Lush

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Kategória:   Fürdőtermékek

"Ez a kiszámíthatatlan fürdőbomba a fény és a sötétség páratlan szimfóniáját szólaltatja meg a fürdőszobádban, mikor a feketebors és a mirha bódító aromája szétárad a levegőben. Dobd egy kád meleg vízbe és figyeld, ahogy a hétköznapok szürkesége elpezseg, hogy átadja helyét a narancs, pink, sárga és zöld hullámoknak. Szakíts a hagyományokkal, merülj el egy új világ ígéretében!"

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Esztii78

2020. március 15.

Nekem tetszett ez a termék, jó az illata és sokáig érződik. A kádon picit nyomot hagy, de egy kis vízsugárral eltüntethető. Egy a baj vele, a boltban azt mondták 2 fekete van és én ezt választottam, de ez szürke és még csak nem is sötét szürke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Black Fairy

2019. szeptember 10.

IMÁDTAM!
A víz gyönyörű lett tőle, csillámos, fekete, amíg feloldódik szép színes...Az illata elég erőteljes, és nagyon tartósan megmarad a bőrön - hogy őszinte legyek, nem olyan illat, amit szívesen viselek magamon, de a fürdőbomba fekete, a kádat nem kell utána takarítani, és nagyon puha bőröm lett tőle, szóval...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

IMÁDTAM!

naiyah

2019. február 27.

kedvenc fürdőbombám, csodás fekete lesz tőle a víz és az illata... meleg nehéz és fűszeres illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

CeCeDrake

2018. december 28.

Orbital Pinkben volt ez is. Na ez rossz. Főleg hogy fog is.
A fahéj nem jött be, én azt nagyon zavarónak találtam benne.
Nem tart sokáig szerencsére, de ez olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Orbital Pinkben volt ez is. Na ez rossz. Főleg hogy fog is.
A fahéj nem jött be, én azt nagyon zavarónak találtam benne.
Nem tart sokáig szerencsére, de ez olyan semmilyen.

orsi0210

2018. február 27.

Habár a víz színe egyáltalán nem szép tőle (sajnos a szürke szín dominál feloldódását követően is), a hatása mégis szuper, mivel nagyon finom olajos, tápláló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

kecskesszuszu17

2018. február 8.

Nekem ez valamiért nagyon megtetszett már a boltban is, és nagyon tetszett az illata is, amikor kipróbáltam. A színe annyira nem volt szép, de én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Captainblonde

2018. február 7.

Nem jött be. Illatra semmi extra, nekem egyáltalán nem volt tartós, a színek pedig szinte rögtön eltűntek a pezsgés után... és még ez a szürke trutymó is... Igazán elfelejthetné már a Lush...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

brti

2018. január 23.

Külalakra egyedi, illatra is szuper, de vízbe dobva semmi extra, mint ahogy azt a Lush bombáktól megszokhattuk. 😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

babyface

2018. január 13.

a lush fürdőgolyók tudnak meglepetést okozni, de ez sajnos nekem sem jött át igazán... :( az illatában nekem leginkább a fahéj dominál mivel szeretem ezeket a fűszeres, karakteres illatokat imádtam, de összhatásban mégsem volt számomra átütő... és a kádat is sikálhatod utána. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

mautika

2017. november 3.

Eddig ez a legrosszabb furdobomba amit életemben probaltam. A színes habok csak másodpercekig voltak láthatóak, aztan az egesz vízből egy szürkes pirosas massza lett. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.