Lush

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lierre, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Halloweeni limitált kiadás

"Mit ér a Halloween töklámpás nélkül? Morzsold szét ezt a csillogó darabot a folyó víz alatt, és hagyd, hogy a víz a PET mentes arany csillámtól kavarogjon. A narancsvirág illóolaj illata felemel és tonizálja a bőrödet a feketeribiszke-, borókabogyó- és lime olajjal együtt."

Hugee93

2020. május 25.

Allergiás vagyok a legtöbb illatanyagot tartalmazó fürdéskor használható termékre, ajándékba kaptam. Félve próbáltam ki, de nem viszkettem tőle és még meglepő módon hidratált is a termék. Tetszik, de magamtól nem merném megvenni. Másoknak azonban ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Pajzs

2019. november 26.

Őszi léleksimogató.
Nagyon helyeske a kis tök, a közepéből kassziarúd (avagy kínai fahéj) áll ki, mintha a tök szára lenne, szerintem ötletes. A tetején a csillámokból össze-vissza repkedett egy jó adag, mikor megfogtam vagy megmozdítottam, annyira tele volt szórva. Egy ősztündér aranypora.
Ami a fürdést illeti: könnyű volt szétmorzsolni, jól oldódott, nagy habokat csinált. A vizet narancssárgára festette, a csillámok visszafogottan úszkáltak rajta, és kis részük megmaradt a bőrömön. Nem szárított. Az illata nagyon tetszett: fűszeres, kicsit citrusos, a borókabogyó olaja ad neki egy kis édeskés beütést (itt hasonló az All Good Things nevű, szintén Lush parfüm borókás akkordjához). A kádat egyszerűen ki tudtam tisztítani utána.
Négy részletben használtam el, a második, illetve harmadik alkalommal különösen jólesett a négy darázscsípéstől duzzadt bal kezemnek, pedig még kezet mosni is nehezemre esett. Mindannyiszor elég színes, illatos, habos és élvezetes volt a végeredmény.
Hozzáteszem, hogy gyártják még, csak szezonálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Őszi léleksimogató.
Hozzáteszem, hogy gyártják még, csak szezonálisan.

Black Fairy

2019. március 20.

Az illata nagyon kellemes, és egy fél is rengeteg habot csinál...amik meglepően tartósak is...én több, mint egy óráig áztam a habjaimmal (mondjuk a vége fele már nagyon kevéske volt, de legalább még volt)...
A víz narancssárga lesz, és csillámos, és IMÁDOM! Nagyon nagy élmény volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

A víz narancssárga lesz, és csillámos, és IMÁDOM! Nagyon nagy élmény volt! :)

Fruzsci

2019. január 28.

A kedvenc halloweeni limitált habfürdőm!!!:-) Nagyon jól habzik, én az egészet bele szoktam morzsolni, szép narancssárgás színe lesz.:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Flanna

2018. november 16.

LushFan vagyok, de nem elfogult. Viszont ez az egyik kedvenc habfürdőm. Harmadolva szoktam elhasználni, így is bőven elegendő mind a szín, illat és hab tekintetében. Remekül megadja azt az őszi hangulatot, tuti újraveszem még idén, nem tudnék vele még egy évet várni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Madi

2018. szeptember 24.

Külsőre nagyon cuki, ötletes a kis fahéjrúd-szár. Az illata nem rossz, de nem is a legjobb, amivel dolgom volt, mármint nem büdös, csak ezer másik citrusos fürdőkelléknek is pont ugyanilyen illata van. Bőrön utána valamivel érdekesebb, kiskoromban nagyanyámnak volt egy hasonló parfümje. Mivel méteres körzetben mindenhol csillámok voltak körülötte, azt hittem, a víz szikrázó lesz, de alig látszott valami. A színe is jóval halványabb volt mint vártam - sárga lötty, habbal a tetején, mintha csak egy óriási korsó sörben lubickolnál. Legalábbis jó indulattal sörnek néz ki... A habok kifogástalanok - nagyok, tartósak.
Összességében nem rossz, de a jelly bombok jobban bejönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Összességében nem rossz, de a jelly bombok jobban bejönnek.

Hoagirl

2015. július 1.

Az év végi leárazásokon jutottam hozzá, egy akciós ajándékcsomagban volt, de csak a közelmúltban használtam el. A csillámréteg elriasztott, mert jártam már úgy hogy tokától-bokáig az egész család csillámban úszott hetekig, ami nőknél még megbocsájtható vétek, de egy megtermett, szakállas hím egyed nehezen magyarázza ki magát a haverok előtt... végül ez esetben csak annyit mondott: az asszony tökétől vagyok csillámos, értveeee???? Természetesen mindezt oltári fenyegető hangon előadva. :D Meglepődtem, mert valamiért azt gondoltam ez fürdőgolyó, ezért nem számítottam gigantikus habokra. A felét használtam csak alkalmanként, de habhegyek lettek tőle. Az illata nagyon fincsi, nyár elején azt gondoltam nem túl autentikus ezt bevetni, de szerencsére nem kifejezetten téli illat; bátran állíthatom, hogy minden évszakban megállja a helyét. Most már bánom hogy csak ez az egy került hozzám, és reménykedem hogy idén is lesz belőle, mert akkor betárazok a tökből, a szakállas ogre legnagyobb örömére. Nyilván. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Lierre

2015. május 3.

Az illata szívmelengető, az összetevői kevésbé. Jól habzik (miért ne tenné?), annak ellenére, hogy csak negyedeket dobálok bele a fürdővizembe, a víz is narancsban tündököl. Érzékeny bőröm van, eddig még nem irritálta. Fürdés közben és utána irtózatosan összecsillámoz mindent, de én így szeretem. :) Vettem párat a kiárusításon, remélem, jövőre is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 3.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Juniperus Communis (Juniper) Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Geraniol, Citronellol, Limonene, Linalool
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Red 22 Lake / CI 45380

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Színezék. Narancssárga.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.