Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yokkoa, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

Pompásan csillogó tusfürdő, mely oly tiszta, mint a frissen esett hó. Az almalé ragyagóvá teszi a bőrt, a rózsakivonat nyugtat, a bergamott- és a neroliolaj pedig felvidít. Vegán.

Lierre

2015. augusztus 6.

Jaj, hogy mennyire vártam az ünnepek utáni leárazást emiatt a tusi miatt...
Hát, kár volt. Sajnos most már biztos, hogy szinte az összes Lush szappan és tusi szárazon feszülővé teszi a bőröm. Sajnos sikerült a félliteres kiszerelést megvenni... :( :(
Tényleg elég folyós, és tusolás közben én büdösnek éreztem az illatát, almát nem találtam. Viszont lemosás után tényleg 🍎 illatú lett a bőröm, semmi szintetikus felhangot nem éreztem. A csillámok nem maradnak meg a bőrön.

Update: Visszakap egy csillagot. Tényleg szép, tiszta lesz a bőröm, ilyenkor nyáron annyira nem tudja kiszárítani, bár télen nem merném kockáztatni, még rengeteg testvajjal sem.
És végre, alig lötyög valami az alján! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Jaj, hogy mennyire vártam az ünnepek utáni leárazást emiatt a tusi miatt...

És végre, alig lötyög valami az alján! :)

nobesz

2015. augusztus 2.

Baratnomtol kaptam ajandekba, es a hasznalat soran nagyon megszerettem a konnyed, frissito illatat. Viszont nagyon folyik, ami miatt kicsit pazarlo a hasznalata. Ezert a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

yokkoa

2015. február 22.

UpD: Na jó, egy csillagot visszakap, mert időközben megszerettem az illatát, plusz elkezdtem samponként használni, így pedig imádom. De sajnos eléggé gubancolja a hajat, nem árt mellé egy Tangle Teezer, esetleg némi hajolaj. Viszont! Nem szárít egyáltalán. Sajnos azt továbbra is tartom, hogy rettentően pazarló, mivel nagyon folyós és nem lehet jól beosztani, nagyon gyorsan fogy.

Ajándékba kaptam. Nekem túlságosan folyékony, nem is értem, szinte vízszerű, gondolom a nagy része almalé. Egyáltalán nem gazdaságos, szinte nem is lehet belőle picit önteni. És iszonyatosan savanyú illata van, valami művies felhanggal. A csillogást csak a flakonban látni. Hogy mennyire szárít (gyanús, hogy eléggé, ha ennyire savas illata van...), arról majd később tudok updatelni, hosszabb használat után. de eddig nem győzött meg, nem fogok sírni utána, ha már nem gyártják majd...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 22.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.