kerüljön, de ne kerüljön egy helyre túl sok. Erre azt hiszem egy jó pár használat szükséges, hogy az ember ráérezzen. Pár perc után bőséges vízzel kimostam. És nem túlzok, ez az eredmény megérte a sok babrát: pihe-puha és fényes lett a hajam, mint a reklámokban, az illata pedig szerintem mesebeli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Didi

2018. február 8.

Hááát hááát hááát. Nagyon rosszul érzemmagam, amiért nem vagyok megelégedve ezzel a balzsammal, mert nagyon szeretem a Lush termékeket. A Lush Seanik sampont évek óta használom, általában a Inecto kókuszos hajkondícionálóval, de gondoltam kipróbálok mellé valamilyen Lush kondícionálót. Nekem nagyon nehezen sikerült bármennyit is felvinni belőle a hajamra, aztán miután megkűzdöttem vele és lemostam sem történt semmi különös. Pont olyan érzés volt mintha mintha semmit sem kentem volna a hajamra. Szerintem maradok az Inectonal. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

kgretu

2018. január 22.

Göndör, igénybe vett hajamra használom heti 1 alkalommal. Isteni illata van, bár a párom annyira nem kedveli, mert szerinte ez már túl sok... Hajmosáskor a nedves hajamon oszlatom szét és hagyom pár percig hatni. Szerintem szép fényt ad a hajnak, de egyenlőre még más eredményt nem vettem észre. Szeretem az illata miatt, de nem hiszem hogy veszek belőle még egyet. Tuti van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Soulwalker

2017. október 27.

Szanaszét szadizott, festett szőke, sűrűn mosott és vasalt hajam van, ennek megfelelő töredezett állapotban - erre nekem kevés a Jungle, kell mellé balzsam, hogy hidratált legyen a hajzatom. Amiért mégis a szívem csücske, az az isteni illata és a kiszerelése: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Hidratálók: Propylene Glycol

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Zöld színanyag.