Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2018. január 4.

Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"Aki igazán nyugodt éjszakai alvásra vágyik, jól teszi, ha egy levendulás Twilight fürdőgolyót dob a kád vizébe és a szintén levendulás Twilight tusfürdővel mossa végig a testét. A levendula mellett benzoint is adtunk ehhez a tusfürdőhöz, ez a gyanta édes, balzsamos, vaníliás, fagylaltszerű illatáról ismert. Úgy tartják, erős gyulladáscsökkentő hatása is van, aminek következtében csökkenti a bőr irritációját és jó hatással van a kiszáradt, fájó, téli bőrre. A benzoin mellett a tonka édes, vaníliás illata is hosszan érződik a bőrön. Az egész tested, sőt a hajad is megmoshatod ezzel az ellazító hatású, bőrnyugtató, mélylila, csillámló tusfürdővel. Megnyugtatja az elmét és felkészít az alvásra."

Kaldi

2018. december 19.

Nagyon finom illata van, sokáig érezni lehet a bőrön. Nem szárít, nagyon szép színe van, tényleg nyugodtabban alszik az ember ettől az illattól :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

BlindedByLipstick

2018. február 25.

Bánom, hogy csak a 250g-os flakonból vettem, mert ez az illat mennyei, mint egy súlyos, de puha paplan, felmelegít és megnyugtat, és örökké magadon szeretnéd érezni. Nem annyira tiszta levendula, inkább édeskés-vaníliás, és a kettő tökéletesen kiegészíti egymást. Karácsonyig félreteszem 3x500g árát, mert ezért a csodáért megéri ennyit fizetni: a bőröm puha, illatos, és nyugodt elmével tudok elaludni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

tothdyna

2018. február 20.

Az idei tél slágerterméke nálam ez a tusfürdő, jobban szívelem, mint a Lord of misrule-t, ami számomra is fura! :D
A levendulás énjét sem a flakonban, sem a bőrömön nem tapasztalom, csak egy édes, picit talán tényleg gyantás vanília illatot. Imádom azt is, h ha nem kenek magamra testápolót, akkor délután, edzésre melegítés közben még simán érezni a karomon, nyújtás közben (visszafogottan) szoktam szaglászni is magam. :D
Szuperül hidratálja a bőröm, extra sűrű az állaga, ebből sem kell sok, eredeti áron is megéri szerintem, de karácsony után ezt is félárasították, amitől szívem úgy repesett, h gyorsan vettem egy féllityós, giga flakont belőle. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

VargaKata15

2018. február 6.

Imadom a Lush tusfurdoket. Soha tobbe nem veszek drogeriasakat, mert hiaba olcsobbak, nagyon hamar elfogynak, szoval osszessegeben nem jarok jobban veluk, csak onamitas. Ez a kedvenc oszi-teli illatom, keves kell belole, intenziv az illata, kremes es jol habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Shinejuci

2018. január 23.

Nagyon sok Lush tusfurdon tul vagyok, szinte mindegyiket szerettem,de ez lett a kedvenc. Valami álom. Nem tolakszik, nem szarit, es azbillata finoman ott marad a boron furdes utan. Twilight tusfurdo es utana sleepy testapolo..es a szep almok biztositva vannak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

slytherclaw

2018. január 5.

Kedvenc illatom jelen pillanatban. Nyáron megvettem Angliában a testpermetet, azóta vártam, hogy a tusfürdőt is kapni lehessen nálunk. Édes, meleg levendulaillat, egy fárasztó nap után pontosan erre van szükségem általában. Sokáig érezni az illatot zuhanyzás után és nem szárítja a bőrömet. Leárazáskor betáraztam belőle, remélem, jövőre is lehet majd kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

mafalda

2017. november 22.

Édeskés levendulaillat, finom de vannak ennél különlegesebb illatú lush tusik is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

babyface

2017. október 26.

imádom annak ellenére, hogy első alkalommal durván beallergizált tőle a bőröm... :D (valószínűleg a hihetetlen mennyiségű levendula kivonattól ami benne van, mert amúgy nem tudok levendula érzékenységről) most már csak borsószemnyit használok belőle így is durván felhabzik és így már nem bántja a bőrömet sem. :) a legfinomabb édes levendula illat amit valaha éreztem és érezni akarok! ilyenkor ősszel télen zseniális!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

zsazsa

2017. október 8.

Nekem ajándékcsomagban volt a kis kiszerelés. Ismertem már mondjuk az illatát a fürdőgolyó miatt, ami az egyik kedvencem. A tusfürdő is fantasztikus. Nekem mondjuk az összes csillám a flakon alján van, de ezt annyira nem bánom, nem akarok nagyon csillogni tőle. Nagyon szeretek ezzel fürdeni, nem szárítja a bőröm, és fürdés után a fürdőszobának és a bőrömnek is fantasztikus illata van, imádom! Nagyon kifinomult és nyugtató illatú, így ősszel különösen kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

saladhunter

2017. február 22.

Ez az egyik kedvenc lush tusfürdőm. Imádom az illatát és a hatását is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Ez az egyik kedvenc lush tusfürdőm. Imádom az illatát és a hatását is.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.