MAC

Ár:   10 700 Ft és 14 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2019. október 16.

Ár:   10 700 Ft és 14 700 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízbázisú, vízálló alapozó, hosszan-tartó, természetes fedést biztosít az arc és/vagy a test számára. Minden bőrtípushoz ideális.

Számos olyan összetevőt tartalmaz, amelyek ápolják, lágyítják és hidratálják a bőrt. Professzionális eredményt biztosít, amely megfelel a fotózás alapkövetelményeinek és ideális az arc és a test tökéletesítéséhez.

13 árnyalatban kapható

MAC Face and Body Foundation / C5
Ár: 8000Ft , Eladó: dinnyedit
Állapot: Egyszer probált alapozó!, Helyszín: Budapest, Zugló, fizetés: Minden lehetsèges.

reka0122

2020. március 27.

Imádom pedig kombinált bőröm van. Megfelelő alappal és fixálással az én bőrömön olyan 10 órán át is bírja átfényesedés nélkül. Szerencsére bőrhibáim nincsnek amiket eltüntetni kellene, ezért főként imádom a nem maszkos, lágy szatén finishét. Mindenképpen újra vásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 27.

Mse

2020. március 25.

A kedvenc alapozóm.
Nem csoda, hogy ennyire népszerű.
Sosem szerettem a maszkos alapozókat, ezért is ez a kedvenc. Hibátlan. Gyönyörű szatén fénye van.
A legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 25.

A kedvenc alapozóm.
Nem csoda, hogy ennyire népszerű.
A legjobb.

Veronika8614

2020. február 5.

Szeretem ezt az alapozot, bar amig kezzel vittem fel, nem volt az igazi, mindig strobe kremmel higitottam, kulonben az enyhe fedes ellenere belement a homlok vonalaimba, es kicsit cakey is volt.
Kilrobaltam lapos teteju ecsettel,es sokkal szebb az eredmeny. Engem sem szarit, kenyelmes is lenne viselni, de valahogy nekem nem az igazi. Igyekszem elhasznalni, de nem hiszem, hogy ujravennem, keresgelek tovabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Diamond26

2020. február 1.

Enyhe fedésű, könnyű alapozó, így nyárra tökéletes. Bőrhibák eltűntetésére egyáltalán nem alkalmas, inkább bb krém jellege van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

molivi

2020. január 11.

Nagyon szeretem,egyik legszebb fedésű alapozóm, kellemes viselet főleg melegebb tavaszi vagy nyári időben használom, télen inkább Studio Fixet használok. Alapvetően zsírosodásra hajlamos a bőröm, így nekem nem annyira tartós, mint egy studio fix. Estére a fele szó szerint leolvad rólam, hiába fixálom púderrel pár óra után átfénylik. Zsírosodásra hajlamos bőrűeknek nem a legjobb választás. Ettől függetlenül szeretem használni, mert egy szép egységes bőrképet ad maszk hatás nélkül. A színe az pedig fantasztikus, C5 árnyalatot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

Alicece

2019. december 12.

Szerintem mar vagy 8 éve nezegetem gondolkodtam rajta es a végén mindig más alapozot vettem ami nagy hiba volt.
Száraz sokszor hámlo rosaceás bőrömre tökéletes választás. Bőrhibám nincs ezert nem is akartam erős fedést meg az én bőrtipusomon egy erős alapozo csak rontana rajtam.
Fixálo mattitopudert használok utánna.
Alkalmakra használom ritkán egésznapra mert szinezett hidratálo a napi rutinom.
Pont azt kaptam amit akartam egységes bőrkép de teljesen naturális nem elfed inkább megszépít. Nem iritál nem szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Fixálo mattitopudert használok utánna.
Alkalmakra használom ritkán egésznapra mert szinezett hidratálo a napi rutinom.

vivitrius

2019. november 21.

