MAC

Ár:   14 700 Ft és 15 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   14 700 Ft és 15 200 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• ultra-könnyű formula, amely nem nehezíti el az arcbőrt
  • egyesíti a bőr színárnyalatait, és elfedi a bőrhibákat
  • könnyen építhető, természetes hatású fedés
  • professzionális eredményeket biztosít
  • ragyogóvá varázsolja arcbőrét
  • frissítő, hidratáló hatású
  • vízálló termék

30 árnyalatban kapható

MAC Face and Body Foundation N3-as
Ár: 7000 Ft nincs külön szállítási díj , Eladó: Cinnamonandginger
Állapot: Kb. 15 csepp hiányzik , 3/4-e bőven megvan, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fruzsina0620

2022. május 3.

Nekem még a régebbi verzió van meg, de imádom! Ultrakönnyű, selymes tapintású alapozó. Aki csak egy minimális fedésre vágyik, az vegye meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

izabella73

2021. december 20.

Számomra semmivel se tud többet, mint bármelyik drogériás alapozóm, ezert az árát kicsit eltúlzottnak tartom. Fedése gyenge, ami nem zavar mert igy természetes hatású, nem ül bele a ráncokba, pórusokba. Ami jobban zavar hogy egyaltalán nem tartós. Ár /érték arányban nekem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 20.

ementalli

2021. október 29.

Összességében imádom! Mintha semmi nem lenne rajtam, de ad egy melegséget (C3-C5-öt használom épp a bőröm színétől függően), egységesít, még az orrcimpa melletti részeken sem látszik, hogy lenne valami rajtam, nem ül bele, gyönyörű.
Egyetlen problémám vele, hogy nem eléggé tartós nekem. Ha úgy nézne ki órákkal később is rajtam, mint miután felteszem, nem is használnék mást!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

Lerika

2021. augusztus 30.

Valóban olyan, mint a "valódi bőr", hiszen gyakorlatilag nulla fedése van. Tudtam előre, hogy nagyon alacsony fedésű ez az alapozó, de, hogy ennyire azért ez szerintem túlzás. Én olyan nagyon egységesítést sem látok a bőrömön, lehet, hogy ha több rétegben vinném fel akkor egységesebb bőrt adna, viszont a célom pont az volt a megvásárlásával, hogy ne kelljen vastag réteget viselnem. Trixi jól fogalmazta meg, valószínűleg egy 20 éves hibátlan bőrnek ez elég és tényleg szép lehet. Több sminkestől is hallottam, hogy milyen szépen mutat ez az alapozó érett bőrön. Igen, valóban nem ül bele a ráncokba vagy a pórusokba, hiszen olyan mintha egy színezett kérmmel kenném be az arcom. Én ezt az alpozót nyárra vásároltam mint könnyű, nem extra vastag fedésű alapozót. Hétköznapokra valóban elegendő, nagy melegben, nagyon könnyű, nem ül a bőrön, de délutánra már szinte olyan mintha nem is használtam volna alapozót. Amit nagyon nem szeretek benne, hogy fényvédőre kenve rettenetesen fénylik már frissen felkenve is, hiába teszek rá púdert, 1-2 óra után diszkógömb a fejem, délután már papírral kell felitatni az olajosodást. Biztosan el fogom használni, de nem valószínű, hogy újra veszem. A vásárlást megelőzően rengeteg véleményt elolvastam, többek között ezek alapján vásároltam, de én ezért a pénzért egy kicsit jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

anikof88

2021. augusztus 9.

Nagyon régóta nem használok alapozót,csak bb krémet,azt is ritkán. Szerettem volna elkezdeni sminkelni magam (visszafogottan).
Azt hiszem megtaláltam a tökéletes alapozót. Fedése valóban nem nagy,viszont hihetetlen az eredmény (bar az én börom nem annyira problémás,inkább száraz és érzékeny néha egy két nagyobb piros pattanással)
Szép,egységes arcbőr egy kis “csillogással”. Érdekes volt,mikor kipróbáltam kézfejen éreztem,hogy nagyon könnyű és hidratál is.
Színben is talált nekem az eladó hölgy egy az arcszínemmel 100%-ban egyező színt.
Télen kiváncsi leszek,ha szárazabb részek lesznek pl orrnál mennyire fogja bírni,de per pill nálam 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. június 17.

"Úgy néz ki, mint a bőr". Igen, teljesen igaz. Tehát, ha nincs abszolút hibátlan, egészséges, normál (nem zsíros, nem száraz, nem kombinált), fiatal (de tényleg!), üde bőröd, ne válaszd ezt a terméket. Ha viszont ilyen a bőröd, miért is lenne szükséged alapozóra (SPF nélkül), főleg ennyiért? Na, ha ezt meg tudod válaszolni, akkor esetleg válaszd ezt a terméket.
Számomra a fentieken kívül még probléma az is, hogy fizikai fényvédővel nem működik jól együtt. A fizikai fényvédő amúgy is általában szárít, plusz képez egy védő, fényvisszaverő réteget a bőrön, és ez a vízbázisú alapozó még jobban érvényesíti a szárító hatást, kiemeli a száraz foltokat, nem szép az összkép.
A termékben található illóolaj és talc miatt nekem kellemetlen érzést okoz az arcomon, kissé irritálja. A sok szilikon pedig általában pattanásokat okoz nyáron, mivel nem szellőzik a bőr. A hidratáló hatását egyáltalán nem tapasztalom, de melyik összetevőtől is várhatnám ezt el?
Utolsó megjegyzésem, hogy bármennyire tartósnak is mondják, ugyanúgy fog, mint általában az alapozók. Ruhát, zsepit, telefont...
Mennyire vagyok elégedett? Semennyire, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 17.

