Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   2590 Ft, 5190 Ft, 8790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   2590 Ft, 5190 Ft, 8790 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kúra a károsodott hajnak. A Rehab képes visszaállítani a tönkrement haj épségét. A jojoba, az olíva és a mandula illóolajainak keveréke visszaadja a hajnak eredeti szakítószilárdságát. Az enzimdús gyümölcsök hatékonyan tisztítanak, a gyógynövények illóolajai pedig élénk illatot ontva frissítik a fáradt fejbőrt.

lillatt

2019. április 5.

Először kicsiben vettem meg, nagyon jól működött, ritkán kellett hajat mosnom. Utána drogériás samponokat használtam, kb. 3 flakontól teljesen százaz lett a fejbőröm, nagyon viszketett. Ezért megvettem nagyban a Rehabot, annyira viszketett tőle a fejbőröm, mint még semmitől. 2-3x használtam, azóta itt áll a 8000 Ft-os sampon :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 5.

tbgirl

Korcsoport: < 18
2019. február 4.

Sokkal többet vártam illetve nagy reményeket fűztem hozzá.Teljes csalódás.Az illata jó és valamennyivel fényesebb lett a hajam,VISZONT:
A boltban azt mondták hogy korpásodó fejbőrre ideális.Hát nekem rontott a helyzeten.A hajtöveim csont szárazak,szétáll a hajam és még korpás is.Az egyedüli okok a 2 csillagra a flakon előállítási módszere,az illata, és hogy egy pöppet lett fényesebb a hajam.De az biztos hogy nem veszem újra,számomra nagy csalódás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 4.

SzarkaVivien

2018. november 5.

Az I love juicy után nagy csalódás volt. Elméletileg regenerálja a hajam és nem kell majd annyit mosnom. Hát, mire elfogyott a flakon, addigra már naponta kellett hajat mosnom (az I love juicy közben csak kétnaponta) és nagyon zsíros is lett. Az igaz, hogy hajmosás után szép fényes lett a hajam, de a gyors zsírosodás miatt nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

xxs

2018. július 29.

Bivalyerős sampon - sok szulfát és sok maró gyümölcs.
Bivalyerős sampon kategóriában szerintem remek, de nem mindenki haja bírja, aki gyakran szokott hajat mosni, annak esélytelen - túl erős hozzá, marni fogja.

Nagyon kiadós, használat előtt fel kell rázni és vízzel higítva használni. A mini flakon is jó darabig elég, sőt, szerintem azzal egy kúra talán még túl hosszú is, folyamatos használatra a gyártó sem nagyon ajánlja. A fene tudja, kinek csinálják a nagyobb kiszereléseket, mert romlandó, tárazni nem érdemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Bivalyerős sampon - sok szulfát és sok maró gyümölcs.

bojt01

2018. április 10.

A hajam baromigyönyörű erős,friss lett tőle,a szaga is nekem nagyon kellemes,de megértem aki nem bírta. Viszont a fejbőröm minden alkalommal amikor ezt használtam,ezt a sűrű zsíros korpát produkálta. Kiderült h ja,van benne borsmetaolaj és attól ez elő szokott fordulni. Így összevissza használással hosszú hónapokig elég volt a vállig érő hajamra,kb 2x egy adag fogkrémnyit nyomtam,szóval baromi gazdaságos. Viszont rájöttem hogy arcradírozásra nekem fantasztikus. Olyan jólesik a képemnek,friss és szép lesz tőle,egy marék cukor v só,egy csepp ilyen és tényleg láttam hogy más,szebb a bőröm,élettelibb,tápláltabb és nem csak a radírozástól. Vízhiányos de problémás az arcbőröm amúgy. Ha nem lennék érzékeny benne a borsmentára,vagy valamire akkor maradnék ennél,mert amúgy nagyon tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

mafalda

2018. február 18.

Teljesen jó, szépen tisztít, fényesít, kicsit szárít is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Teljesen jó, szépen tisztít, fényesít, kicsit szárít is.

lulley93

2017. november 17.

számomra az egyik legjobb sampon (ugyanilyen jók a Kérastase és Senscience samponok). nem olcsó, de nagyon kevés kell belőle, nagyon habzik. jól megtisztítja a fejbőrömet, de nem szárítja a hajat. a párom is szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Neria

2017. november 13.

Mikor megkérdeztem az eladót azt mondta, hogy ettől fényesebb ,egészségesebb, puhább lesz. Ami engem illet, beváltotta amit ígért. Jól tisztítja a fejbőrömet is, selymesebb és egészségesebb, nem is igazán törik. Tényleg rohadt drága, ezért nem ér öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

hdori23

2017. szeptember 16.

Csak akkor használom ha nagyon korpás a hajam,de azt szépen eltávolítja nálam. Ha kicsit zsírosabb a fejbőröm akkor ez csak ront rajta sajnos. Viszont a hajam puha és fényes lesz tőle. Sajnos kicsit drága szerintem, ezért levonok egy csillagot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Enci18

2017. augusztus 26.

Nem a legjobb sampont amit használtam de szeretem. Nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nem a legjobb sampont amit használtam de szeretem. Nagyon finom illata van.

Hidratálók: Propylene Glycol

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.