LVLY

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: virumiru, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A koncentrált ápolószérum munukaméz-kivonattal intenzíven hidratálja a bőrt és megelő a száraz foltok kialakulását.

Nikita85

2020. október 11.

Én szeretem ezt a szérumot, puhítja az arcot és nagyon jó az illata🥰Nem igazán ragacsos, bár én mindig teszek fölé hidratálót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

virumiru

2020. július 21.

valóban, láttam már rövidebb és szebb incit (a végén van pár csúnyaság), de nagyon sok jóság van ebben a szérumban:) én hidratáló krém nek/helyett használom utolsó lépésként, és nagyon szeretem. nem allergizált, nem csapta ki az arcom, és megfelelően hidratált. pár napja még azt mondtam volna, hogy ez egy nyári krém, télre kevés lenne...3 nap klóros vízben ázás miatt véresre repedt a kezem, én hülye meg nem vittem kézkrémet (minek? nyáron úgyse szárad...🙃). fájó szívvel, de ezzel kenegettem a kezem is, és nagyooon jól rendbe rakta! annyira híg, nem vártam volna tőle. a csomagolása fantasztikus, a doboza letisztult, mégis cuki, az üveg nagyon nehéz és tömör, nagyon jól mutat a rosegold kupakkal:) minőségi darabnak érződik, jól mutat a polcokon is. én nagyon szeretem🙈

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Saccharomyces/Carrageenan Extract/Sarcodiotheca Gaudichaudii Extract Ferment, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Urea, Sodium Hyaluronate, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.