KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   225 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laurka, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

"Ezt a különleges terméket biciklistáknak, futóknak és más, a nemesebbik felüket gyakran megerőltető személyeknek ajánljuk. Vidd fel a sérült területre (ne túl sokat) - a koffein megerősíti a bőrt, a pomoás vaj pedig megkönnyíti a hajtást. Ez a krém egy aranyszínű felvonó egy kényelmesebb életre. Tedd újra naggyá a hátsód, akárcsak az a bizonyos amerikai elnök. Valami nem oké? Fáj, ha cicanadrágba bújsz? Ez a krém fenekestül felforgatja az életed - mostantól fájdalommentesen edzhetsz. A Rump elfeledteti veled az égető érzést és toronyként magasodik az ellenség fölé."