MAC

Ár:   10 700 Ft és 14 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2019. október 16.

Ár:   10 700 Ft és 14 700 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízbázisú, vízálló alapozó, hosszan-tartó, természetes fedést biztosít az arc és/vagy a test számára. Minden bőrtípushoz ideális.

Számos olyan összetevőt tartalmaz, amelyek ápolják, lágyítják és hidratálják a bőrt. Professzionális eredményt biztosít, amely megfelel a fotózás alapkövetelményeinek és ideális az arc és a test tökéletesítéséhez.

13 árnyalatban kapható

Ár: 4000 , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Wandaaa

2019. augusztus 8.

Update: Nem adtam fel és többszöri próbálkozás után kitapasztaltam, hogy lehet szép bőrképet készíteni vele. Nyaraláson illetve rohangálós napokon szinte már mindig hozzá nyúlok. Nálam az a titka hogy az arcomon több helyen kis pöttyöket viszek fel amit a kezemmel dolgozok el nagyon gyorsan, mert azt vettem észre hogy nagyon hamar megköt a bőrön. Ezután csak egy kis korrektort rakok a szemem alá és gyönyörű szép üde lesz az arcom, mintha nem is alapoztam volna de mégis egységes. Tehát sokkal szebb a hatás ezzel az alapozóval mint mondjuk a Bourjois CC krémemmel, pedig azt is imádom, de ezzel valahogy mégis természetesebb hatás tudok elérni.

Mindent összevetve szerintem kitapasztalva a használatát, nagyon szép természetes alapot tud nyújtani. Viszont én inkább csak a szárazabb bőrre javasolnám mivel, gyorsan kifényesedik.

Vékony és nem matt fedésű alapozó keresésében vagyok, mert alapvetően szép a bőröm, nem nagyon van bőr hibám csak nagyon száraz, illetve van egy két pirosabb folt a homlokomon amire azért jó lenne az egységesítés. A vélemények alapján úgy voltam ez lesz az én alapozóm, de nagyot csalódtam. Egyszerűen semmi fedése, konkrétan csak színt adott az arcomnak, de ennél szerintem egy BB krémnek is több a fedése. Arról nem beszélve, hogy csúnyán kopott is pár óra használat után, tehát tartósnak se mondanám (sima porpúderrel, fixálóval kicsit jobb volt a helyzet egy kicsivel). Nagyon akartam szeretni ezt az alapozót, de a drogériás alapozóim sokkal szebb képet adnak az arcomnak és tartósabbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

annasara

2019. június 25.

Sokkal inkább nevezném ezt a terméket egy színezett krémnek, mintsem alapozónak, mert azért egy alapozótól elvárom, hogyha nem is magas a fedése, de egységesítse valamennyire a bőrképet és kiegyenlítse az apróbb hibákat, ez az alapozó viszont egyáltalán nem felel meg ezeknek a kritériumoknak. Ezen kívül sajnos a magas hőmérsékletre is nagyon rosszul reagál, harmic fok felett kb egy óra után kifényesedik, aztán nem sokkal később kopni is kezd és ragad. Az állaga tökéletes, kézzel nagyon szépen felvihető, irritációt nem okoz, de ezt tényleg bármelyik színezett krém tudja, sőt CC és BB krémek (Bourjois, Holika Holika) között sokkal jobbakat is lehet találni, amelyek fényvédőt is tartalmaznak, ennek az árnak kb a negyedéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Enciike

2019. április 6.

Nagyon sokáig kerestem a megfelelő alapozót, sok véleményt elolvastam és sok terméket teszteltem, de nekem ez nagyon bevált :) Szerencsére nem problémás a bőröm néha van egy-két bőrhibám. Az alapozó egyáltalán nem maszkos hatású, természetesség kedvelőinek csak ajánlani tudom :) Ha a MAC üzlet bármelyikébe ellátogatok nagyon szívesen segítenek és adnak termékmintát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

DorkaR

2019. március 24.

Az egyébként nem sok hibával rendelkező bőrömre tökéletes, kiegyenlíti a színét, de tény, hogy a fedés nem tartozik az erősségei közé. Mivel nem problémás a bőröm, így nem használom minden nap, de amikor időnként megpróbálkoztam a gyakori használattal, több kis pattanást okozott egy idő után. Ennek ellenére már a második tégelyt használom, mert még nem találtam más hasonlóan természetes hastású alapozót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Traod6

2019. március 23.

C2-es árnylatban van meg a nagyobb kiszerelés, ami számomra egy kicsit sötétebb, ezért szoktam egy kicsit világosítani rajta, de utána már egész jól fed.
Szeretem, csak egy picit lehetne olcsóbb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Szeretem, csak egy picit lehetne olcsóbb :)

csicsi86

2019. március 14.

Az én vízhiányosabb bőrömnek jó, nem oxidálódik, kellemes viselet. De csak azoknak való, akiknek amúgy is szép a bőrképük, pattanást, pirosságot nem fed el, de ad egy üde színezetet. Kicsit drága, de nálam napi használat mellett is átlagosan fogy. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

hsara

2019. február 27.

Mindenkinek ajanlom, hogy erre figyeljen, ha ezt az alapozot hasznalja: ha ecsettel, vagy szivaccsal akarjatok eldolgozni tenyleg semmit nem csinal, meg a bort sem egysegesiti ki. DE ha a kezetekbe nyomtok es felmelegititek dorzsolessel, tokeletes lesz a vegeredmeny. Szep, ragyogo, termeszetes, sima borkep. Azoknak tudom ajanlani, akik csak minimalis fedest szeretnenek, zsiros borueknek szerintem penzkidobas lenne. Nekem ez a kedvenc alapozom, a legvilagosabb arnyalatban van meg a 120ml-es kiszereles, es lassan ket honapja hasznalom minden nap, de alig fogyott. Nekem nagyon megeri az arat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

DodoSztmkls

2019. február 27.

Ezt használom nagy örömmel, pedig nem vagyok egy nagy sminkmester:) Szeretem az illatát, és olyan érzés tényleg mintha nem lenne rajtam semmi, mégis szebb a bőrkép! Akinek nincs probémája a bőrével, nem akar elkendőzni semmit, de mégis javítaná a fakó színt, adna egy ragyogást az arcnak, annak ajánlom. Aki nagyobb fedésre vár, csalódni fog. No makeup-osoknak szuper alternatíva. Szoktam keverni Bobbi csillámos primerével is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

NeReka

2019. február 20.

Érzékeny és száraz a bőröm ez az alapozó pedig nem irritálja. Napközben nem érzem, hogy rajtam lenne. Kényelmes viselni. Az én bőrömöm tartós, szép fedést biztosít. Fontos szempont volt számomra, hogy ne takarjon vastagon csak szépítsen, tegye egyenletesebbé a bőrömön. Ennek maximálisan megfelel. Nincsenek pattanásaim vagy egyéb bőrhibáim. Ezért arról nem tudok véleményt mondani, hogy azokkal mit csinálna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

narane

2019. január 7.

Sokáig nem használtam alapozót, utáltam a maszkos érzést a bőrömön amit egy-két termék nyújtott. Miután egy sminkes hölgy ajánlotta a Face and Bodyt, kipróbáltam. 5 éve használom, engem megvett:) nincs se maszkos hatása se érzete. Szellőzik alatta a bőröm, olyan mintha nem is lenne rajtam, de a látszat mégis egységesebb:) az ára kicsit borsos lehet, de nekem mindennapi használat mellett is egy évig kitart a nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2