MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 28.

Kiszerelés:   4,6 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Ultrafényes folyékony szemhéjfesték, mely hosszantartó színt és ragyogást kölcsönöz a szemhéjnak.

Ár: 5000 , Eladó: timiss
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Paypal
Ár: 3000 , Eladó: tothnetti
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: postázást vállalok

Lencseee

2021. október 16.

Szemfestek-zselenek vettem. Ragad, nehezen szarad es nincs fedese. Kidobott penz volt a megvetele. Eletem legrosszabb mac-es befektetese volt semmire sem jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

Mesike91

2020. április 15.

Blinking Brilliant van meg, és szemhéjon önmagában "töményen", illetve szemhéjpúderen szintén teliben nem működik. Lassan szárad, azonnal felmászik vagy leszedi az alatta levőt igazítás közben. Nekem nagy glitterű az árnyalatom, barnás arany. Ezért is akartam, hogy nagyon csillogjak. Az előbb említett dolgok és az ára miatt csalódás. (Akcióban vettem.) De nagyon csillog, szép és strapabíró a csomagolás. A bőrhöz elkenve nagyon ragaszkodik, szépen ott marad. Viszont így az életben nem fog elfogyni. Szemöldökön is szépen mutat. Úgyhogy lightosabb lesz, mint gondoltam. Viszont nagyon jól működik az ajkak bőrén. Minden bénasága ellenére agyalok másik színen is, ami szintén full glitter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

random

2019. november 29.

Nekem a not afraid to sparkle van meg. Nagyon bírom benne, hogy van benne holo, de szépen lehet teríteni, emiatt akár az irodába is fel tudom tenni :D Elég friss szerzemény amúgy, de annyit biztosan tudok, hogy tökéletes, ha teszek alá valami alapot, egyébként felgyűrődik pár óra után (igaz, az én szemhéjam erősen rejtett, és sajnos fényesedik is rendesen). Lehet használni magában is, meg szemhéjpúder fölé is, de nem lehet rá plusz glittert tenni, mert azt már nem tartja meg megfelelően. (Nem tudom, talán csak a Nyx metallic és glitter goals szemcséi nagyobbak.) Ez az első mac cuccom amúgy, és bár az evagarden folyékony szemhéjfestéke jobban bejött (az nem gyűrődik fel önmagában olyan gyorsan, és sokkal wow-abb hatása van), a minőség hozta az elvárt szintet. Ha valami extrára vágyom, ezentúl a mac-et is számításba vehetem mint lehetőséget :D persze csak fizu után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, Sodium Hyaluronate, Glycerin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.