Lush

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2020. szeptember 21.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolás

"Segít megzabolázni a vad, rakoncátlan hajzatot. Ezzel a gyümölcsös-kakaóvajas tömbbel a nedves hajat kell végigsimítani. Nagyszerűen alkalmazható közvetlenül rasztafrizurára is, kondicionálja a hajat és helyükön tartja a rakoncátlan hajvégeket."

CzFru

2020. július 25.

FRISSÍTÉS: Az új kiszerelése sokkal jobb, könnyebben kezelhető, így megadom az 5 csillagot. Jelenleg a Montalbano samponkoronggal használom, amivel szuperül kiegészítik egymást.

Nature box avokádós szilárd sampon mellé vettem. Beleszerettem az illatába, és az összetevőibe. Rá kell érezni a használatára, de utána megszereti az ember. A legegyszerűbb forró víz alá tartani, úgy hamar puhul, könnyebben eloszlatható a hajon.
Nem vagyok elájulva még mindig, de nem is rossz, jót tesz a hajamnak, ami szép fényes és sima.
Sok fogyott belőle kb két hónap után, de meg mindig van belőle bőven. Szerintem újravevős lesz.
Megéri vele próbálkozni, de ne várjuk tőle azt a klasszikus bebalzsamozott haj érzetet, mert teljesen más a hatása.
Alkalmanként használok mellé egy kis argánolajat is, de anélkül is teljesen jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Mannika00

2020. július 15.

Nagy csalódás.Egyszer használtam,de brutálisan összekócolta a hajamat,nyikorgós,száraz lett tőle.Nagyon sok ideig kell dörgölni ,hogy a hajamra megfelelő mennyiség meglegyen.Gondoltam egyet,majd feloldottam forró vízben az egész tömböt hátha jobb lesz.Nem lett jobb,most ott áll a fiókban egy tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Marcipancica

2020. július 12.

Nagyon szuper illata van szerintem, mindig egy dzsungelben érzem magam tőle, tökéletes aromaterápiás hatása van! Viszont nagyon elnehezíti a hajam, és ragacsos lesz tőle. :( Ki kell próbálni szerintem, vagy működik, vagy nem... Viszont minden ilyen Lush-os szilárd hajápoló (sampon, balzsam) sokáig elég és megéri az árát!! Érdemes kikérni az eladók véleményét, nekem mindig sokat segítenek a választásban! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

lushaholic

2020. június 1.

Lehet egy update ráférne a termékképre, mert mostmár az American Cream szilárd balzsamhoz hasonlóan, ezt is hidegen préselik a gyárakban, ezzel is energiát csökkentve. Nagyon szuper hatásában az én félig göndör/félig egyenes hajamra, abszolút veri a márkásabb folyékony vetélytársaikat is. Az új verziót sokkal jobb egyébként eloszlatni a hajon, sokkal egyenletesebben lehet belőle kinyerni a terméket, mint a régi változatból. Szóval, aki csalódott esetleg a régiben, hogy nem tudta rendesen használni, jelentem, hogy az újban már biztos nem fog: tökéletes package free verziója bármelyik másik dobozolt hajhidratálónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

vikt0ria

2020. május 7.

nem annyira értem ezt a terméket. nekem illata sem volt annyira, habzani sem habzott... amikor próbáltam a vizes hajamra feltenni, brutálisan összekócolta. rontani nem rontott a hajam állapotán, de nem érzem hogy bármit is hozzátett volna. semmiképp sem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Lanie

2020. április 24.

Update: közepes terméknek bizonyult, ami nálam azt jelenti hogy nem venném újra de kárt sem okozott.

Trópusi gyümölcs illatú, hosszan lehet érezni a hajon, csak ezért és a környezetbarát kiszerelése miatt adok négy csillagot, de! Az a helyzet hogy a szuper igénybe vett hajamnak kb nem sokat ér. Nem érzem, hogy a használatával feltétlen többet tettem, mint egy sima samponnal, de az is lehet, hogy mellé nyúltam, és nem a hajamnak megfelelő balzsamot választottam. Mindenesetre annyira sokat tesz a kis lelkemnek ez a csodálatosan jó illat és a tudat hogy mégsem tégelyes cuccot használok, hogy csakazértis négy csillag.
Közben felolvasztottam forró vízben, beleraktam egy tégelybe és várja hogy kipróbáljam ilyen formában is, majd írok hogy sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

typical

2020. április 24.

Finom az illata és valamennyit segít, hogy könnyebb legyen kifésülni a hajamat mosás után, de ez az ápolóhatás nekem nem elég, pedig az eladó ajánlására vettem. Valaki írta, hogy puha tőle a haja, de a vége így is csontszáraz, na körülbelül én is így tudnám összefoglalni a hatását, ráadásul mivel száll tőle valamennyire a hajam, extragyorsan kócolódik. Az ötlet viszont tetszene, és használtam már olyan flakonos balzsamot, ami szintén így teljesített, ez legalább csomagolásmentes .. ezt biztos nem fogok újravenni, de lehet valamelyik tesójával még próbálkozom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

rrituss

2020. március 26.

A New samponkoronggal használom, szépen ápolja a hajam, de néha kicsit kevésnak érzem, a törölköző száraz hajvégekre még hazsnálok hajvégápoló olajat, így kapok szép, fényes hajat. Elhasználom, szeretem, hogy csomagolásmentes, de legközelebb kipróbálok egy másikat a kondícionálóik közül (egy Big-et már elhasználtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

flowers94

2020. január 12.

Ajándékba kaptam. Az illata kellemes. Egyenlőre semmi hűha érzés, párszor használtam. De eddig úgy néz ki, hogy az én nagyon száraz hajvégeimre ez nagyon kevés lesz. Elég nehézkes felvinni a hajrá a terméket, de szappan tehát betudom ennek egyenlőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

eszti98

2019. szeptember 11.

Igazából szerintem az egyetlen titok, hogy meg kell szokni a használatát, nagyon más a hagyományos balzsamokhoz képest. Derékig érő, vastag szálú, töredezett hajam van. Az elején picit ,,kiábrándultam", mert kissé elnehezítette a hajamat szárítás után, ennek ellenére azonban egyáltalán nem tűnt zsírosnak. Másnapra viszont mindig puha, rugalmas, illatos és lengedező hajkoronám lesz minden alkalommal amikor használom, és érezni a hajamon, hogy jót tesz neki, sokkal finomabb tapintású és nem sprőd, seprűszerű, hanem egyenes, könnyen kifésülhető (ami nálam elengedhetetlen), jó tartású, és illatos. Az illata nagyon megmarad, a következő hajmosásig is. :) Összességében, mióta rájöttem, hogy egy este kell, míg ,,beszívódik" hajmosás után, nagyon összebarátkoztunk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.