MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsonody, az összetevőket feltöltötte: fancsmancs, Módosítva: 2020. február 3.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

Argán olajjal dúsított formula, amely az erőteljes színhatást és a teljes napon át tartó hidratálást kombinálja egyetlen rúzsban. A True-Colour Gelled System innovatív technológiának köszönhetően az ultra-finom, tiszta pigmentek egyenletes és élénk színvilágot biztosítanak egyetlen felvitellel. A pehelykönnyű olajok és speciális viaszok luxusérzetet eredményeznek.

• Élénk szín és teljes fedés egyetlen felvitellel
  • Légiesen könnyű, kimagaslóan kényelmes formula
  • Szatén finish
  • Egész nap hidratálja ajkakat
  • Puhább, selymesebb ajkak hosszútávú használat során

24 árnyalatban kapható

Ár: 2800 , Eladó: Meli011
Állapot: Hàrmszor hasznàlt , Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással szàllitàs megegyezés szerint.
3100,- MAC Love Me Lipstick 431 You Do You
Ár: 3100 , Eladó: pill
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: foxpost előre utalással, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fehereszti

2022. április 12.

URAMISTEN. Első körben ez. :D Másodszor, bővebben: rúzsfüggőségem van, több mint 100 db rúzsom van, ebből 20 körüli a MAC rúzsaim száma. Vannak ikonikus kedvenceim, pl Barbie, Velvet Teddy, Angel, Mull it over, ezeket szépen őrizgetem és újra is vásárolom (kivéve a limitáltat ugye), de folyamatosan szeretgetem és használom őket. Nyár színtípus vagyok, nekem a mályvásabb rózsás árnyalatok állnak jól, de a "my lips but better" nudeokat is nagyon szeretem. Ebből a termékcsaládból most vásároltam először, megmondom őszintén sokalltam volna a 8-9000 ft-ot érte. Aztán akcióban tudtam lecsapni a Daddy's girl árnyalatra amit már nagyon rég néztem ki. Valami ÁLOM nem csak a többi MAC rúzsomhoz képest, de az összeshez képest amit valaha próbáltam, beleértve a highend rúzsaimat. Nem csókálló, nem tartós, egy nagyoon krémes formula, aminek a fantasztikussága abból áll, hogy nem csak iszonyatosan pigmentált, de mellette olyan szinten kipattintja, behidratálja a számat, mintha mellette a legcsodásabb legápoltabb ajkaim lennének. Egyszerűen elképesztő ez a formula. Nekem kifejezetten teltebbek is az ajkaim tőle. Mesés, csodás, leesett az állam. Szerintem innentől ebből fogok más árnyalatokat is beszerezni, a powder kiss formula is nagy etalon nálam de ez még szinte azt is lepipálja. Olyan a szám tőle mint valami sminkmodellnek egy retusált fotón. A szín meg a csúcs, ez a Daddy's girl egy gyönyörű klasszikus rózsaszín, nem világos nem sápaszt, gyögyörű, ecset és ceruza nélkül is tökéletesen mutat. Nagyon nagyon ajánlom mindenkinek mert ez egy ÁLOM! És akciók mindig vannak, online nagy drogériában vettem 5700 ft-ért de a MAC oldalán is vannak időnként nagyobb akciók is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 12.

claudia.nyilas

2022. január 12.

A Vanity Bonfire színben van meg, ez egy erős rózsaszín. Kellemes a használata, nem olyan kínkeserves, mint a retro matte rúzsok felvitele, amihez kell előtte a lip prep and prime-ot is használni. Valóban, krémesebb, hidratáló hatású rúzs. Kellemes a használata. A szokásos vanília illatú ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 12.

Nairanahue

2021. október 28.

Nekem teljes szerelem volt a Trés Blasé, először képen tetszett meg, majd a sminkesem is totál véletlenül ezt ajánlotta a menyasszonyi sminkemhez.
Nekem kifejezetten tetszik ez a selymes formula, hétköznapra is pont jó.
Nyilván az ára ...túlárazott: (

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

Nekem kifejezetten tetszik ez a selymes formula, hétköznapra is pont jó.
Nyilván az ára ...túlárazott: (

Meli011

2021. szeptember 18.

Sziasztok gondolkoztam hogy mit írhatnék erről a rúzsról, gyönyörű intenzív színei vannak nekem több árnyalat is van a pirosas tól kezdve lilàig a kávé és a nude árnyalatok
Hidratàl 2-3 óràt marad a szàjon aztán újra kell kenni negatív nagyon Borsos az àra😊🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. július 31.

Nagyon szeretem ezt a típusú MAC rúzst. A Pure Nonchalance árnyalatot használom, amelynek van egy enyhén szürkés beütése, ez tompítja az árnyalat rózsásságát, picit lilásítja. Levendulának írják, de annyira azért nem kékesszürke. Általában nude rúzsokat használok, ez az árnyalat dögösebb, és szerintem jól kiemeli a zöld szemem. A rúzs nagyon jól hidratál, erőteljesen pigmentált, kellemes viselni, nem szárít, nem ül be a barázdákba. Szerintem tartós is, persze az étkezést nem bírja jól, bár még étkezés után is halványabban, de látszódik. Nagyon tetszik a rúzs fémes, színátmenetes tokja is egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 31.

despoina

2021. június 25.

Nem értem miért van ennek a MAC rúzsoknak ekkora hypeja mert minőségileg a rúzsaik nem jók maximum a Strobe Cream ami tényleg megéri az árát és néhány púdere.
French Silk 402 árnyalatban vásároltam meg, ez a fajta világos rózsás-barackos árnyalat több fajta termékben megjelenik a MAC rúzsai között és tényleg szépen mutat az ajkakon világos bőr/világos barna hajjal.
A szín nagyon szép, más márkáknál ritka ez az árnyalat míg a MAC-nak több rúzst és szájfényt is kínál.
Maga a minősége a rúzsnak a Catrice 4 euróért kínált drogériás ajakápolójával egyezik meg: nagyon halványan fog, több alkalommal kell áthúzni az ajkakon hogy legyen eredménye, optikailag nem dúsít. A MAC által kínált 22 eurós teljes ár - én 11 euróért vásároltam - és a 4 eurós Catrice között van némi különbség. Nem vagyok vele megelégedve, nem lesz több MAC ajaktermékem mert vannak sokkal jobb rúzsok amelyek vastagabban fognak és sokkal modernebb texturával rendelkeznek. Maximum a 6 üres dobozos akciójuk miatt adok 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

ortyika10

2021. március 30.

a 411-es Laissez-Faire árnyalatot rendeltem meg, persze a modellen látható színnel köszönőviszonyban sincs, sokkal sötétebb, rózsaszínesebb, de mondjuk nem az alapján választottam, hanem Douglasban swatcholtam. Nem rossz a termék, de elsőre úgy tűnik, hogy nem lehet vele nagyon szépen megrajzolni a kontúrokat, mivel nagyon krémes, olajos formula. Jól pigmentált, az illata, állaga engem nem zavar, pedig általában ez szokott problémát okozni. Akciósan (5900) rendeltem, de még így is kicsit nyilván túlárazott. És igen, igazat írt az előttem szóló, a ráncocskákba valóban beleül kicsit, kiemeli a száraz részeket (olyanokat is, amiről eddig nem is tudtam). Összességében nem rossz, de azért nem egy jolly joker, szerintem feleannyiért is lehet hasonlót kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 30.

Colette221

2021. március 27.

Szeretem az állagát. Ma bőven tesztelve volt. Hey, Frenchie árnyalatban van meg. Ez a szín abszolút passzol hozzám. Se nem túl feltűnő, se nem túl szolid. Pont tökéletes. Nem szárította ki a szám, tartós. Szeretem a MAC rúzsait. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

albertinablogg2

2020. december 31.

A trés blasé árnyalatot vettem meg. Szerintem egy nagyon túlárazott termék, és sem a szín sem a formula, nem hozta a vártat. A szín sötétebb, mint a képen. Egyből kipróbáltam előkészítés nélkül, abszolút natúr ajkakon. Hááát... nem igazán tetszik. A száraz részeket nagyon kiemeli, nem egyenletes a felvitel után, csíkos. 5ooo-ért vettem, de még ez az ár is túlzás érte. Rajtam nem működnek a MAC termékek, nem is ertem miért vettem meg a Cremesheen rúzs utáni csalódás után. Majd meglátom hogy mutat alapozott, előhidratált szájon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

gugan16

2020. december 4.

Bated breath árnyalatban van meg, nagyon szép barnás szín. Jó rúzs, de csak magát az árnyalatot mondanám különlegesnek, hasonló formulát lehet találni drogériás termékek között is. Kényelmes viselet, fényes, az illata is kellemes, de nem kopik rajtam egyenletesen, hajlamos foltosodni és nem túl tartós (bár ez nem matt rúzstól annyira nem meglepő). Szóval összegezve azt mondanám, ha van olyan árnyalat ami megfog, és mondjuk értékeled a szép csomagolást lehet jó választás, de egyébként túlzásnak érzem az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.