MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsonody, az összetevőket feltöltötte: fancsmancs, Módosítva: 2020. február 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Argán olajjal dúsított formula, amely az erőteljes színhatást és a teljes napon át tartó hidratálást kombinálja egyetlen rúzsban. A True-Colour Gelled System innovatív technológiának köszönhetően az ultra-finom, tiszta pigmentek egyenletes és élénk színvilágot biztosítanak egyetlen felvitellel. A pehelykönnyű olajok és speciális viaszok luxusérzetet eredményeznek.

• Élénk szín és teljes fedés egyetlen felvitellel
  • Légiesen könnyű, kimagaslóan kényelmes formula
  • Szatén finish
  • Egész nap hidratálja ajkakat
  • Puhább, selymesebb ajkak hosszútávú használat során

24 árnyalatban kapható

Ár: 4000 , Eladó: reka0122
Állapot: Ecsettel egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalás után posta, vagy személyes átvétel
MAC CB96
Ár: 4500 Ft , Eladó: vflora33
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Utalás után küldöm posta, foxpost

ortyika10

2021. március 30.

a 411-es Laissez-Faire árnyalatot rendeltem meg, persze a modellen látható színnel köszönőviszonyban sincs, sokkal sötétebb, rózsaszínesebb, de mondjuk nem az alapján választottam, hanem Douglasban swatcholtam. Nem rossz a termék, de elsőre úgy tűnik, hogy nem lehet vele nagyon szépen megrajzolni a kontúrokat, mivel nagyon krémes, olajos formula. Jól pigmentált, az illata, állaga engem nem zavar, pedig általában ez szokott problémát okozni. Akciósan (5900) rendeltem, de még így is kicsit nyilván túlárazott. És igen, igazat írt az előttem szóló, a ráncocskákba valóban beleül kicsit, kiemeli a száraz részeket (olyanokat is, amiről eddig nem is tudtam). Összességében nem rossz, de azért nem egy jolly joker, szerintem feleannyiért is lehet hasonlót kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 30.

Colette221

2021. március 27.

Szeretem az állagát. Ma bőven tesztelve volt. Hey, Frenchie árnyalatban van meg. Ez a szín abszolút passzol hozzám. Se nem túl feltűnő, se nem túl szolid. Pont tökéletes. Nem szárította ki a szám, tartós. Szeretem a MAC rúzsait. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

albertinablogg2

2020. december 31.

A trés blasé árnyalatot vettem meg. Szerintem egy nagyon túlárazott termék, és sem a szín sem a formula, nem hozta a vártat. A szín sötétebb, mint a képen. Egyből kipróbáltam előkészítés nélkül, abszolút natúr ajkakon. Hááát... nem igazán tetszik. A száraz részeket nagyon kiemeli, nem egyenletes a felvitel után, csíkos. 5ooo-ért vettem, de még ez az ár is túlzás érte. Rajtam nem működnek a MAC termékek, nem is ertem miért vettem meg a Cremesheen rúzs utáni csalódás után. Majd meglátom hogy mutat alapozott, előhidratált szájon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

gugan16

2020. december 4.

Bated breath árnyalatban van meg, nagyon szép barnás szín. Jó rúzs, de csak magát az árnyalatot mondanám különlegesnek, hasonló formulát lehet találni drogériás termékek között is. Kényelmes viselet, fényes, az illata is kellemes, de nem kopik rajtam egyenletesen, hajlamos foltosodni és nem túl tartós (bár ez nem matt rúzstól annyira nem meglepő). Szóval összegezve azt mondanám, ha van olyan árnyalat ami megfog, és mondjuk értékeled a szép csomagolást lehet jó választás, de egyébként túlzásnak érzem az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 4.

schnau.adelle

2020. június 4.

Nagyon-nagyon szeretem!
Laissez-Faire árnyalat van meg belőle.
Igazából több árnyalatot is próbáltam belőle és mindnek nagyon intenzív színe volt!
Fantasztikus, ha Mac rúzst vennék biztos ebből a formulából választanék! :)
Már majdnem el is használtam. Tökéletes hétköznapi Nude árnyalat.
Imádom az illatát és a csomagolásán is. :)
Nem egy tartós termék, de cserébe hidratálja az ajkakat. Amit a benne található argánolajnak is köszönhetünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Nagyon-nagyon szeretem!
Laissez-Faire árnyalat van meg belőle.
Fantasztikus, ha Mac rúzst vennék biztos ebből a formulából választanék! :)
Már majdnem el is használtam. Tökéletes hétköznapi Nude árnyalat.
Imádom az illatát és a csomagolásán is. :)

scorpionqueen

2020. május 24.