Mennyire vagyok elégedett? Semennyire, sajnos.

afrocitt

2021. június 10.

Érett, száraz bőr alapozására tökéletes. Nem ül bele a ráncokba, természetes fedése van, természetes bőrfény finishel. Nagyon minimális fedése van, egységesítésre megfelelő. Könnyen eldolgozható, én ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

matyasflora

2021. március 24.

Nekem tetszik egyáltalán nem nehéz érzés az arcon nagyon szép természetes,de klasszul egységesíti a bőrképet. Ajánlom az pláne szimpatikus nekem, hogy a kisebb kiszerelés is 50 ml egy átlagos alapozó általában 30ml.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

eve57

2021. március 8.

Kedves Olvasó!

Eléggé ambivalens érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Pár hónapja sikerült a 120 ml változatot 9100 Ft-ért megvásárolni (plusz nevetségesen drága szállításidíj). Évek óta vágytam a kipróbálására. A száraz bőröm miatt inkább nem hordtam semmilyen alapozót, cc vagy bb krémet, mert mindegyik kirepedezett a bőrömön, bármennyit is hidratáltam alájuk.
Mire kézhez kaptam, már mindent tudtam erről a termékről, ezért nem vártam meglepetéseket. Először is amit elvártam, reméltem az alapozótól, hogy hozza azt, amiért úgy elhíresült: "it looks like skin (úgy néz ki mint a bőr)." És valóban. Annyira boldog voltam, hogy végre egy alapozó, amit még én magam sem látok.Ezek után jöttek a további pozitívumai: hidratál, fényt ad, üdévé teszi a bőrt. Igen, mind így igaz. Egyszerűen csodálatos. Ami még számomra nagy pozitívum, hogy száradást követően nem kenődik a ruhára. Így a maszk alá tökéletes.

De vannak dolgok, amik keserűséget okoznak. Például, hogy a szuper világos bőrömhöz (vörös haj, szeplők, fehérítőreklámba illő bőrszín, ami csak leég, soha nem barnul) egyáltalán nem passzol a legvilágosabb árnyalat sem. C1 árnyalat van meg. Igazából a betűjelzések is félrevezetőek, mert C gondolná a balga, hogy "cool" azaz hűvös árnyalat. De nem, a C1 narancs. Ordít róla a meleg tónus. Tehát a fejemben értetlenül kérdezem, miért nem W1? De haladjunk inkább tovább, mert ez semmiképp nem fog értelmet nyerni. Tehát akinek hasonlóan világos a bőre, vegye meg a fehér árnyalatot is, ami kerülne ugyan ennyibe, persze itthon úgy hiszem nem is kapható. Reggelente pedig kevergesd mint egy boszorka a megfelelő világosságra. Igen, teljesen gazdaságos, mind pénztárca mind idő tekintetében.

Itt következik a következő problémám, hogy én ezt arra vettem, egységessé varázsolja az arcom. Azaz a szeplőim, alkalmankénti pattanás is látszódjon felőlem, engem nem zavar, csak a bőrszínem legyen egyöntetű. De mit ad Isten, hiába voltam tisztába azzal, hogy ez egy nagyon leheletnyi fedést adó alapozó, de hogy még a bőrszínem sem akarja korrigálni. Konkréten a sötét alapozót, simán el tudom hordani, mert nem látszódik. Szép lesz a bőröm fénye, ennyi. Amikor rákennék még egy kicsit, már látom a korrekciót, de ekkor már azt is, hogy ez nem az én színem. Tehát most, ez a fedés pozitív vagy negatív. Döntsétek el Ti! Minden esetre, míg ilyen az idő és tudok garbót hordani

A legszebb hatása az ujjakkal való bedolgozásával érhető el. Mivel nagyon folyékony, és gyenge fedésű, így eszközzel, amely felszívja a folyékony állagú termékeket nem is látnám ésszerűnek.
Egyenlőre kíváncsi leszek, meddig lesz elég a 120 ml dupla aplikálással. Így nem tudom mennyire is gazdaságos a kiszerelés a horribilis árához képest.

Összegezve, a termék jó, és tényleg nincs még egy ilyen a piacon, mint ez. De reggel gyorsan bemasszírozva az arcba a megfelelő alap alá, egész napos egészséges fényt ad az arcnak, anélkül, hogy bármilyen maszkos hatást keltene. Aki ilyet keres, igen, ez lesz az IGAZI.
Legszívesebben megadnám, rá az 5 csillagot, egyedül a színmélység választék miatt vonok le. Egy 15,000 Ft-os világhírű terméknél, szerintem a MAC-nek nem kellene megengednie azt, hogy nincs ettől világosabb árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Kedves Olvasó!

juccpucc

2021. január 28.

Közepes egyenletes fedés, könnyen el lehet dolgozni, illata számomra semleges. Azt adja amit mondanak róla. Az ár miatt kap csak 4est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2