Lush

Ár:   1990 Ft, 3990 Ft és 6490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: soakau, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Ár:   1990 Ft, 3990 Ft és 6490 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajkondícionáló levendulával, rozmaringgal és friss citromlével.

nekyra

2018. december 15.

Nem az a kimondott ultra hidratáló hatású, viszont normál hajra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Nem az a kimondott ultra hidratáló hatású, viszont normál hajra tökéletes.

mona82

2018. november 30.

Szerencsére csak mintám volt belőle, a rövid hajamra 3-szor volt elég. Ezalatt kiderült hogy ez nem az én termékem. Vékony szálú, nem túl dús hajam van, nemrég melíroztattam, amitől kicsit sprődebb, jobb a tartása. Ettől a kondicionálótól még sprődebb, kifésülhetetlen. Ráadásul tele van parabénekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

mirtillmajoros

2018. november 26.

Semmit nem csinált a hajammal, túlárazott, mint egy gyenge drogériás termék, inkább szárítja a hajam mintsem hogy hidratálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

meekoflit

2018. november 13.

Kedvenc!
Egy nagyon könnyű folyós állagú balzsam friss illattal.
Könnyen zsírosodó vékony szálú hajra a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Kedvenc!
Egy nagyon könnyű folyós állagú balzsam friss illattal.
Könnyen zsírosodó vékony szálú hajra a legjobb!

viewxy

2018. szeptember 10.

Huhh, nagyon kis adag a 100ml :( háromszor használtam és félig van. Sok kell belőle ahhoz, hogy el lehessen oszlatni rendesen. Sima balzsamként nem jó, kevés a hatása, de ha valakinek van ideje 1 órát ülni ezzel a haján annak érdemes kipróbálnia úgy is, pakolásként. Az árát így sem éri meg, de nekem olyan szép fényes hajat varázsolt, mint más még sose, puha is, és nagyon könnyű érzetű a hajam utána. Az illata finom, citromos, két napig is megmarad a hajamon. Tehát jó lenne, de sok kell belőle, nagyon híg az állaga.

UPDATE: többször újra vettem és próbálkoztam vele, pakolásként akartam, az első nagy üveg hatása elmaradt az első kisüvegtől. A második nagy üveg meg valami rettenet. Nem tudom hogy változtattak vagy csak sikerült egy rosszat kifogni. Ragad tőle a hajam, miután megszáradt és olyan mintha csak bevonná valamivel. Először nem ilyen volt, ha ez van akkor drága a totó lottót játszani vele. Pedig tényleg párszor működött is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

kattja

2018. július 8.

Nincs vele kifejezetten probléma, de erősen középszerű. Rettentő folyós, kondicionálónak semmiképp nem nevezném, inkább csak egy könnyű balzsam. Nem tapasztaltam hogy hidratálta volna a hajamat, amikor a lushos samponkorongomat használtam vele a hajam megszáradva jó kis ragacsos érzetű lett, borzalmas volt, sajnos. :( Természetes, vegán, szuper kis termék lehetne de nekem nem jött be. Az illata kellemesen citromos és friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Ivett123

2018. március 23.

Pont ma dobtam ki ezt a balzsamot, mert már nem tudtam tovább elviselni. Nem kísérletezek vele tovább. Nekem szárítja a hajamat, a hajvégeim úgy állnak tőle, mint a szalmakazal. És a szaga is borzalmas számomra, ami ráadásul meg is marad a hajamban. Fúj. Nekem nem vált be. Próbáltam egy pár Lush terméket, és szerintem ez a legrosszabb.
Kísérletezgettem egy jó pár hónapig ezzel a márkával, próbáltam szappanokat, 2 sampont, 2 balzsamot, testápolókat, nekem semmi nem vált be. A szappanok szárítanak, a testápolók nekem semmi hidratálást nem nyújtottak, a samponok semmivel nem voltak jobbak mint bármelyik olcsóbb -sőt-, a balzsamok meg kifejezetten katasztrofálisak. Semmit nem csinálnak.
Az illata egyik terméknek sem olyan, mint ahogy a webshopban leírják, és agyon fényezik. Nekem mindegyiknek csalódás volt az illata amiket rendeltem. Szerintem ez a márka indokolatlanul ilyen borzasztó drága, inkább csak nagyon fel lett kapva.
Nekem semmi nem volt jó a Lushból, nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

Nekem semmi nem volt jó a Lushból, nem szeretem.

mairimcivomot

2018. február 24.

Nekem túlságosan folyós, néha kicsit több megy a kezembe mint amennyi kellene belőle. Ezt leszámítva imádom, nagyon jól puhítja a hajat. Az üzletben nem éreztem jó illatúnak, de gondoltam kipróbálom, viszont hajra kenve remek illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

brti

2018. január 23.

Jelenleg ez a kondicionálóm. Az American Cream és e között gondolkodtam. A teszerből kiderült hogy ez ad valami megfogalnazhatatlan extrát nekem. Puha és formázható hajat hagy maga után. Imádom!! 💛💛

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

mirrmurrka

2018. január 10.

Ezt a Lush terméket mindig újra vásárolom. Klasszul puhítja a hajam, könnyű kifésülni és számomra az illata telitalálat. Az állaga nekem nem szokatlan egyáltalán. Kipróbáltam az american cream-et is, de szerintem meg sem közelíti ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol