Lush

Ár:   2190 Ft, 4190 Ft, 7190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelaig, Módosítva: 2017. december 28.

Ár:   2190 Ft, 4190 Ft, 7190 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

"Annyi kakaó és tonka van benne, hogy Mr Wonka boldog lenne, ha fele ennyire illatos csemegét tudna készíteni. A yuzu, más néven japáncitrom frissen facsart levét barátságos hangulatú kakaó- és tonkakivonattal keverjük el, így ettől a tusfürdőtől olyan illatú leszel, mint a csokis narancs. A krémtusfürdőt nem érdemes megkóstolni, de nem is kell, mert ínycsiklandó illatával is enyhíti a finomságok utáni vágyat."

Hatshepsut

2017. október 25.

Isteni illata van, de nagyon hamar fogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Isteni illata van, de nagyon hamar fogy :(

szkiiflii

2017. október 18.

Kis kiszerelésben kaptam, ajándékcsomag egyik tartalmaként. Azt hiszem elég volt ennyi számomra, szuper az illata, tiszta sárga voltam tőle, de hál'isten lejött :) negatívat nem igazán tudok róla mondani, eleinte úgy éreztem hogy szuper a száraz bőrömnek, de aztán a végefelé viszketett a bőröm sajnos ez után is. Imádom a lush-os termékeket, viszont az árát soknak tartom, bár lehet vele spórolni, csak nem az itthoni átlagfizetéshez van mérve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Black Fairy

2017. augusztus 23.

100 grammot vettem, nagyon tetszett az illata a tubusban...aztán a zuhanyzóban (kabinunk van) fullasztó, kesernyés "orvosi rendelő" illat lett tőle, ami nagyon zavart - bár a bőrömön zuhi után is kellemes illatot hagyott...
Az, hogy nem habzik rendesen, az egy dolog, arra fel voltam készülve, viszont arra, hogy konkrétan sárgára festem vele a testemet, nem...a leöblítés meg olyan volt, mintha magam alá pisiltem volna (a kinézete) - az orvosi rendelő szaggal együtt...hát...maradjunk annyiban, hogy nem ez volt életem legkellemesebb zuhanyzása...de legalább nem fogta be a kabin alját. xD

Egyébként a termék maga nagyon híg, mégse kell sok belőle, nem fog gyorsan fogyni szerintem, nagyon szépen tisztít, minimálisan talán hidratálta a bőrömet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

mafalda

2017. június 1.

Nagyon finom, citromos-édeskés tusi, igazából nem tudom milyen illat, semmihez nem tudom pontosan kötni csak fanyar gyümis beütése van. De a színe....brutál sárga 😍 amúgy felkészültem h majd szárít, de nem aztán h ez most a jó időnek tudható e be azt nem tudom, mindenesetre örülök!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Aisa

2017. május 22.

A közepes méretet vettem meg, egy hónap alatt elfogyott, pedig keveset használtam belőle. A kakaóvaj tartalma miatt ezt a tusfürdőt választottam, de semmi extrát nem tapasztaltam, testápolót ugyanúgy kell utána venni, mint más tusfürdő után.
Tényleg semmi különös, ennyit tudok leginkább mondani róla, ahhoz viszont húzós az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Lalage

2017. május 13.

Nekem nagyon bejön az illata, annyira, hogy még a sárga színe és az ára sem tud eltántorítani, hogy újra és újra megvegyem. Szuper száraz bőrőm van, amit nem szárít, de nem is hidratál. Csak az illata miatt veszem, mert amúgy azt leszámítva egy közepes tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

e.m.e.s.e

2017. április 14.

Még évekkel ezelőtt váltottam tusfürdőről kecsketejes szappanra, azonban, amikor néhány hete rátaláltam erre a termékre, és az INCI-t bújva megtudtam, hogy valóban tartalmaz yuzut, rohantam érte. :) Most még annyira az elején tart a kapcsolatunk, hogy mindennap izgatottan várom a vele való találkozást, gondolom, később enyhül ez az érzés. :D Mindenesetre szuper az illata, a fürdőszobában még sokáig érezni. A bőrömmel szerencsére jól kijönnek, egyáltalán nem tapasztaltam szárító hatást. Az állaga meglehetősen híg, de kevés is elég belőle, jól habzik. Az ára a Lush termékeihez hasonlóan magas, de mindenképpen érdemes megjegyezni, hogy a yuzu alapvetően egy drága alapanyag.
Egyetlen dolgot kifogásolok a termékkel kapcsolatban: parabén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Egyetlen dolgot kifogásolok a termékkel kapcsolatban: parabén!

Kremcica

2017. április 3.

Húú ez aztán sárga. De tényleg, masszívan kanárisárga. :D Felkenve is tartja színét sőt mikor lemosom a zuhanyzó is olyan, szerencsére a bőrt már nem fogja be. Illatilag mikor először próbáltam flakonból akkor csokis-kókusz volt. Most hogy használom már kevésbé kókusz és érződik a citrusos illat. Bőrömön kevésbé tartós az illata, de épp elég is. Elég folyós krémtusfürdő létére, de fürdésnél nem kell belőle sok. Irritálni nem irritál és nem szárítja a bőrömet. Nem vagyok úgy oda érte de nem is rossz. Viszont az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

lildiko

2017. március 6.

Nekem sajnos nem jön be az illata, pedig próbálkoztam vele. Nekem egyáltalán nem folyik, sőt pl a Comforterhez képest inkább sűrűnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

vikcs

2017. január 14.

Nagyon szerettem,picit folyós, jó illatú, és követtem a használati utasítást! 😃😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid