MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsonody, az összetevőket feltöltötte: fancsmancs, Módosítva: 2020. február 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Argán olajjal dúsított formula, amely az erőteljes színhatást és a teljes napon át tartó hidratálást kombinálja egyetlen rúzsban. A True-Colour Gelled System innovatív technológiának köszönhetően az ultra-finom, tiszta pigmentek egyenletes és élénk színvilágot biztosítanak egyetlen felvitellel. A pehelykönnyű olajok és speciális viaszok luxusérzetet eredményeznek.

• Élénk szín és teljes fedés egyetlen felvitellel
  • Légiesen könnyű, kimagaslóan kényelmes formula
  • Szatén finish
  • Egész nap hidratálja ajkakat
  • Puhább, selymesebb ajkak hosszútávú használat során

24 árnyalatban kapható

KERESEM!MAC Love Me Lipstick/ Shamessley vain
Ár: 5 Ft , Eladó: DameVerte
Állapot: Új, hasznàlt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki átutalás után azonnal postázom
4000,-Ft szállítással: MAC Love Me Lipstick "422 Mon Coeur"
Ár: Ajánlott postán maradó levélként vagy Foxpost automatába szállítással 4000,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: 2-3 alkalommal használt, fertőtlenítve küldöm, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként illetve Foxpost automatába küldöm

Agicaa

2020. március 26.

2 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok: Under the covers és Trés Blasé színekben van meg. Az első egy rózsás, pinkes szépség, a másik pedig egy igazi nude árnyalat. Őszintén szólva nekem eddig ez az összetétel jött be a leginkább a MAC rúzsok közül. A mattok (Velvet Teddy, Mehr, Mocha) és a Powder kiss (Fall in love) kollekcióból is szereztem be korábban 1-2 darabot és persze azokat is nagyon szeretem, mert tartósak, igazából nem is szárítanak, mégis a Love me rúzsokat a legkényelmesebb viselni. Krémes, pigmentált és nem érzem tőle "leterhelve" a számat, úgy értem olyan érzés viselni, mintha nem is lenne más rajtam, csak egy szimpla ajakápoló. A tartósságát már nem is említem, mivel tudja mindenki, hogy a MAC ebben verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Shinylittlescalpel

2020. január 17.

Matt rúzs mániás voltam, de annyira tetszettek és annyi jót olvastam róluk a neten, hogy végül hosszas válogatás után megvettem Bated Breath színben (ami egy gyönyörű barnás pirosas szín, nem az a nagyon feltűnő, hétköznapra is használható). Néhány nap múlva azon kaptam magam, hogy minden nap ezt használom. Úgyhogy választottam egy nudeot is mellé Trés Blasé színben. Mostanában csak ezeket használom. Nagyon kényelmes, olyan, mintha egy ajakbalzsam lenne, de mégis nagyon pigmentált. Ahhoz képest, hogy krémes állagú rúzs, egészen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

szeliger

2020. január 12.

Rendelés mellé kaptam három színből mintát, az egyes színek pár használatra voltak elegendők. A minták egy-egy, szájat formázó grafikájú fólia alá voltak csomagolva, ebből ecsettel vittem fel őket. A felvitel így elég precízen sikerült, de nem biztos, hogy a tokos rúzsból közvetlenül felkenve ugyanilyen lenne a véleményem.

Trés Blasé - rózsás nude árnyalat. Valójában este, mesterséges fénynél semmi nem látszik belőle, mintha nem is viselnék rúzst. Nappali, természetes fényben enyhe rózsás árnyalatot ad. Az ajkaknak kényelmes érzés, ugyanakkor nem észrevétlen, végig tudatában voltam, hogy van valami a számon, olyan mintha frissen kentem volna rá ajakápolót. A nude jelleg miatt semmi gond vele, kiváló nappali rúzs azoknak, akik a természetes sminkre voksolnak.

Give Me Fever - klasszikus meggypiros, nagyon szép, intenzív szín. A rúzs jól terül, úgy tűnt, hogy az ecsettel sikerült egyenletesen felvinni, aztán negyedóra múlva megállapítottam, hogy a szárazabb részeken összegyűlik, tehát alaposabban elő kellene készíteni az ajkakat. Az érzés hasonló, mint a másiknál, végig érezni, hogy volt valami a számon. Evés-ivás nélkül három órán keresztül szépen tartott, pici kifutkározás volt az apró ráncokba, de nem vészes. Evés közben szép egyeneletesen lekopott, nem jobb és nem rosszabb, mint általában a rúzsok.

Shamelessly Vain - téglapiros, ez még várat magára:)

Összességében jó minőségű rúzs, de nem kiemelkedő. A hidratáló hatását tekintve sem az, nekem bizony estére szárazabb lett a szám, vannak jobb darabjaim is, az egész napos hidratálás ígérete mese habbal, távol a valóságtól. Ajándékba kapott darabokat szívesen elkenegetnék, de magában pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 12.

Shamelessly Vain - téglapiros, ez még várat magára:)

papooz

2019. december 15.

Olyan rúzst kerestem, ami illik a természetes ajakszínemhez, így kötöttem ki egy melegebb tónusú rózsaszínnél, a Très Blasé árnyalatnál. Kellemes vanília illata és krémes állaga van, viselni is kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Heloise

2019. október 10.

Szuper pigmentált rúzsok élénk színekben, meseszép csomagolásban és végre állandó szortimentben!
Sokszor tapasztaltam, hogy a MAC-es krémes rúzsok nem olyan élénkek és vibrálóak, mint a szatén vagy matt társaik, de ezek egyszerre hozzák mindkét elvárást.
Krémesek, a benne lévő argán olajtól még hidratálóak is, ráadásul sokkal intenzívebben mutatnak az ajkakon mint egy "cremesheen" vagy egy vizes bázisú, és kissé szárító "lustre" formula. Kellemes viselet, egyáltalán nem ragadnak, egyenletesen, és viszonylag lassan kopnak. A legnagyobb kedvenceim a természetesebb árnyalatok: "Daddy's girl", "Pure Nonchalance", "As If I Care" és a "Laissez-Faire" (ami a Modesty árnyalat újragondolt ikertestvére).
Szerintem igazán hiánypótló volt ez a formula, a sok matt, púderes matt és társai után, gondolva azokra is, akik már nem 20 évesek. :)
Sajnos az utóbbi időben az összes MAC rúzs ára emelkedett, így a közel 7 ezer forintos rúzsoknak sajnos csak a pénztárca szabhat határt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.