MAC

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: borkawhite, az összetevőket feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2018. november 23.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A MAC Mineralize Charged Water család arcápoló tagja, gazdag, de könnyed textúrával.

Ár: 7500 , Eladó: Madi
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Lucus199703

2019. október 19.

3 evvel ezelott fedeztem fel ezt a kremet, azota minden felevben beszerzek egyet, lehetoleg glamour vagy joy napok idejen😄 nyaron , tavasszal a tokeletes hidratalas a zsiros boromnek szeretem hogy nem irrital,hogy felkenes utan egybol beszivodik,nincs zsiros erzes, nincs illata, nagyon kellemes puha erzest hagy maga utan. Nalam ez egy must have, kiveve a teli /oszi idoszakban de neha akkor is hasznalom ha kicsit kevesbe tomeny hidratalasra vagyom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Lencse

2019. július 8.

Korábban a lotion formáját használtam a termékcsaládnak, és azt nagyon szerettem. Kivonták a forgalomból, emiatt próbáltam ezt ki. Nagyon drága az összetevőihez képest, a szilikon a 2. helyen áll, ez érződik erősen. Ugyanakkor nem irritál. Elhasznalom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Madi

2018. december 15.

A hidratáló arckrém, ami nem hidratál, de úgy tesz, mintha.
Szeretem is, meg nem is. Mivel sminkalapnak nem vált be a MAC Studio Fix Powder Plus Foundation alá, elkezdtem itthoni arckrémnek használni. Szeretem azt a selymes érzetet, amit a bőrömön hagy, szeretem, hogy pillanatok alatt beszívódik és átmenetileg meg is szünteti a húzódást, ugyanakkor bosszant, hogy majdnem 12.000 forintért egy szimpla arckrémet kaptam, aminek az a "szuperereje", hogy szilikonos. Az meg hosszú távon nem tesz jót a bőrnek. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

A hidratáló arckrém, ami nem hidratál, de úgy tesz, mintha.

Azaleeh

2018. január 4.

Nagyon jól működik, szép selymes a bőröm tőle, könnyen beszívódik, viszont az összetevőivel nem vagyok kibékülve, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

orsayyy

2017. január 16.

Erősen gondolkoztam mit írjak, mert előttem eddig csak 5 csillagot kapott. Nincs vele semmi gondom, pedig hajlamos vagyok pattanásosodni a krémektől, szerencsére ezzel nem jártam így. Aknés de vízhiányos bőrömre vettem, az illatáért nem vagyok oda, de az állaga kellemes, hamar beszívódik, összességében minden rendben vele, de "csodát" nem tett, nem vagyok elájulva tőle, és ahhoz elég drága. Még nem használtam el a teljes adagot, így ha megjönne a hiányolt érzés akkor update-elek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Cocobello

2016. március 26.

Nélkülözhetetlen alap darab a bőrömnek! Egyszerűen imádom, mintha nekem találtak volna ki! :D Már egy éve fedeztem fel ezt a csodát és azóta is ezt használom!
Vízhiányos bőrre kötelező darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Vízhiányos bőrre kötelező darab.

Mila1102

2016. február 4.

Minek nekem ránctalanító krém ha van ilyenem?! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Minek nekem ránctalanító krém ha van ilyenem?! ;)

diva27

2015. szeptember 14.

Szuper...könnyed ,semleges illatú gél ,nem zsírosít,nem irritál,istenien beszívja a bőröm remekül hidratál,smink alá is tökéletes,bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

koboldmaki

2015. augusztus 30.

Nagyon szeretem, ez az első hidratáló krém, amit lelkiismeretesen használok, pedig próbáltam már sokat. Nagyon kevés elég belőle, hamar beszívódik, a géles állaga miatt pedig nem hagy zsíros, nehéz érzést maga után. Megfelelően hidratál és szépen lehet rá sminkelni is.Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

bobekecske

2015. augusztus 5.

Nagyon kellemes krém nyárra és / vagy kombinált bőrre. Semmi irritáció, semmi erős illat, gyorsan beszívódik és szépen megszünteti a bőr szárazságát.
Esti és reggeli bőrálpolás részeként is használtam már, pár perc után szépen lehet rá sminkelni, reggelre pedig nem fényesedik ki tőle az arcbőröm. "Keverendő" szérumokkal vegyítve és jól működik, nagyon elégedett vagyok vele, szívesen újravenném, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sorbitol, Trehalose, Caprylyl Glycol, Sucrose, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/