MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Egy pillanat alatt képesek átalakítani a szempillákat. Az új színeket szintén úgy alkották meg, hogy vastagabbá, dúsabbá, és hosszabbá tegyék a szempillákat.
Az innovatív „double lush” ecset pedig épp annyi festéket visz fel, amennyi a lenyűgöző, bársonyos eredményhez szükséges.

A klasszikus fekete (False Black) mellett már lila (Plum Reserve), kék (Blue Charge), mályvás barna (Counterfeit Brown) és padlizsán (Artifical Aubergine) árnyalatokban is hozzájuthatunk.

csill87

2017. február 27.

Olvastam itt a rossz véleményeket, de nem gondoltam volna, hogy ez ENNYIRE rossz. Szerencsére csak ajándékként kaptam egy kis mintát, mert ha kifizettem volna érte az eredeti árát, sírva fakadnék. Egyébként ma döntöttem, úgy, hogy nem szórakozok vele tovább, ki fogom dobni a kukába, de elképesztően felháborít ez a minőség, még a miss sporty is jobb!!! És sajnos ez nem vicc, én sem akartam elhinni.

De hogy írjak a termékről is: azért próbálkoztam vele sokat, mert gyönyörűen szétválasztja a pillákat és nekem nagyon szépen íveli is őket. Gyönyörűen mutat rajtam kb 3 órán keresztül... aztán elkezd mázgálódni, ha picit könnyezek, akkor lefolyni. Ha az ember ebben ne adj' isten sírva fakad, biztos lehet benne, hogy undorítóan fog kinézni! Soha életemben nem láttam ilyen szempillaspirált, aminek ennyire sz.r lenne a festékminősége. Tényleg. Az összes olcsó drogériás márkát próbáltam, de egy se volt ennyire rossz. Egyszerűen minősíthetetlen!

A Mac-ről általában: ha ezt profi sminkeseknek adják, oké, mert egy fotózáson végülis jól mutathat, de egy ilyet lakossági felhasználásra adni egy vicc. A pro longwear korrektorral is az a bajom, hogy hétköznapi nőknek eladni egy korrektort, ami 10 ml-es és 6 hó a szavija? most tényleg? Én a negyedét nem fogom elhasználni! Az meg már csak hab a tortán, hogy nálunk rádobtak az árakra plusz 20 % - ot?! Régóta érik bennem, de kimondom, én nem vagyok megelégedve ezzel a márkával.
Általában azért jobb a minősége mint a drogériás cuccoknak, de nem ér annyi pénzt, amennyit itthon kérnek érte. Amit az jövőben is fogok venni, az csak a rúzsaik és a paint potok, de azt is csak akciósan, mert úgy éri meg az árát szerintem. Ez van. Bocs Mac. Jah és ami végképp kiakasztott, mikor láttam, hogy a külföldi webshopjukban a kifutó termékeket leakciózzák, a magyar oldalon meg teljes áron akarják eladni. Miért? Hát kösz, nem. (azt hozzá teszem, hogy nem sajnálom a pénzt sminkre, ha valami jó, örömmel kifizetem érte az árát, de az azért mond valamit, hogy eddig 6 féle Mac terméket próbáltam, és 2-vel voltam elégedett.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Rovett

2017. január 10.

Méregdrága, és még csak nem is működik.
1. Ugyanolyan fekete, mint bármely más egyszerű spirál. Semmi extra dolgot nem fedeztem fel.
2. Már a nedvesség gondolatától is lefolyik. Egyáltalán nem bírja.
3. Ha nem éri nedvesség, is megadja magát nap közben. Szépen lemorzsolódik a szem alá..
Nevetséges.. Már a drogériás termékek nem ilyen ócska minőségűek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Méregdrága, és még csak nem is működik.
2. Már a nedvesség gondolatától is lefolyik. Egyáltalán nem bírja.
Nevetséges.. Már a drogériás termékek nem ilyen ócska minőségűek..

szofibab09

2016. december 18.

A Mac false lash effect szempillaspirál az egyik nagy kedvencem. :)
Hatalmas legyezőszerű pillákat varázsol szinte pillanatok alatt. Az egyetlen negativuma, hogy néha összeragasztja a szempilláimat, de ez általában akkor forul elő, amikor hol rövidebbek, hol hosszabbak a pilláim. De egyébként nagyon szuper termék, az ára viszont elég borsos.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

A Mac false lash effect szempillaspirál az egyik nagy kedvencem. :)

Joaninha

2015. december 11.

Első és utolsó M.A.C-es szempillaspirálom. Nagy csalódás volt, mert a beígért műszempillahatást egyáltalán nem sikerült elérni vele. Több rétegben felkenve, pedig undorítóan összeálltak a pilláim. Arról nem is beszélve, hogy ha egy picit is bekönnyezett a szemem (pl. fáradtságtól, széltől), akkor megfolyt egy kicsit a festék és iszonyatosan elkezdte csípni a szemem. Ugyanígy jártam 2 Clinique-es szempillaspirállal is, majd rájöttem, hogy ezeket egy cég gyártja, szóval egyikkel sem próbálkozom többet. Ha szempillaspirál, akkor Lancôme a tuti, abból is a Doll Eyes vagy a Grandiôse, ha valaki tényleg a műszempillahatásra törekszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

vanett

2014. november 6.

Jó kis spirál: ível, dúsít, hosszabbít, nem pereg, nem kenődik. Mivel alapból is igen hosszúak a pilláim, a false lash effect-ről nem tudok mit mondani. Amit egy szempillaspiráltól elvárok, azt teljesíti.

UPDATE: Egy pár hetes használat után, amikor már nem annyira híg a spirál, el lehet érni a drámai hatást. Mivel szemüveges vagyok, nem fogom vissza magam, s bátran fekenem a 3 réteget. Valószínűleg alapjáraton 2 rétegben is remek eredményt nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Pantethine, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.