2019.11.21. UD: többször próbálgattam teszter mennyiségben. Kézzel vittem fel, teljesen jól működünk együtt. Végre megvettem az 50 ml-es kiszerelést, N1 az árnyalatom :) Mivel nincsenek (kopp- kopp) bőrhibáim, így alapvetően nem fedést, csak egységesítést várok tőle. Ezt maradéktalanul tudja. Nyilván emiatt akinek van bőrhibája vagy picit zsírosabb a bőre, annak nem fog működni. Púder nélkül nekem is fénylik a nap végére T-vonalban, pedig vízhiányos, száraz és érzékeny bőröm van. Mondjuk engem nem zavar, legalább természetesebb hatású. Az illatát is kezdem megszokni, de legalább nem temperaszagú mint a legtöbb alapozó. Ma egy tömött fejű ecsettel vittem fel, úgy is szépen teljesít.

Egy egész napot volt az arcomon. Eléggé érzékeny a bőröm, de ezzel nem volt gondom. Beitta az arcom és púder nélkül sem csillogott. Gyönyörű, egységes felület maradt utána és mégsem éreztem, hogy fuldoklik az arcom. Alapozónál nálam ez ritkaság. A mennyisége szerintem rengeteg. Megvételén most gondolkozom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Buci86

2019. november 12.

Nem a legjobban fedő alapozó. Olyan, mint egy színezett krém fedésre és állagra is. Púder nélkül olyan félkész érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Wandaaa

2019. augusztus 8.

Update: Nem adtam fel és többszöri próbálkozás után kitapasztaltam, hogy lehet szép bőrképet készíteni vele. Nyaraláson illetve rohangálós napokon szinte már mindig hozzá nyúlok. Nálam az a titka hogy az arcomon több helyen kis pöttyöket viszek fel amit a kezemmel dolgozok el nagyon gyorsan, mert azt vettem észre hogy nagyon hamar megköt a bőrön. Ezután csak egy kis korrektort rakok a szemem alá és gyönyörű szép üde lesz az arcom, mintha nem is alapoztam volna de mégis egységes. Tehát sokkal szebb a hatás ezzel az alapozóval mint mondjuk a Bourjois CC krémemmel, pedig azt is imádom, de ezzel valahogy mégis természetesebb hatás tudok elérni.

Mindent összevetve szerintem kitapasztalva a használatát, nagyon szép természetes alapot tud nyújtani. Viszont én inkább csak a szárazabb bőrre javasolnám mivel, gyorsan kifényesedik.

Vékony és nem matt fedésű alapozó keresésében vagyok, mert alapvetően szép a bőröm, nem nagyon van bőr hibám csak nagyon száraz, illetve van egy két pirosabb folt a homlokomon amire azért jó lenne az egységesítés. A vélemények alapján úgy voltam ez lesz az én alapozóm, de nagyot csalódtam. Egyszerűen semmi fedése, konkrétan csak színt adott az arcomnak, de ennél szerintem egy BB krémnek is több a fedése. Arról nem beszélve, hogy csúnyán kopott is pár óra használat után, tehát tartósnak se mondanám (sima porpúderrel, fixálóval kicsit jobb volt a helyzet egy kicsivel). Nagyon akartam szeretni ezt az alapozót, de a drogériás alapozóim sokkal szebb képet adnak az arcomnak és tartósabbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

annasara

2019. június 25.

Sokkal inkább nevezném ezt a terméket egy színezett krémnek, mintsem alapozónak, mert azért egy alapozótól elvárom, hogyha nem is magas a fedése, de egységesítse valamennyire a bőrképet és kiegyenlítse az apróbb hibákat, ez az alapozó viszont egyáltalán nem felel meg ezeknek a kritériumoknak. Ezen kívül sajnos a magas hőmérsékletre is nagyon rosszul reagál, harmic fok felett kb egy óra után kifényesedik, aztán nem sokkal később kopni is kezd és ragad. Az állaga tökéletes, kézzel nagyon szépen felvihető, irritációt nem okoz, de ezt tényleg bármelyik színezett krém tudja, sőt CC és BB krémek (Bourjois, Holika Holika) között sokkal jobbakat is lehet találni, amelyek fényvédőt is tartalmaznak, ennek az árnak kb a negyedéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2