411 Laisses-Faire színben vettem meg, de kb. ott járok, hogy minden másért előbb nyúlok, mint ezért. Nehéz, fullasztó rúzs, annak ellenére, hogy elvileg légiesen könnyűnek kellene lennie. Nagyon nem az. Vaskos, kellemetlen érzet viselni. Igen, valóban hosszatartó, de rajtam olyan áron, hogy rászárad a számra, beleül a barázdákba és elválik a szám belső részétől. Nem köt oda a számhoz, önálló réteget képez rajta (elnézést, tudom, hülyén hangzik, de biztosan értitek). Egy vastag, nehéz réteget. Életemben nem volt még olyan rúzsom, ami alatt azt éreztem, hogy fullad a szám. Mert mégis hogy fulladhatna a száj? Hát így. Nem tetszik, nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

tiri

2020. május 13.

Trés Blasé- Elképesztően jó formula, krémes, pigmentált, tartós és nagyon kényelmes a viselete, szinte màr hidratáló.Hamarosan újabb színeket fogok beszerezni, mert ebből csak egy nem elég❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Agicaa

2020. március 26.

2 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok: Under the covers és Trés Blasé színekben van meg. Az első egy rózsás, pinkes szépség, a másik pedig egy igazi nude árnyalat. Őszintén szólva nekem eddig ez az összetétel jött be a leginkább a MAC rúzsok közül. A mattok (Velvet Teddy, Mehr, Mocha) és a Powder kiss (Fall in love) kollekcióból is szereztem be korábban 1-2 darabot és persze azokat is nagyon szeretem, mert tartósak, igazából nem is szárítanak, mégis a Love me rúzsokat a legkényelmesebb viselni. Krémes, pigmentált és nem érzem tőle "leterhelve" a számat, úgy értem olyan érzés viselni, mintha nem is lenne más rajtam, csak egy szimpla ajakápoló. A tartósságát már nem is említem, mivel tudja mindenki, hogy a MAC ebben verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Shinylittlescalpel

2020. január 17.

Matt rúzs mániás voltam, de annyira tetszettek és annyi jót olvastam róluk a neten, hogy végül hosszas válogatás után megvettem Bated Breath színben (ami egy gyönyörű barnás pirosas szín, nem az a nagyon feltűnő, hétköznapra is használható). Néhány nap múlva azon kaptam magam, hogy minden nap ezt használom. Úgyhogy választottam egy nudeot is mellé Trés Blasé színben. Mostanában csak ezeket használom. Nagyon kényelmes, olyan, mintha egy ajakbalzsam lenne, de mégis nagyon pigmentált. Ahhoz képest, hogy krémes állagú rúzs, egészen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

szeliger

2020. január 12.

Rendelés mellé kaptam három színből mintát, az egyes színek pár használatra voltak elegendők. A minták egy-egy, szájat formázó grafikájú fólia alá voltak csomagolva, ebből ecsettel vittem fel őket. A felvitel így elég precízen sikerült, de nem biztos, hogy a tokos rúzsból közvetlenül felkenve ugyanilyen lenne a véleményem.

Trés Blasé - rózsás nude árnyalat. Valójában este, mesterséges fénynél semmi nem látszik belőle, mintha nem is viselnék rúzst. Nappali, természetes fényben enyhe rózsás árnyalatot ad. Az ajkaknak kényelmes érzés, ugyanakkor nem észrevétlen, végig tudatában voltam, hogy van valami a számon, olyan mintha frissen kentem volna rá ajakápolót. A nude jelleg miatt semmi gond vele, kiváló nappali rúzs azoknak, akik a természetes sminkre voksolnak.

Give Me Fever - klasszikus meggypiros, nagyon szép, intenzív szín. A rúzs jól terül, úgy tűnt, hogy az ecsettel sikerült egyenletesen felvinni, aztán negyedóra múlva megállapítottam, hogy a szárazabb részeken összegyűlik, tehát alaposabban elő kellene készíteni az ajkakat. Az érzés hasonló, mint a másiknál, végig érezni, hogy volt valami a számon. Evés-ivás nélkül három órán keresztül szépen tartott, pici kifutkározás volt az apró ráncokba, de nem vészes. Evés közben szép egyeneletesen lekopott, nem jobb és nem rosszabb, mint általában a rúzsok.

Shamelessly Vain - téglapiros, ez még várat magára:)

Összességében jó minőségű rúzs, de nem kiemelkedő. A hidratáló hatását tekintve sem az, nekem bizony estére szárazabb lett a szám, vannak jobb darabjaim is, az egész napos hidratálás ígérete mese habbal, távol a valóságtól. Ajándékba kapott darabokat szívesen elkenegetnék, de magában pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 12.

Shamelessly Vain - téglapiros, ez még várat magára:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.