Lush

Ár:   2390 Ft, 4690 Ft és 7990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   2390 Ft, 4690 Ft és 7990 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Puha és jóleső, akár egy anyai simogatás. Tele van fair trade bio kakaóvajjal és tonkakivonattal; valódi boldogság zuhanyozni vele. Gyönyörű, halványlila tusfürdő moszatkivonattal, mely bársonyosan puhává teszi a bőröd, és ezüstcsillámmal, hogy ragyogó napod legyen.

mafalda

2017. június 3.

Nekem ez a tusfürdő túl sok, túl mézes túl csokis túl édes, fullasztó. Lehet hidegebb időben kevésbé, de most szó szerint kapkodtam a levegőt a zuhany alatt és semmi frissítőt nem éreztem. Picit megmaradt az illata a bőrömön, de ennek most nem örülök, nekem nem tetszik, persze tudom sokan oda meg vissza vannak a tömör szirup illatokért de nekem ez túl "sűrű" illat.
Az ára brutál így meg pláne h nem tetszik az illata, ilyen csoki szerű illatokat fillérekért lehet venni drogériákba is.
A parabének miatt még egy minusz.
Egyedül a színe ami bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

A parabének miatt még egy minusz.
Egyedül a színe ami bejön.

slytherclaw

2017. április 11.

Minden csodálatos ebben a tusfürdőben. A színe, az illata, az állaga... Minden. Nehezen körülhatárolható, hogy pontosan milyen illata is van, nekem kicsit epres, vaníliás és karamelles, de mindenképpen nagyon édes és megnyugtató az összhatás. Sokáig törtem a fejemet, hogy mire is emlékeztet, de aztán rájöttem: a Peeping Santa habfürdőnek van ilyen illata. A kakaóvajnak köszönhetően krémes és úgy vettem észre, hogy hidratál is. Nagyon beleszerettem, úgyhogy mindenképpen fogok még venni belőle, nehogy elfogyjon jövő ilyenkorig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

fodornoncsi

2016. augusztus 15.

Ajandekba kaptam ezt a tusfurdot, magamtol soha nem vettem volna meg, mivel valoban horrorarban van, mint a tobbi Lush tusi. Eleg nagy meglepetes volt, mert valami elkepesztoen jo, suru, nem szarit, nagyon nagyon finom az illata, es orakig megmarad a boromon, meg sosem talalkoztam ilyen erosen megmarado tusfurdovel. Sporolok is vele, o az 'unnepi tusim' :) Kar, hogy limitalt, ha ez valaha elfogy, ki fogom probalni tarsait is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.

Színezék. Lilás piros.