MAC

Ár:   10 700 Ft és 14 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2019. október 16.

Ár:   10 700 Ft és 14 700 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízbázisú, vízálló alapozó, hosszan-tartó, természetes fedést biztosít az arc és/vagy a test számára. Minden bőrtípushoz ideális.

Számos olyan összetevőt tartalmaz, amelyek ápolják, lágyítják és hidratálják a bőrt. Professzionális eredményt biztosít, amely megfelel a fotózás alapkövetelményeinek és ideális az arc és a test tökéletesítéséhez.

13 árnyalatban kapható

Ár: 7200 , Eladó: hevandi
Állapot: 1xprobalt, Helyszín: Telki, fizetés: Atutalassal, postan marado levelkent, foxpost
MAC Face and Body Foundation - N2 árnyalat
Ár: 7500 Ft (10 700 Ft-ért vettem) , Eladó: Almesz
Állapot: 2x használtam, majd vettem egy világosabb árnyalatot:), Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten és környékén személyes átvétel, vagy postázom szívesen

Egykettoharom

2020. december 27.

Halvány fedés, inkább egységesíti a bőrfelszínt. Valahogy úgy érzem egyébként használat közben, hogy nem szárad meg. Lehet, hogy az alatta lévő alapok miatt, nem tudom, de nem szeretem ezt az érzést. Ha Mac púderemmel fixálom, akkor is érzem ezt a furcsa ragacsosságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

fruzsinacsillamolnar

2020. december 22.

Nincs különösebb bőrhibám így szeretem ezt az alapozót, természetes hatása van, úgy tekintek rá, mint egy BB-krémre. Sajnos nem eléggé tartós. Ha már nem kell majd maszkot viselnünk, akkor szívesebben fogom használni, mert most úgy érzem felesleges, úgyis leszedi seperc alatt az arcomról :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Colette221

2020. december 6.

Nagyon kevéske a fedése, de pont ezért szeretem. Egy kedves krémmániástól vettem meg a C1 árnyalatot, ami egy picit sárgás lett a bőrömre, de szerencsére nem feltűnő. Legközelebb az N1 árnyalattal fogok próbálkozni.
Már kevesebb a bőrhibám, így nekem teljesen elég a hétköznapokra. Nem érzem nap közben, hogy lenne rajtam alapozó, egyáltalán nem zavaró a viselése. A száraz részeket nem emeli ki.

A MAC-nél mostanság gyakran van valamilyen akció, érdemes nézni a honlapjukat. Bár, a 2000 forintos postaköltségen még mindig ki vagyok akadva... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Petalodirosa

2020. szeptember 30.

Szerintem nagyon jó alapozó! A MAC boltból hoztam el mintát - vissza is fogok menni és veszek belőle egy egész kiszerelést :)) - amúgy 170-es MAC ecsettel vittem fel, skinfinish púdert tettem rá a 140S ecsettel, nem rögzítettem, napközben nem frissítettem. 12 órán keresztül volt rajtam, teljesen meg vagyok elégedve. Akinek nagyobb bőrhibái vannak, ez az alapozó nem lesz jó. Kevés fedés van, de az szép és természetes. Vízhiányos bőrre tökéletes! A C1 szín jó annak, aki Studio Fixből NC15-öt használ, vagy a Waterweightből NC20-t.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Mse

2020. szeptember 21.

A kedvenc alapozóm a hétköznapokra.
Nem csoda, hogy ennyire népszerű.
Sosem szerettem a maszkos alapozókat, ezért is ez a kedvenc. Hibátlan. Gyönyörű szatén fénye van.
A legjobb a mindennapokra. Aki igazi fedésre vágyna, ne ezt válassza...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

A kedvenc alapozóm a hétköznapokra.
Nem csoda, hogy ennyire népszerű.
A legjobb a mindennapokra. Aki igazi fedésre vágyna, ne ezt válassza...

VanillaBlossom

2020. szeptember 15.

Az alapozót szerintem double fiber ecsettel érdemes felvinni, és addig kell masszírozni, amíg szépen egybe nem olvad a bőrrel. Nem sokat fed, jól rétegezhető, könnyen eldolgozható és a finishe is természetes. Nagyobb bőrhibák takarására nem alkalmas, inkább a felszínt és a színt egyenlíti ki.
Az egyetlen egy dolog, amibe bele tudok kötni, az a tartóssága, de még így is bőven megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Ligeia

2020. augusztus 21.

Lassan fél éve használom, és most már kijelenthetem, hogy nekem ez A mindennapos alapozó. Ki kell tapasztalni, hogy hogyan kell feltenni (csakis kézzel, vagy ujjak között, vagy az arcon dörzsölve, amíg állagot nem vált), de ha egyszer belejön az ember, szuperegyszerű a használata. Nem fed különösebben, de csodálatosan kiegyenlíti a bőrszínt, és amit a legjobban imádok benne, hogy egyszerűen észrevehetetlen a bőrön. Két rétegben sem látszik, hogy bármiféle textúrája lenne. Estére kopik, de nem válik le, nem ül be a ráncokba, hanem csak elhalványul, továbbra is észrevehetetlen. Ha nem tetszik vagy épp nincs kedvem a nagyon friss, hidratált finishéhez, simán lehet púderezni is. Egy esti vagy színpadi sminkhez jobb fedésű alapozót kell választani, de hétköznapra, munkába stb. nekem tökéletes. Nagyon gyakran használom, de még a fele se fogyott el. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

viva885

2020. július 22.

Én inkább azoknak tudnám ajánlani, akiknek nincs sok bőr hibájuk. Vékony fedése van , úgyhogy sokmindent nem takar, legalábbis nálam. Ettől függetlenül nagyon szép egységes lesz tőle a bőr felszíne, már ahol nincs bőr problémám. Citromos illatú, vagy ahhoz tudnám hasonlítani. A mindennapokhoz teljesen jó. Inkább megéri akciósan venni mert szerintem elég húzós ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

poczeandrea

2020. július 1.

Elsőre nagyon tetszik. Egyel erősebb a fedése, mint amire számítottam, szép egyenletes, abszolút nem látszik, hogy valami van a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

GZsanka001

2020. június 22.

Számomra ez a nagybetűs hétköznapi alapozó! Régen folyamatosan a legvastagabb ,magas fedésű alapozókat kerestem és használtam pedig egyáltalán nem szerettem őket csak a pattanásokat és bőrhibákat próbáltam minél jobban elfedni és nem érdekelt,hogy a vastag alapozók alatt fulladt a bőröm. Aztán sokat javult a bőröm állapota és inkább a minél könnyedebb alapozókat részesítem előnyben.Megtaláltam a kedvencem,fedése az szinte nincs is, inkább egy szebb bőrképet ad , egységesíti az arcbőr színét mint egy színezett hidratáló a színe is tökéletes én a C1-es árnyalatot használom a világos bőrömre.
Hidratáló után viszem fel és szerintem kézzel a legszebb , majd szintén MAC púder és kész is. Az ára kicsit húzós de nekem minden pénzt megért ez az alapozó <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2