LVLY

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wonderbodri, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hatóanyagokban egyedülállóan gazdag, manukaméz-kivonatot tartalmazó arcmaszk

A szuperételek között számon tartott új-zélandi manukaméz egyaránt új erővel tölti fel az érzékeny, száraz vagy vegyes bőrt. Öt növényi olajból származó, ápoló hatású lipidei egészséges, üde ragyogást kölcsönöznek az arcnak.

dreammiyss

2020. május 13.

Az egyik legjobb maszk árát tekintve, főleg, hogy eleve 2 arcmaszkot kapunk. Nekem sok az a maszk, ami egyben benne van, így elfelezem, majd másnap felviszem a többit a bőrömre. Azonnal beszívódik, rendesen hidratál, és leginkább ezért vagyok vele elégedett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Kelemen77

2019. december 9.

Sokadszorra veszem újra, a termékcsaládból ez volt az első, amit megvettem. A két lányom is rendszeresen használja. Mennyisége megfelelő az arcon, talán még sok is egy kicsit, így a kezemre is kenem belőle, ami nagyon szépen hidratált lesz tőle. Illata a szokásos mézes-tejes, én nagyon szeretem. Szépen beszívódik, van, hogy fél órán át is fent hagyom, addigra nem látszik már krém maradvány. Utána át kell kicsit mosni tiszta langyos vízzel a bőrt, hagy egyfajta sikamlós réteget, de nagyon könnyen lejön ez a réteg. Puha, bársonyos érzetet ad, kipihentebb utána az arc. Továbbra is lesz belőle itthon. Sőt gondolkozom, hogy akár tégelybe téve kézkrémnek is használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Leander

2019. szeptember 14.

Hidratál, frissít, segít regenerálni a fáradt arcbőrt. Az illata jó, jut belőle a nyakra, dekoltázsra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Lily04

2019. augusztus 25.

Érzékeny bőrre használhatatlan, sőt, inkább árt. Kettő perc után le kellett mosnom az arcomról, mert nagyon csípett. Égő, viszkető piros foltokkal lett tele az arcom. Még jó, hogy az van rajta, hogy érzékeny bőrre ajánlott...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

xfxff349

2019. július 11.

Nekem ez sajnos nem jött be. Az tény, hogy másnapra hidratáltabb lett az arcbőröm, de annyival mégsem lett jobb a helyzet, hogy kihagyjam a hidratálókrémet. Felkenve elég furán csípte pár percig a kiszáradt részeket, és utána is elég furcsa érzés volt, mintha melegítene a krém. Az illatáról már nem is beszélek, gyomorforgatóan mű és édes. Összességében semmi extra, nekem a baleás arcmaszkok sokkal-sokkal jobban beváltak, plusz azoknak az illata is sokkal kellemesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Mollyerdelyi

2019. június 12.

Hú nem tudom eldönteni, hogy ez most jó vagy sem. Puhává varázsolta a bőröm, de olyan érzésem volt napokig, mintha belefejeltem volna egy tál olajba. Az alapozó sem ül meg másnap jól a bőrömön. Talán lehúzható maszkként jól működne, de így nem annyira. Egyébként ingyenesen kaptam egy rendezvényen, van belőle 4 db még, nem biztos, hogy elhasználom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

hjuditcrema

2019. június 12.

Nagyon csípte az arcomat, pozitív hatását pedig egyáltalán nem tapasztaltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

Nagyon csípte az arcomat, pozitív hatását pedig egyáltalán nem tapasztaltam

Wee

2019. május 22.

Az illata kellemes, másnapra nem okozott pattnást és szuper mélyhidratáló.
Fehér arckrém állagú.
Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Az illata kellemes, másnapra nem okozott pattnást és szuper mélyhidratáló.
Fehér arckrém állagú.
Abszolút újravevős.

fagas

2019. március 18.

Két használatra is elég egy tasakocska tartalma, ha így nézzük, 4 alkalommal használtam egy dupla mintát - árban megéri. Hatása is jónak mondható, közepesen "gazdag" krém viszonylag jó beszívódással, a felesleget meleg vízzel könnyedén lemostam. Nem tapasztaltam irritáció, a bőröm puha tapintású lett. Az illata tényleg a mézre emlékeztet, kellemes, nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 18.

bernadettu

2019. február 27.

Update: végül nem mertem megkockáztatni, hogy hazavágja az arcbőrömet, ezért a kezemen használtam el a második adagot és finom puha lett, semmi irritációt nem tapasztaltam. Ilyenkor sajnálom, hogy pl. ebből a termékcsaládból kézkrémmel nem jöttek ki, ahhoz meg nem túl praktikus ez a kiszerelés, hogy kézkrémnek használjam, így nem fogom újravenni.

Első benyomásom róla, hogy olyan mintha egy arckrém minta lenne. Egyet használtam fel belőle, előtte lemostam és micellás vízzel is áttöröltem az arcom. Kicsit ki van most dörzsölődve az orrom és azon a helyen eléggé csípte, szóval érzékeny bőrre nem ajánlanám. Illata kellemes, de nekem kicsit tolakodó volt.
Nekem sok volt az adag ezért a nyakamra és a karomra is kentem belőle. Szerintem inkább kifejezetten száraz bőrre jó.
A 10 perc leteltével igyekeztem bemasszírozni a felesleget de még így sem bírta mindet felvenni a bőröm. így végül egy vattával letöröltem, ami felesleg még a bőrömön maradt masszírozás után. Kicsit kipirosodott tőle az arcom, és nem volt kellemes érzés a bőrön, így nem akartam próbálkozni, hogy más bőrfelületre is felkenjem.
Van egy pattanás az arcomon, azt lelohasztotta, valószínű az alkohol tartalma miatt, szóval akár erre is jó lehet.
A hatásával elégedett vagyok, de úgy érzem, nem az én bőrtípusomnak való ez a termék, hiába így hirdetik. A másik felét elteszem olyan időre, amikor nagyon száraz a bőröm. Nem nagy kiadás de nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol