Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janka.s, az összetevőket feltöltötte: 1999, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A benne lévő tengeri só dúsítja, a jojobaolaj fényesíti, a guargumi pedig kondicionálja a hajat.

Lettiyy

2018. október 2.

Ez már a második meleg olajos hajpakolásom a Lushtól. Legutóbb kitapasztaltam, hogy ha egy alkalommal csak egy negyedet használok belőle, tovább kitart, és úgy vélem így is jól kifejtette hatását.
Az utóbbi időben a fejbőröm és a hajvégeim kissé szárazak voltak, ezért kerestem ezt a tápláló pakolást.
Egész hajamra felvittem, jól belemaszíroztam a fejbőrömbe, majd folpackba és törölközőbe csavartam a hajam, és 1 órán keresztül fent hagytam (a csomagolás 20 percet ír, de szerintem nem probléma, ha tovább marad fent). Volt, amikor kicsit úgy éreztem, hogy csíp, de szerintem csak a kisebesedett részeket gyógyította akkor, mert most nem érzem azokat sem.
Kellemes kis illata van, nem túlzó, a színe szép és könnyen eloszlatható.
Jól ki kellett mosni a hajból, de már akkor érezni lehetett, hogy szép puha lett az egész hajam. Könnyebben ki tudtam fésülni és hagytam megszáradni magától. A fejbőrömön a száraz részeket szépen rendbe tette, és az egész hajam selymes és fényes lett. Rég volt ilyen, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Kellemes kis illata van, nem túlzó, a színe szép és könnyen eloszlatható.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!