Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

A „ponche” nem más, mint a hagyományos mexikói gyümölcspuncs, amelyet olyan idénygyümölcsökből készítenek, mint amilyen a guava, a szilva és a narancs, ezért mi is narancs- és szilvalevet választottunk a tusfürdő alapjának elkészítéséhez.   A Ponche illata tele van davanával, bukuval és keserűnarancs-olajjal, hogy az egésznek trópusi hangulata legyen. A davanának meleg, citrusos, karácsonyos illata van; az aromaterapeuták érzelemkiegyensúlyozó olajként használják. Bőrnyugtató hatása is figyelemreméltó. A buku erőteljes feketeribiszkés-mentolos illata nagyban hozzájárul a Ponche gyümölcsös, piás, ínycsiklandó illatának kialakításához. A keserűnarancs is a narancsfák közé tartozik, a belőle nyert petitgrain olaj jókedvre hangol, ráadásul a bőrt is tonizálja.

nobesz

2015. augusztus 2.

Karacsonyi csomagban kaptam, szerencsere a legkisebb volt benne. Annak is csak a felet birtam elhasznalni, mert ezzel az illattal nm birok megbaratkozni, pedig hatalmas lush fun vagyok. De ez valahogy nem igazan az en termekem :( mas gondom nem volt vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

vichikee

2015. június 30.

Az illatával valahogy nem tudtam hosszú távon megbarátkozni, pedig először tetszett. Egyéb problémám nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 30.

Hirannis

2015. június 4.

Nagyon jó, tequilás narancs illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Nagyon jó, tequilás narancs illat :)

Hoagirl

2015. január 26.

Ha jól emlékszem tavaly volt egy akciójuk, ha valamit neten vettél tőlük, akkor 100 ml Ponche tusfürdő járt ajándékba. Természetesen éltem a lehetőséggel, mert akkor éppen amúgy is akartam vásárolni tőlük, így pont jól jöttem ki a dologból. Az eredeti árát sosem fizetném ki érte, mert szerintem borzasztó drágán mérik, ráadásul limitált is, bár azért néha fel-felbukkan a kínálatban. Az illata mennyei, nagyon-nagyon szeretem és tényleg elég belőle pár csepp, kiválóan habzik. Az én bőröm szerencsére nem túl macerás, nem szárítja egyáltalán, viszont a fürdőzést igen kellemes élménnyé teszi. Az illata még órák múlva is érezhető a bőrön. Tusfürdőket szerintem csak év elején féláron, vagy ilyen akciókkal érdemes beszerezni, csak akkor éri meg az árát, úgyhogy most jól fel is tankoltam belőlük. :) A botrányos ár miatt csak négy csillagot adok neki, a minőséggel semmi gond nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Garu

2014. szeptember 22.

Nagyon finom illat, egész jól hidratál, sajnos ára miatt inkább mást használok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

aranyhalacska

2014. április 22.

Leárazáskor vásároltam a legkisebbet belőle. Imádnám, de sajnos kiütéses lettem tőle, úgyhogy valószínűleg nem fogom elhasználni:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

katacita

2014. január 20.

Egy mintát próbáltam, csak pár cseppet raktam a fürdőrózsára belőle, és csodálatosan felhabosodott.
Tényleg baromi drága, de az is tény, hogy sokáig elég, mert nagyon kevés is elég belőle.
Szerintem az illata is viszonylag tartós, a fürdőszobában legalábbis még másnap reggel is "lush-illat" terjengett:)

Update: elsőre nem igazán tetszett az illata, de addig szagolgattam a mintás dobozt, amíg teljesen belebolondultam, és muszáj volt rendelnem egy kis flakonnal. Lehet, hogy nagyobbal kellett volna, annyira tetszik! Elvileg szilvás illatú, ma pont szilvás teát ittam, aminek pont ugyanilyen az illata, de engem egyik sem emlékeztet a szilvára:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

necra

2013. november 21.

Én nagyon szeretném szeretni, de nem sikerül. Ha az uram nem utálná a Lusht, akkor tuti rávenném, hogy ő használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

allebag

2013. október 13.

Kimondhatatlanul jó ez a tusfürdő. Az illata karakteres, karácsonyi: mint egy melengető forró ital az adventi vásárban. Élmény vele a zuhanyzás, és nem is szárítja az egyébként érzékeny, ekcémás bőrömet. Kevés is elég belőle, és rendkívül tartós, intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

mankaa

2013. január 3.

hmmm....nem is tudom, a leírás alapján édes-karácsonyi illatra számítottam, de ez inkább alkoholos, fanyar, mégis jó. Nem lesz a kedvencem, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

A illatos ruta (más néven buku) nevű dél-afrikai cserje leveléből kivont illóolaj, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Az afrikai őslakosok eredetileg a rovarok távoltartására használták a növényt, és gyógyhatást is tulajdonítanak neki. A Wikipédia információi alapján az illatos ruta levele fertőtlenítőszer - ez a tulajdonsága a dioszfenolnak köszönhető.

Színezék. Narancssárga.