Lush

Ár:   3450 Ft és 6350 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   120 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   3450 Ft és 6350 Ft
Kiszerelés:   120 g és 250 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vodkában áztatott lime, grapefruit és rengeteg só kerül ebbe az élénkítő arc- és testradírba.

A tengeri só ásványi anyagokban gazdag, kiválóan ledörzsöli az elhalt bőrt. Tesznek bele krémes, selymes avokádóvajat, kókuszolajat és tengerimoszat-kivonatot is, hogy bőröd puha, bársonyos és egészséges legyen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

beautyanna

2021. július 13.

Én vizes bőrön használom, negatív hatást egyátalán nem tapasztalok, nagyon kellemes tapintású radírozás után a bőröm. Egy csillagot csak az ára miatt vonok le, szerintem ebben az árkategóriában már találni jobb termékeket is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 13.

csengevarga

2021. június 4.

nem jövök rá a titok nyitjára... határozottan marja a bőröm. próbáltam vizezni, akkor viszont sós vizzel öblögetem magam. nagy szenvedés, mert a gyantázás miatt nekem kell a bőrradír, dehát ezzel kicsit kinzom magam... ezt nem fogom újra venni az tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

CzFru

2020. november 15.

Nyárra tökéletes, frissítő, de nagyon ápoló testradír. Kissé csípi az érzékeny bőrömet, ezért arcra nem tudtam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

rokamokus

2020. február 2.

Én nagyon szeretem. Az öntartósító változatát használtam csak. Normálisan kell radírozni akkor nem karcol, elég belőle nagyon kevés is. Egy kis vizzel még lehet gyengíteni mert a só darabkák olvadni kezdenek de nekem nem karcolta előtte sem az arcomat. Testre is arcra is jó az illata is szuper frissítő. Mindig veszek új adagot .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Lushlife

2019. szeptember 15.

IMADOM😍 nagyon pici mennyiseget szoktam kivenni es akkor nem kot ki a lefolyoban az egesz. Hetente egyszer szoktam hasznalni mert egy erosebb radirrol beszelunk es nem lenne jo a boromnek ha 1-2 naponta hasznalnam plussz az alkohol miatt picit szarit igy nekem a heti 1 hasznalat boven csodat tesz. Hasznalat utan matt es tiszta a borom utanna fujok egy kis arctonikot a boromre majd egy kis arckrem es egyszeruen tokeletes, egyenletes matt bort kapok vegeredmenykent, egy kis termeszetes instafilter 😉😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

adamnoemi

2019. július 17.

az elején szenvedtem vele, de rájöttem, hogy sokkal jobb száraz bőrre felvinni, úgy egyáltalán nem pereg le! brutálisan jóillatú, az egyetlen arcradír, amit hajlandó vagyok használni. szuperül összehúzza a pórusokat, eltünteti a mitesszereket, én még azt is megkockáztatom, hogy az erősen pattanásos bőrömet ez tette rendbe (tea totaler-el egyetemben). a parabén dolog zavar csak benne, de annyira jól teszi a dolgát, hogy el van nézve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

drde96

2019. július 10.

Nekem a lábszáram és a térdem tud csodálatosan kiszáradni, legfőképp arra használom, de néha arcradírnak is. Nagyon kellemes illata van és puha bőrt hagy maga után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

tevepup

2019. július 9.

Az illata tényleg kellemes, frissítő, de ez nemcsak az elhalt bőrt dörzsöli le, hanem még a lelkemet is.. Túl durvák a szemcsék, egyenletlenül kevés van belőle, karcol, fáj, és a fele a kádban köt ki. Ennyi pénzért nem éri meg.

Szomorú vagyok, mert alig vártam, hogy kipróbáljak már vmit a Lushtól, és most csalódott vagyok, csak túl van hypeolva.. Talán annak ajánlanám ezt, akinek durvább bőre van, és szükséges ez a durva szemcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

tiinanemeth

2019. június 2.

Meglepődtem, milyen kevés elég belőle. Én arcon használtam, tényleg nagyok a sószemcsék, de nekem kifejezetten tetszett. Nagyon szeretem az illatát, és ilyen tisztának még semmilyen radír után nem éreztem az arcom. :) Viszont sajnos úgy érzem nekem egy picit sok, talán az alkohol miatt, eléggé feszült utána a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Lanie

2019. május 25.

Gondoltam, hogy a kommenteket olvasva meg fogom mosolyogni az olyan mondatokat ahol azt írják mennyire karcol :) Annyira karcol lányok amennyire dörzsölitek vele az arcotokat, én az érzékeny szinte átlátszóan vékony hófehérke bőrömet körkörösen óvatosan radírozgatom és szuperül bírja!
A termék fantasztikus, ő az új kedvencem. Hiába érzékeny, még sajna rettenet száraz is a bőröm, ezért minden szempontból ez az én termékem. Egy részről krémes és pihe puha, mintha minimum illatos zöld citromos joghurtot kenegetnék magamra, másrészről segít megszabadulni az elhalt hámsejtektől a sónak hála, ami tényleg csak akkor karcol ha durván nyomom az arcomra amit én sosem szoktam, nekem nincs ezzel problémám. Tőlem függ mennyire van szükségem erős hámlasztásra, ha arra van szükségetek ajánlok egy másik Lush terméket amiben kellemes kávé darabok vannak ez pedig a Cup'o Coffee, csodás mesés ébresztő hatású kávé illatú termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Butter, Glycerin, Lanolin

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Methylparaben i I ta I par 0 0