Lush

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolás

"Segít megzabolázni a vad, rakoncátlan hajzatot. Ezzel a gyümölcsös-kakaóvajas tömbbel a nedves hajat kell végigsimítani. Nagyszerűen alkalmazható közvetlenül rasztafrizurára is, kondicionálja a hajat és helyükön tartja a rakoncátlan hajvégeket."

vikt0ria

2020. május 7.

nem annyira értem ezt a terméket. nekem illata sem volt annyira, habzani sem habzott... amikor próbáltam a vizes hajamra feltenni, brutálisan összekócolta. rontani nem rontott a hajam állapotán, de nem érzem hogy bármit is hozzátett volna. semmiképp sem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Lanie

2020. április 24.

Update: közepes terméknek bizonyult, ami nálam azt jelenti hogy nem venném újra de kárt sem okozott.

Trópusi gyümölcs illatú, hosszan lehet érezni a hajon, csak ezért és a környezetbarát kiszerelése miatt adok négy csillagot, de! Az a helyzet hogy a szuper igénybe vett hajamnak kb nem sokat ér. Nem érzem, hogy a használatával feltétlen többet tettem, mint egy sima samponnal, de az is lehet, hogy mellé nyúltam, és nem a hajamnak megfelelő balzsamot választottam. Mindenesetre annyira sokat tesz a kis lelkemnek ez a csodálatosan jó illat és a tudat hogy mégsem tégelyes cuccot használok, hogy csakazértis négy csillag.
Közben felolvasztottam forró vízben, beleraktam egy tégelybe és várja hogy kipróbáljam ilyen formában is, majd írok hogy sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

typical

2020. április 24.

Finom az illata és valamennyit segít, hogy könnyebb legyen kifésülni a hajamat mosás után, de ez az ápolóhatás nekem nem elég, pedig az eladó ajánlására vettem. Valaki írta, hogy puha tőle a haja, de a vége így is csontszáraz, na körülbelül én is így tudnám összefoglalni a hatását, ráadásul mivel száll tőle valamennyire a hajam, extragyorsan kócolódik. Az ötlet viszont tetszene, és használtam már olyan flakonos balzsamot, ami szintén így teljesített, ez legalább csomagolásmentes .. ezt biztos nem fogok újravenni, de lehet valamelyik tesójával még próbálkozom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

CzFru

2020. április 14.

Nature box avokádós szilárd sampon mellé vettem. Beleszerettem az illatába, és az összetevőibe. Rá kell érezni a használatára, de utána megszereti az ember. A legegyszerűbb forró víz alá tartani, úgy hamar puhul, könnyebben eloszlatható a hajon.
Nem vagyok elájulva még mindig, de nem is rossz, jót tesz a hajamnak, ami szép fényes és sima.
Sok fogyott belőle kb két hónap után, de meg mindig van belőle bőven. Szerintem újravevős lesz.
Megéri vele próbálkozni, de ne várjuk tőle azt a klasszikus bebalzsamozott haj érzetet, mert teljesen más a hatása.
Alkalmanként használok mellé egy kis argánolajat is, de anélkül is teljesen jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

rrituss

2020. március 26.

A New samponkoronggal használom, szépen ápolja a hajam, de néha kicsit kevésnak érzem, a törölköző száraz hajvégekre még hazsnálok hajvégápoló olajat, így kapok szép, fényes hajat. Elhasználom, szeretem, hogy csomagolásmentes, de legközelebb kipróbálok egy másikat a kondícionálóik közül (egy Big-et már elhasználtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

flowers94

2020. január 12.

Ajándékba kaptam. Az illata kellemes. Egyenlőre semmi hűha érzés, párszor használtam. De eddig úgy néz ki, hogy az én nagyon száraz hajvégeimre ez nagyon kevés lesz. Elég nehézkes felvinni a hajrá a terméket, de szappan tehát betudom ennek egyenlőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

eszti98

2019. szeptember 11.

Igazából szerintem az egyetlen titok, hogy meg kell szokni a használatát, nagyon más a hagyományos balzsamokhoz képest. Derékig érő, vastag szálú, töredezett hajam van. Az elején picit ,,kiábrándultam", mert kissé elnehezítette a hajamat szárítás után, ennek ellenére azonban egyáltalán nem tűnt zsírosnak. Másnapra viszont mindig puha, rugalmas, illatos és lengedező hajkoronám lesz minden alkalommal amikor használom, és érezni a hajamon, hogy jót tesz neki, sokkal finomabb tapintású és nem sprőd, seprűszerű, hanem egyenes, könnyen kifésülhető (ami nálam elengedhetetlen), jó tartású, és illatos. Az illata nagyon megmarad, a következő hajmosásig is. :) Összességében, mióta rájöttem, hogy egy este kell, míg ,,beszívódik" hajmosás után, nagyon összebarátkoztunk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Romanadvoratrelundar

2019. augusztus 28.

Hosszú, egyenes, festés miatt száraz hajra vettem, de sajnos nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az összetevői szépek, az illata isteni, és pár alkalom után a felvitele sem okozott gondot, de így a tömb felénél már látom, hogy valószínűleg nem fogom ismét megvenni. Nem mondom, hogy nullával egyenlő a hatása, mert azért javított a helyzeten samponozás után, de sem puhább, sem fényesebb, pláne kifésülhetőbb nem lett tőle a hajam.:( Egészséges tincsekre jó lehet, de sérült és extrém száraz hajra nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Missy22

2019. július 17.

Vigyázni kell vele, hogy nehogy túl sokat rakjon fel belőle az ember, mert akkor eszméletlen gyorsan zsírosodik tőle a haj. Amúgy jó kis balzsam, nem mondom, hogy a legjobb, amit valaha próbáltam, de nekem elég a hidratálása is, az illata pedig mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Mesilla

2019. május 9.

Lush sampon tömb mellé vettem. A felvitele valóban macerás, de valószínűleg azért tűnik annak, mert a folyékony balzsam fent van két másodperc alatt, ezzel pedig jópár percig foglalkozni kell, mire mindehová jut, főleg hosszú hajon, de megéri a fáradtság. Azért lehetne egy kicsit könnyebben is kenni, krémesebbre csinálni. Azért az illata szuper, és nagyon-nagyon hosszú ideig, 5-6 napig lehet érezni a hajon, nem csak távoli illatként, hanem tényleg ott van. Olyan illatfelhője van, hogy amikor használat után kiteszem száradni a csap szélére, az egész fürdőszobát beillatosítja. :) Negatív hatását még nem tapasztaltam, de azért hosszú távon is kíváncsi leszek rá, mert még csak 2-3 alkalommal használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.