Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Télapó tejtermék-mentes szemeivel elsősorban azt fürkészi, ki volt jó és ki volt rosszcsont az elmúlt évben, de azért a mennyei, kézzel köpült sheavaj sem kerüli el a figyelmét! Ghánában járva meglátogatja az Ojoba női szövetkezetet, ahol feltörik a sheadiót és szakértő módon, kézműves módszerekkel elkészítik belőle a sűrű, csokoládéillatú sheavajat. Ezt mi összekeverjük fair trade bio kakaóvajjal, az ínycsiklandó keveréket pedig illatos bergamott- és muskátliolaj közé rétegezzük. Morzsold el a megeresztett csap alatt és máris tengernyi gyümölcsillatú hab tölti meg a kádat."

janka.s

2016. december 30.

A téli leárazáskor féláron vettem egyet, előtte nem nagyon fogott meg, mert olyan kis nyominak tűnt a polcon :D Hát már bánom, hogy csak most dobtam be a kosárba. Nagyon szuper kis habfürdő ez. Elfeleztem, két fürdéshez használtam el, óriási fehér habokat csinált így is, a vizet oltári pirosra színezve. Az illata kellemes, gyümis. A közepén lévő kakaó- és sheavaj rétegnek köszönhetően pihepuha bőrrel szálltam ki a kádból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

grd39

2016. december 24.

Az illata a zacskóban egy kicsit erős volt nekem, a vízben viszont sokkal kellemesebb.
Az árát is megéri, mivel 4-5 használatra is bőven elég, minden alkalommal nagy habokat kreál és színezi a vizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Boswellia Carteri (Frankincense) Oil, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Red 22 Lake / CI 45380
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Színező anyag. (Piros)

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fekete csokoládé.