Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2012. február 3.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lábápolók

Bőrnyugtató hatású, fűszeres illatú lábápoló krém. Fűszeres illatát a fahéj, a gyömbér, a citrom és a lóhere adja. Mindez antibakteriális illóolajokkal egészül ki, amelyek serkentik a vérkeringést, hogy ne fázzon a láb. Az olívaolaj és a kakaóvaj felpuhítják a megkeményedett bőrt.

arcoiris

2013. december 31.

Nekem is megfogta a lábam. Grrr.... azért ez fura! Az illata azonban jó hogy ilyen erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

babyface

2012. június 14.

ez volt az első és egyben utolsó lábkrémem a lush-tól. azért esett rá a választásom annó, mert isteni illata volt erősen fűszeres, karácsonyos. :) az állaga tényleg meglepően híg és amikor bekentem vele a lábaimat kicsit meg is szinezte őket, ahol nem kentem el alaposan. :) emlékszem hogy nehezen szívódott be egy kicsit nekem amúgy sincs sok problémám a lábammal úgyhogy a hidratálása megfelelő volt számomra. az ára miatt levonok pontot, mert ennyiért 3 sokkal jobb lábkrém is beszerezhető akár :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

pityepotya

2012. június 14.

már nem annyira számít a véleményem, mivel úgysem lehet már kapni ezt a terméket, de azért leírom.
az illatát szerettem, nagyon erős, fűszeres (fahéjas-szegfűszeges). ha este bekentem a lábam vele, még reggel is intenzíven lehetett érezni.
viszont ennyiben ki is merülnek a pozitív tulajdonságai, állagra szerintem túl híg. Yndréhez hasonlóan én is próbáltam vastagon bekenni a lábam estére, arra zoknit húzni (a zokni még mosás után is ilyen barnás színű maradt), de semmi hatás, egyáltalán nem lett puhább a lábam. viszonylag könnyen beszívódik, így nappal is próbáltam, akkor is semmi, semennyit nem hidratál. úgyhogy nekem is ott áll az el nem használt doboza a szekrényen.
zsoficzának hála nem kellett érte pénzt kiadnom, így örülök, hogy kipróbálhattam, de nem is tudok elképzelni nagyobb pénzkidobást, mint ezért több ezer forintot fizetni :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Yndre

2012. május 10.

Szerintem soha nem fogom elhasználni, lassan már a szavatossága is lejár és még csak kb az 1/4-e fogyott el. Semmit sem segített a hideg, bőrkeményedéses talpamon. Pedig eleinte minden nap használtam, de az eredménytelenséget látva elment a kedvem tőle. Alkalmazása nekem nagyon macerás, mert befogja a kezem, körömágyam és ha nem masszírozom be jól a lábamba akkor befogja az ágyneműt, ráadásul az illata is kellemetlenül erős. Próbáltam úgy is, hogy jó vastagon bekenem a lábam és zoknit húzok rá éjszakára, de akkor sem produkált semmilyen eredményt sem sajnos. Nekem is szóvá tette a férjem az illatát amikor kenegettem vele, mindig azt mondta, hogy "már megint Lush-oztál?!"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

zsoficza

2012. május 6.

Nekem még van 1 tégelyem, ami most májusban jár le, de látszatra még semmi baja nincs, szóval aki kéri annak szívesen elküldöm. :)

Az illatát és az állagát imádtam, viszont megfogta a lábikóm a kirepedezett/száraz részeken, meg a körmeimnél, úgyhogy nem igazán szerettem bele sajnos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

dorkisz

2012. február 3.

Nagyon szerettem, hatásos is volt, az én tappancsaimat 3 nap alatt rendbetette. Sajnálom, hogy megszűnt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

mucli0525

2011. október 9.

Nekem sajnos egyáltalán nem melegítette a fagyos lábaimat. Állandóan hidegek a végtagjaim és ezt a krémet kifejezetten ezért a tulajdonságáért rendeltem.
Az illatát a férjem nem szerette,mert mindig lefekvés előtt kentem be magamat vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 9.

morning_glory

2011. október 6.

Nehezen szívódik be, ezért én is este használom. De vigyázni kell vele, mert összefogja az ágyneműt. Nyárra túl karácsonyillata van, pedig a hatása nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 6.

rianna

2011. október 4.

télen nagyon jó, finom az illata, de nehezen szívódik be. éjszakára kentem fel, éreztem ahogy a lábam fellélegzik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 4.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Stearic Acid, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil, Citrus Limonum Oil, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.