Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wasp, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Kombinált

Az összegubancolódott és csomós hajon segít ez a meleg olajos hajpakolás.

Használat:

1. Tedd a pakolást egy megfelelő edénykébe (mi az üres fekete tégelyünket szeretjük használni), és tegyél fel a tűzhelyre egy kanna vizet.
  2. Lassan önts egy kevés forró vizet a szilárd pakoláshoz, és kezdd el gyengéden kavargatni. Szánd rá az időt, szükség szerint mindig tölts hozzá még egy kis vizet és hagyd, hogy a termék lassan felolvadjon.
  3. Vidd fel a száraz hajadra és hagyd fenn nagyjából 20 percig, öblítsd le, majd samponnal moss hajat. Ez elég idő, hogy az összetevők kifejtsék hatásukat, hidratálják a hajszálakat és visszaállítsák hajkoronád királyi pompáját.

hrvthl

2017. január 7.

Imadom a lush minden termeket KIVEVE ezt. Nagy csalodas volt szamomra, egeszen addig nem volt vele baj amig ra nem kentem a hajamra majd le akartam mosni a kezemrol. De meg onnan is alig jott le. Akkor teljesen beparaztam, hogy hogy fogom majd a hajamrol leszedni.. Mondanom sem kell, mar szamolni se tudtam hanyszor samponoztam a hajamat ujra es ujra. Igaz en felaron vettem de meg igy is nagyon sok volt erte az az 1500 forint. Nagyon sajnalom mert tenyleg imadom a lusht.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

ivci

2016. október 20.

Hát én kicsit elszomorodtam... Beleraktam a tálkába öntöttem rá forró vizet kevergettem alig akart olvadni mert aztán kezdett hűlni a víz de mivel hűlt ezért öntöttem még rá forrót,hogy hátha jobb lesz, hát nem lett mert csak folyóssá vált és darabos maradt. A szaga fúj az a legrosszabb... Nem tudom hogy szépen hogy lehet kifejezni ezt de olyan a szaga mint mikor elmész nagy wczni és befújod a wct,hogy ne legyen büdös, na olyan igen pont az a szag mikor az ürülék és a légfrissítő szaga keveredik :( majd azért kipróbálom milyen a hajon, de félek,hogy ürülék szagú lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.