Lush

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dianakrausz, Módosítva: 2011. július 21.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű állagú arckrém rózsával, levendulával és varázsmogyoróval a T-vonalban zsíros és aknés bőrre.

bxri

2019. március 20.

Iszonyatosan jó! Nem nehéz a bőrön, nem pattogok ki tőle, és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

csillaszentirmai

2018. május 12.

Normál bőrömre használtam el egy tégelyt, gondoltam a 2. valami más lesz. Elmentem az üzletbe mondtam, hogy teljesen normál a bőröm, erre szeretnék valamit ami jól hidratál.
Az eladó hölgy végül rábeszélt a moringára, ami tulajdonképpen egy primer????!!!! Mit ad isten nem is vált be, annyira nem éreztem krémnek, inkább valami nehéz furcsa réteget alkotott a bőrömön. Na gyors telefon, van e rá lehetőség, hogy cseréljem? Meglepetésemre a válasz természetesen cserélik vigyem nyugodtan vissza. Az a lush- al a problémám hogy normál bőrre csak a gorgeoust tudják ajánlani ami azért szerintem annyi pénzt nem ér. Ezért ismét a vanishing a befutó nálam isteni illattal, ami még megnyugtat, hogy a lush volt dolgozója is arról ír, hogy a legjobb krémecske!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

bogdanbianka

2017. december 3.

Nekem sajnos nem jött be. Az amúgy is zsíros bőrömet még zsírosabbá tette, főleg a T zónát :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Daniellapalfi

2017. május 12.

Hatalmas reményeket fűztem hozzá, tekintve hogy egy elég drága krémről beszélünk. Kaptam belőle mintát és első alkalommal csodát tett a bőrőm állagával. Az illata számomra kifejezetten jó volt, imádtam használni akár reggel-este is. Azonban egy hónap után elkezdett romlani a bőröm állapota, akkor vettem rá magam, hogy utánaolvasok a hozzávalóknak. Sajnálatos módon nagyon sok olyan anyagot tartalmaz a krém, ami kifejezetten száraz bőrre való, nem pedig zsíros, pattanásosra. Szomorúan kellett beismernem, hogy valószínűleg az én esetemben ez a krém többet ront, mint használ, így kb 2 és fél hónapos használat után inkább félreraktam. Nagyon szeretem a Lush termékeket, de azt érzem hogy a vanishing cream célközönsége lehetne inkább a száraz, vagy normálbőrű emberek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

BlindedByLipstick

2016. szeptember 29.

Tetszik a levendula illata, valóban hamar beissza a bőröm, kellően hidratál is, ugyanakkor mégis aláizzadok, ami kicsit furcsa a számomra. Megelőlegezek neki 4*-ot, mert nyáron nem szárad ki annyira a bőröm, mint télen, akkor viszont nagyon, és szerintem a hideg megérkezésével lesz tökéletes az arckrém.
UP: Igazam volt, őszre-télre ő lesz a tökéletes hidratálókrém éjszakára (nappalra a Helia-D tokaji aszús krémje lesz az igazi). Az egyre hidegebb szél és időjárás hatására már nagyon húzódik a bőröm, viszont ha ezt felpaskolom (így nem izzadok alá) arctisztítás után éjszakára, reggel puha és hidratált arccal ébredek. Megkapja az ötödik csillagot is, örülök, hogy nem kellett lemondanom róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

AlexaRed

2016. szeptember 5.

Nekem sajnos nagyon előhozta a zsírosodást a T-zónában, konkrétan törölgetnem kellett az arcomat!!! viszont az illata jó volt, de soha tobbet :((((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

wasp

2015. december 10.

nov. 17.
Kértem belőle mintát, négy használatra volt elég, nappalra és éjszakára is feltettem. Nagyon finom, levendulás illata van, de nem az a műlevendula, hanem, mint az illóolajnak. A pattanásokat mintha lejjebb húzta volna, szépen hidratált, de úgy éreztem, mintha maradt volna egy vékony réteg az arcomon, egyszer alá is izzadtam, azt az érzést pedig utálom. Ha elfogy a jelenlegi arckrémem valószínűleg beruházok rá, mert az orromon(!) határozottan összementek a pórusok. Egyelőre négy csillag, aztán majd meglátjuk, mert az ára azért elég húzós.

up:
Végül ezt vettem meg, nem az Imperialist. Jól döntöttem, kiérdemli a pluszpontot. :) Olyan szépen kordában tartja problémás területeket, hogy ihaj. Nagyon drága, de egy jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 10.

nov. 17.

up:

gothmarypoppins

2015. március 23.

Tavasszal kiszáradt normál bőrre használtam, a nagylelkű adag minta szépen rendbe hozta. Pattanásokra hajlamos vagyok, nem ártott. Kicsit túl illatos arckrémnek, ezt leszámítva jó kis hidratáló. (A levendula estére különösen kellemes és megnyugtató.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

annama

2013. május 28.

Nekem eddig minden lush arckrém bevállt, ez is. Könnyen beszívódik, puhít, finom az illata. Ár-érték arányban is elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

nop

2013. január 12.

Nekem rengeteg arckrémtől kifénylik a bőröm, de ettől nem. És emellett bőven eléggé hidratáló is! Viszont az árát nagyon sokallom, így nem fogom újra megvenni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Honey, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>