Lush

Ár:   3750 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 3.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

"A Love and Light krém bőrpuhító nerolival és fair trade bio kakaóvajjal könnyedén hidratálja a száraz kezet, ezért, ha jó döntést akarsz hozni a kezed ügyében, akkor tartsd a kezed ügyében! A brazil narancs, a narancsvirág és a neroli semmi perc alatt ragyogóvá teszi a bőrt (és a hangulatod). Ettől a krémtől a fájó, kiszáradt bőrű kezek olyan mennyeien puhák és illatosak lesznek, mint az álom."

livtyke91

2019. június 14.

Hát az ára miatt többet vártam tőle, az volt ami a legkevésbé tetszett, hogy nehezen szívódott fel a bőrömbe, azután pedig az illata, amikor ugyanis a bőrre került, túl erős volt...túl dominás..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

drz400

2018. november 15.

Termékmintát kaptam csak. Borzasztó büdi szerintem. Nagyon nagyon erős keserű gyógyszertári krém szaga van. Nem érzem ragacsosnak, de hatásosnak egyáltalán nem mondanám. Újra és újra próbáltam kenni de egyáltalán nem hatott. Sokkal jobban szeretem a charity pot-ot kézkrémnek, a hatását és az illatát tekintve is. (Amúgy borzasztó száraz kezem van, lehet, hogy akinek jobb állapotban van a bőre annak az már ragacsos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Lorna

2018. október 12.

Mintám volt. Nagyon tetszik a különc gyógynövényes illata. De nagyon lightosan teljesít sajnos. Pedig még csak vénasszonyok nyara van. Januárban biztos nem állná meg a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Encsi9

2018. március 1.

Hosszú idő alatt szívódik be, ragacsos érzetet ad és nem tapasztaltam különösebb változást utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

RitaL

2017. október 24.

Ajánlom, bár nálam nagyon sokáig tart, míg beszívódik. Viszont a hatása is, napi 1x elég használni, szóval gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

deezsina

2017. július 28.

Itt jutottam hozzá nagyon jó áron, eléggé látatlanba szereztem be de örülök neki mert nagyon bejött. Tényleg jellegzetes illata van, magamtól talán le se emeltem volna a polcról de most hogy már megvan nagyon kedvelem. A tápláló hatása nagyon jó, szerintem a leghidegebb téli időszakokban is meg fogja állni a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Lia09

2017. április 28.

Nekem bevált, puha lesz tôle a kezem, a Mum nevű ajándékcsomagban volt, és vele együtt néha a Salted Coconut-ot is használom, úgyis fantasztikus. Az illata engem a Don't look at me nevű arcmaszkéra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

SzaszaK

2016. július 14.

Karácsony után szettben vettem meg féláron azt hiszem. Az illata megosztó, nagyon markáns és erős illattal rendelkezik. Ha olyan helyen kentem be a kezem, ahol többen vannak egyből kiszúrták az illatot. Nekem rizs illata van :D De elolvasva az összetevőket, úgy már kivettem a citrusos illatot is :) Gazdag textúrája van, először elég zsíros érzetet ad. Beszívódik, de nem teljesen. A kezeim hidratáltak lettek tőle, csökkentette a kiszáradást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

SzandrASD

2016. június 9.

Tombolán nyertem 55g-os kiszerelésben. Ilyen árban és a száraz kezekre ajánlva..hááát.. bátor kijelentés. Erős citromos illata van, amivel még gondom se lenne,de bekenem vele a kezem és semmi. Hidratálni nem hidratál,de legalább illatozol. Anyukám is kipróbálta sőőőt tesóm barátnője is aki nem száraz bőrű, neki(k) sem vált be. A jelek szerint nem velem a gond. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.