Lush

Ár:   2990 Ft, 5490 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100g, 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judittt, Módosítva: 2015. július 16.

Ár:   2990 Ft, 5490 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fényvédők

Könnyű és pompás, friss összetevőkkel teli naptej, mely megvéd a naptól, és közben hidratája és puhává teszi a bőröd. A szezámolaj és a diófalevél-főzet segít növelni a bőr melanintermelését – ami természetes reakció a napsütésre –, s ez azt jelenti, hogy ténylegesen segíti a barnulást. Bőröd védelmét három (ellenállhatatlanul finom illatú) széles spektrumú fényvédő biztosítja, a fair trade kolumbiai kakaóvaj és az aloekivonat pedig nyugtat és táplál. Mark Constantine még a Lush megalapítása előtt alkotta meg ezt a terméket a The Body Shop számára. Most új formulával, vadonatúj változatban kapható.

babolka

2020. március 6.

Ragad és büdös. Sajnos a hatása sem az igazi, hamar leégek még akkor is ha vastagabban kenem be magam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Mesilla

2019. május 9.

Futáshoz vettem, amikor nyáron majd tűzni fog a nap, ne égjek le. Eddig még csak egyszer használtam, most, egy délutáni napsütéses futás alkalmával. Nagyon jó az illata, talán mogyorós pralinét lehet kiérezni belőle, vagy mogyoró shake-et, és mintha egy árnyalatnyival már barnább lett volna a bőröm ettől az egy használattól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

viewxy

2018. szeptember 18.

Pici mintát kaptam belőle és ezért gondoltam az arcomra használom, mint hétköznapi fényvédőt. Jól tettem nagyon! Nekem a rendes fehér fényvédő krémek sajnos nem jók mert olyan pattanásos leszek tőlük az arcomon, meg ragad meg fehér maradék (ami persze pont a fényvédő pigment része...) Ez a krém is elég olajos, folyékony és mogyorós illatú, de nem pattogok ki tőle, nem égtem le egyszer se amikor használtam. Aztán megvettem a kisebb kiszerelést, testre is használni, egyszer kétszer próbáltam csak de nem volt gond vele, nem égtem le. Picit ragad miután beszívódott is, de ez nekem nem olyan nagy mínusz. Sokáig elég lesz szerintem, jól el lehet oszlatni, szóval nem használok többet mint szükséges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Black Fairy

2018. május 9.

Ez a termék borzasztó!

Egyrészt...az állaga és a szaga gusztustalan, olyan érzés, mintha zabkásával kenegetném magamat...Szeretem a zabkását, de nem magamra kenni, ragacsos érzete van...
Illetve keveslem azt az spf10-et...Mármint most a tavasszal még elég, de nyárra én ennyivel nem mennék ki a házból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Ez a termék borzasztó!

hdori23

2017. szeptember 3.

Nagy kedvencem lett! Kellemes az illata és tökéletesen lebarnultam vele! A bőröm pedig puha lett a sós tengeri víz nekem nagyon kiszárítja a bőröm de ez a naptej nagyon hatásos volt ellenne. Alaptermékem a nyaraláshoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Makk Zsuzsó

2017. július 19.

Ez tényleg működik! 2 nap alatt olyan színem lett, mint máskor egy hét alatt. Mégcsak kisebb bőrpír sem volt, hanem azonnali bronzos barnaság. A krém illata tényleg diós, pörkölt mogyorós, de hamar elillan, egyáltalán nem büdös. Emellett kellemesen hidratálja, puhítja a bőrt, de a fő profilja tényleg a turbóbarnítás. Egyébként nagyon kiadós, a kis kiszerelés is jó sokáig kitart.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam, állandó nyári alapkellékem lesz. Persze nem csak ezt használom, ha nagyon erős a napsugárzás, akkor továbbra is a magasabb faktorszámúak jöhetnek szóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

szilardz

2017. június 10.

Könnyű felvinni a bőrre, hamar beszívódik, legfőképpen a szezámolaj érződik ki belőle.
Valóban véd a naptól és a barnuláshoz is hozzájárul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Valóban véd a naptól és a barnuláshoz is hozzájárul.

Regina2222222

2017. június 7.

Kissé alapozó állagú/színű. Amikor megvettem, a földimogyorót lehetett érezni nagyon erősen felkenve, de fél óra múlva elillan. Aztán egyszer véletlenül kint hagytam a napon 20 percig és már kiérzek belőle valami kukoricaszerűt xd. Jól véd a napon egész nap, tényleg segít a barnulásban egy kicsit. Véleményem szerint megérte az árát. Újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

judittt

2016. július 18.

Viszonylag híg, könnyen kenhető naptej, SPF 10-es fényvédelemmel. Jellegzetes pörkölt földimogyoró illata van, ami felkenéskor nagyon intenzív, de később is érezhető kicsit, ezért csak annak ajánlom, akit ez nem zavar. Nekem kifejezetten tetszik.

Update:
Idén újra vettem egy flakonnal, és azt vettem észre, hogy a bőröm nagyon puha és hidratált lett tőle a nyaralás alatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Update:

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. június 4.

Nem lett kedvenc. Fog (fehér ruhából ki sem jön), ragad, nekem nem jön be az illata, akkor már inkább a napvédő port választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.