Lush

Ár:   3450 Ft és 6350 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   120 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   3450 Ft és 6350 Ft
Kiszerelés:   120 g és 250 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vodkában áztatott lime, grapefruit és rengeteg só kerül ebbe az élénkítő arc- és testradírba.

A tengeri só ásványi anyagokban gazdag, kiválóan ledörzsöli az elhalt bőrt. Tesznek bele krémes, selymes avokádóvajat, kókuszolajat és tengerimoszat-kivonatot is, hogy bőröd puha, bársonyos és egészséges legyen.

Lushlife

2019. szeptember 15.

IMADOM😍 nagyon pici mennyiseget szoktam kivenni es akkor nem kot ki a lefolyoban az egesz. Hetente egyszer szoktam hasznalni mert egy erosebb radirrol beszelunk es nem lenne jo a boromnek ha 1-2 naponta hasznalnam plussz az alkohol miatt picit szarit igy nekem a heti 1 hasznalat boven csodat tesz. Hasznalat utan matt es tiszta a borom utanna fujok egy kis arctonikot a boromre majd egy kis arckrem es egyszeruen tokeletes, egyenletes matt bort kapok vegeredmenykent, egy kis termeszetes instafilter 😉😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

adamnoemi

2019. július 17.

az elején szenvedtem vele, de rájöttem, hogy sokkal jobb száraz bőrre felvinni, úgy egyáltalán nem pereg le! brutálisan jóillatú, az egyetlen arcradír, amit hajlandó vagyok használni. szuperül összehúzza a pórusokat, eltünteti a mitesszereket, én még azt is megkockáztatom, hogy az erősen pattanásos bőrömet ez tette rendbe (tea totaler-el egyetemben). a parabén dolog zavar csak benne, de annyira jól teszi a dolgát, hogy el van nézve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

drde96

2019. július 10.

Nekem a lábszáram és a térdem tud csodálatosan kiszáradni, legfőképp arra használom, de néha arcradírnak is. Nagyon kellemes illata van és puha bőrt hagy maga után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

tevepup

2019. július 9.

Az illata tényleg kellemes, frissítő, de ez nemcsak az elhalt bőrt dörzsöli le, hanem még a lelkemet is.. Túl durvák a szemcsék, egyenletlenül kevés van belőle, karcol, fáj, és a fele a kádban köt ki. Ennyi pénzért nem éri meg.

Szomorú vagyok, mert alig vártam, hogy kipróbáljak már vmit a Lushtól, és most csalódott vagyok, csak túl van hypeolva.. Talán annak ajánlanám ezt, akinek durvább bőre van, és szükséges ez a durva szemcse.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

tiinanemeth

2019. június 2.

Meglepődtem, milyen kevés elég belőle. Én arcon használtam, tényleg nagyok a sószemcsék, de nekem kifejezetten tetszett. Nagyon szeretem az illatát, és ilyen tisztának még semmilyen radír után nem éreztem az arcom. :) Viszont sajnos úgy érzem nekem egy picit sok, talán az alkohol miatt, eléggé feszült utána a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Lanie

2019. május 25.

Gondoltam, hogy a kommenteket olvasva meg fogom mosolyogni az olyan mondatokat ahol azt írják mennyire karcol :) Annyira karcol lányok amennyire dörzsölitek vele az arcotokat, én az érzékeny szinte átlátszóan vékony hófehérke bőrömet körkörösen óvatosan radírozgatom és szuperül bírja!
A termék fantasztikus, ő az új kedvencem. Hiába érzékeny, még sajna rettenet száraz is a bőröm, ezért minden szempontból ez az én termékem. Egy részről krémes és pihe puha, mintha minimum illatos zöld citromos joghurtot kenegetnék magamra, másrészről segít megszabadulni az elhalt hámsejtektől a sónak hála, ami tényleg csak akkor karcol ha durván nyomom az arcomra amit én sosem szoktam, nekem nincs ezzel problémám. Tőlem függ mennyire van szükségem erős hámlasztásra, ha arra van szükségetek ajánlok egy másik Lush terméket amiben kellemes kávé darabok vannak ez pedig a Cup'o Coffee, csodás mesés ébresztő hatású kávé illatú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Nileve

2019. május 12.

Nekem az öntartósító változat van meg és nagyon szeretem. Arcon, testen egyaránt használom és puha bőr a végeredmény. Kicsit sajnálom, hogy (ahogy egy előttem szóló is mondta) összevissza peregnek a sódarabkák radírozás közben, így olyan érzésem van, mintha azt a mennyiséget, amit kiveszek, csak félig használnám el. Engem a darabkák egyébként nagyon ritkán karcolnak meg és egyáltalán nem érzem a maró hatást, teljesen elviselhetően radíroz. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Pumpkinpie

2019. április 24.

Szédítően jó illatú. Azóta már rájöttem hogy cukorpárti vagyok mert ugye a só marja a sebet....Az állaga inkább vizes mintsem krémes, rólam lepergett a só radírozás közben. Nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Bedo169

2019. március 13.

Kiváló bőrradír, inkább testre ajánlom, arcra kicsit durva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Kiváló bőrradír, inkább testre ajánlom, arcra kicsit durva.

Putrus

2019. február 7.

Krémes az állaga, sódarabkák vannak benne és lime-os az illata. A sódarabkák elég nagyon és élesek és félő, hogy mini vágást okoz az arcon. Maró hatása van, jól lehámlasztja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Butter, Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!