MAC

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. március 12.

Kiszerelés:   5,6 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

Nekem egy LE kollekciós barna kontúrozáshoz alkalmas színem volt Copper Beech színben. Nem szerettem, mert nem volt tartós, és szerintem a szagából ítélve meg is romlott, így végül a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Cirné

2017. augusztus 31.

Természetes hatást kelt (Tease your Taste árnyalat tulajdonosa voltam), szépen belesimul a bőrbe, ez tetszik. De nem volt tartós, hamar lekopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

muszika

2017. augusztus 24.

Nekem sajnos nagyon nem jött be. 1-2 óra után eltűnik az arcomról és elég sokat is kell felvinnem belőle, hogy szép színe legyen. Nem ezt vártam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

orchidea8627

2017. június 4.

Imádom ezt a pirosítót, rajtam szupertartós pedig kifényesedő, vízhiányos bőröm van, de ez a krémpír mindig fent marad estig.
Először a Ladyblush árnyalatban volt meg amit pár éve szereztem be, de ezt most leszázalékoltam mert megromlott szegénykém.
Most egy olyan színt szerettem volna ami piszkos-barnás-mályvás-rózsaszínes és mindenhez passzol, jelentem az árnyalat neve Brit Wit és imádom.
Nem gondoltam volna hogy ennyire fogok szeretni egy krémes pírt, de ezt nagyon megszerettem.
Ujjal és kis duo fiber ecsettel is nagyon szépen fel lehet vinni a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Ujjal és kis duo fiber ecsettel is nagyon szépen fel lehet vinni a bőrre.

independentbo

2017. február 9.

Posie árnyalat van meg, amit a macben a sminkes ajánlott és valóban nagyon természetesen néz ki a bőrömön, illik hozzá. Szuper tartós és a finishe is szép. Mindenképpen 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

hajasbaba

2016. július 18.

Úgy mentem az üzletbe, hogy egy természetes, natúrabb, inkább picit barnásabb, mint rózsaszínes krémpirosítót keresek. A Ladyblusht nyomták a kezembe. Sajnos csak itthon vettem észre, hogy rajtam konkrétan berózsaszínesedik. Meg is kérdezték, hogy leégett-e az arcom... pedig nem viszem túlzásba a pirosítást. A színválasztékot is elég gyérnek találom.
Kétszer próbáltam, de megválnék tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Kétszer próbáltam, de megválnék tőle.

Bogi0506

2016. január 18.

Nekem egy vilagos barack arnyalatom van, alapbol rossz volt a szinvalasztas (minek vannak ott az eladok???!), de ez termeszetesen nem a termek hibaja. A felvitel konnyu, a szin gyonyoru, de egyaltalan nem tartos. Ennyi penzert ez megengedhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Regi84

2015. április 22.

Florida árnyalatot vettem itt a Krémmánián és nagyon nagyon tetszik. A krémes pirosítók nekem jobban tetszenek mert könnyebb őket építeni és szerintem természetesebb hatást lehet velük elérni. Ez a szín kicsit merésznek tűnik, de nagyon kevés kell belőle és akkor egy tökéletes rózsaszín pirosítót kapunk, amin még mindig lehet sötétíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

juditviktoria

2015. február 22.

Nekem a Something Special van meg,nagyon tartós és szépen el lehet dolgozni!Biztos hogy veszek még belőle pár árnyalatot,mert télen kifejezetten jobban is esik a bőrömnek ha ezt kenem fel a púderes pirosító helyett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Birkin

2014. szeptember 29.

Már második vásárlás, ami azt jelenti, hogy már évek óta ezt használom, merthogy nagyon sokáig elég. Korábban a Ladyblush árnyalatot használtam, most gondolkodtam a váltáson, a Something Special-t néztem ki, de feltéve nekem túl rózsaszín, így maradt a Ladyblush, ami egy nagyon természetes, üde szín.
Én ujjbeggyel viszem fel, a lehető legegyszerűbb használat...olyannak aki gyorsan szép eredményt szeretne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Tricaprylin, Ethylhexyl Hydroxystearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Isocetyl Stearate, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Isononyl Isononanoate, Olea Europaea (Olive) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrogenated Palm Glycerides, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hexylene Glycol
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.