Lush

Ár:   6250 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GeoNautic, Módosítva: 2020. december 31.

Kiszerelés:   250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

A csodás narancsvirág-víz és mandulaolaj belecsempészik egy tégelybe a Karma varázsát. Krémezd végig a testedet a hatás és az illat kedvéért. A Karmában lévő illóolajak keverednek a bőrön, kiegyensúlyozottá teszik a testet és a lelket. Viseld!

KERESEM! Lush Karma Krém Testápoló
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: ildinyo
Állapot: Bontott, hasznàlt, Helyszín: Mindegy, fizetés: Mindegy

Eszti12

2020. szeptember 2.

Sokáig úgy gondoltam, nekem túl erős az illata. Aztán anyukámnak megvettem az ajándékcsomagot, és az abban lévő testápolót én is kipróbáltam, és tetszett. Tény, hogy karakteres az illata, de ha már beszívódott, akkor kevésbé tömény. Állagra kezdetben "tömörebb" krém, de a használat alatt kicsit "vizesebb" állagú lehet. Hidratálás szempontjából nem a legintenzívebb, és nem szabad sokat használni belőle, mert elég nehezen szívódik be. Nekem elég érzékeny bőröm van, borotválkozás után gyakran kipattogzok, erre nekem a Lush testápolók megoldást nyújtottak, és a Karma sem kivétel ez alól, én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Juccimo

2020. március 6.

Ajándékba kaptam egy kisebb tégellyel (Lush cuccokat én mindig ajándékba kapok, magamnak sose veszek :D).
Nagyjából azt tudom leírni, amit előttem már mások megállapítottak: érdekes illata van, az elején nem voltam oda tőle, de használat közben megfogott, nagyon kellemes! Az állaga is finom, könnyed, emiatt hidegebb időben a hidratáló hatása szárazabb bőrre nem igazán elég, melegebb időben viszont a nagyon erős illata miatt nem tudom elképzelni. Én most így a tavasz elején használtam el, mindennapos használat mellett (az én bőrömnek sajnos szüksége van a mindennapos testápolózásra, ezt így majd' 30 éves koromra végre megtanultam) a kis tégely 1,5-2 hétig tartott nekem. Nem irritált, nem viszkettem tőle, ha egy kicsivel jobban hidratálna, megkapná az 5 csillagot.
Az első Lush termék, amiről el tudom képzelni, hogy egyszer még meg fogom venni magamnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Viva777

2020. január 25.

Reggeli zuhanyzók után szoktam használni, és egész nap érzem az illatát. Nagyon jó, de a többi testapolojarol szinte ugyanezt el tudom mondani. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Lanie

2019. december 14.

Aki szereti az illatcsaládot annak ez is kötelező darab. Természetesen a krém állagának köszönhetően az illat is lágyabb. Nem ajánlom annak aki erős hidratálásra vágyik, hiszen ez egy átlag krém egy nem átlagos illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

gala

2019. november 15.

Muszáj ezzel kezdenem, mert valósággal szerelmes vagyok az illatába! A parfüm verzióira több ízben is betuháztam, illetve a sampon változatát is kipróbáltam. Ezt csak teszterként kaptam, és azóta nem ruháztam be rá, mert kicsit sokallom az árát, pedig teljesen rendbeteszi az ekcémámat. Az egyik legjobb testápoló nálam; ami talán zavaró lehet (bár rég használtam, és ki tudja, talán csak én tapasztaltam), hogy egy idő után olyan gyógyszertári krém szaga lesz a bőrön, de nem vészes, nekem ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

vikiatank

2019. október 21.

Nagyon szeretem az illatát, sokáig lehet érezni, elég karakteres illat, parfüm helyett is megállja a helyét. Gyorsan beszívja a bőröm, nem nehéz krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

PotterAlexa

2019. június 5.

Imádom az illatát, mikor ezt használom, jobb lesz a kedvem is.
Nyárra szerintem sok, inkább a hűvösebb időszakban preferálom! Nekem akkor teljesen elég a normál bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Imádom az illatát, mikor ezt használom, jobb lesz a kedvem is.

naiyah

2019. február 27.

örök kedvenc, nagyon könnyed testápoló, jól hidratál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

örök kedvenc, nagyon könnyed testápoló, jól hidratál

svivko

2018. november 26.

Én szeretem a Karma illatot, leginkább a krémparfüm változatát, mert az valahogy púderesebben sikerült. Ez is hasonlóan puhábban adja elő a Karma illatfelhőt, viszont a célját annyira nálam nem éri el. Valóban nem elég ütős hidratáló a hideg, fűtéssel megkínott bőrnek, viszont melegebb időben túl sok ez az illat. Bárcsak lenne igazi testvaj változatban, mondjuk shea vajjal.
Nem rossz, de nem is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nem rossz, de nem is jó.

Boji

2018. november 16.

Nekem ez a krém borzalmas volt. Ajándékba kaptam, és nem vettem volna meg az erős illata miatt. Annyira viszkettem tőle, hogy le kellett mosnom és ki kellett dobnom a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.