MAC

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kviragh, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratáló folyékony alapozó fényvédővel.

Extra könnyű mégis tápláló formula, lágy, természetes fedéssel. Shea vajat is tartalmaz, valamint speciális púdereket, ami kiegyenlíti a bőr felszínét, feltölti az apró ráncokat.

Ár: 8500 Ft , Eladó: reka.toth1998
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
IamLili

2019. június 3.

Az arcom nem zsíros, sőt, helyenként száraz, így azt gondoltam ez tökéletes választás. Hát nem. Már egyből felkenés után is totálisan fénylik az arcom, de egy óra elteltével már olyan, mint egy diszkógömb. Sajnos, ennél az 1000Ft-os Alverde-s CC krémemnek is szebb a finishe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

BLili

2018. március 7.

Mintát kaptam belőle NW15 és NW20 árnyalatban, és ez az eddigi legjobb alapozó, amit valaha használtam száraz, rosaceás bőrre. Szép arcképet ad, nem tűnik át semmilyen bőrhiba, mégsincs maszkhatása, hanem teljesen természetesnek hat. Nem érződik, hogy fent van. Az árát viszont borsosnak találom, ezért gondolkozom csak egy teljes üveg megvételén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

beatrixkerekes

2018. január 6.

Douglas webshopban vásároltam nc30-as színben és abszolút telitalálat a termék. Korabban is volt de az sokkal sötétebb volt igy ez most tökéletesen illeszkedik a bőrömhoz.
Rögtön szep borkepet varazsol, mintha 12 orat aludtam volna. A nap végére sem fenylett át, pedig nekem kombinált a bőröm.
Ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Ajanlani tudom.

despoina

2017. december 4.

2017. február 23: Nálam nagyon rossz volt.:( Nagyon sűrű az állaga és vastag rétegben beleül az arcomba (nálam). Minden bőrhibámat, mitesszeremet, mikrosebemet, megduzzadt pórusomat kidomborította. Alig lehetett rá púderezni -ugyancsak MAC púderrel- mert nem tartotta meg a púdert. Probáltam nagyon sok alapozót az eltelt években, de ehhez fogható rossz bőrképet egyikkel sem tapasztaltam. Háááát ahogy mondani szokták kinek a pap kinek a papné..
4* adok mert nem az alapozó hibája -szép az INCI- hogy az arcommal nem kompatibilis.

Update: 2017.október 19.:
Három hete próbálkozom vele. Kaptam két árnyalatban -két tégelyecske mintát a MAC márkaboltban a Mineralize púder vásárlása mellé (külön kérésre adták). Az egyik a NW 18 és az NW 20. A NW 20 nagyon sötét és sárgás nekem most már (eleinte még tartott nyári színem, az NW 18 közelebb van a természetes bőrszínemhez de picit sötét még igy is). Elég sok alapozót raktak a tégelyekbe igy hosszabb ideje tudom tesztelni. A fedése jó lenne csak a színárnyalat nem passzol. Bőrhibákat nem hangsúlyozz, mondjuk a púderjével használom együtt. Erős fényt ad az arcnak ha nem használok hozzá púdert. INCI jó. Majd még körülnézek van-e ezeknél is világosabb árnyalat.

Update II: Megvásároltam a napokban. A legvilágosabb árnyalatot választottam mivel enyhén oxidálódik a nap folyamán és nekem alapból is nagyon világos a bőrőm. NW13 ha jól emlékszem. Eddig jól teljesít csak picit fénylik a bőrőm bár én a púderével együtt használom. Hosszútávon kiváncsi leszek hogyan szerepel. Az utóbbi napokban hormonális okokbó elég rossz passzban volt az arcom igy tesztelni sem tudtam annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Update: 2017.október 19.:

Erynnis

2017. október 17.

Nagyon fényes. Zsíros érzet és látvány. Púderrel tompítható. A színe jól illeszkedik. Nem okozott bőrproblémákat, emiatt használom csak el. De nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Gyöngy05

2017. augusztus 23.

Száraz, fénytelen a bőröm, ezért nálam a matt hatású alapozók szóba sem jöhetnek, mert csak fokozzák a tompa megjelenést. Mindenképpen olyan alapozót kerestem, ami hidratáló hatású és van egy kis fénye. Hát ez esetben a fényt megkaptam jó alaposan, a hidratáló hatásával viszont elégedett vagyok. A színt sikerült tökéletesen eltalálni, szépen felvihető a bőrre, jól terül, laza, könnyed szerkezetű, nem csinál maszk hatást. Fedése közepes, ami nekem pont elég, mert nagyobb bőrhibáim nincsenek. Viszont nehezen szívódik be, sokáig tapadós marad a bőröm, és igen, ahogy többen is írtátok, nagyon fénylik, főleg ha kicsit vastagabban kenem föl. Egyébként nekem nagyon szép és egységes bőrképet ad, sokkal fiatalabbnak, sugárzóbbnak tűnik a bőröm, csak ne fénylene ennyire! Más szempontból megfelel az elvárásaimnak, kellemes a viselete, nem érzem, hogy van rajtam valami. ráncaimba nem ül bele, száraz részeket jól elfedi, hidratálja. Az erős fénye miatt mégsem mertem bátran használni, így összekevertem Estée Lauder Perfectionist...alapozójával (ami önmagában is egy szuper kis termék, nem találok benne hibát), és ecsettel felvíve gyönyörű eredményt kaptam. Kellemes, szaténos bőrfény, egységes, sugárzó, fiatalosabb kinézet, sokáig megmarad a bőrön, jól lehet rá sminkelni, mert puha, sima tapintású. Számomra így már tökéletes. Túlzott csillogása miatt vonok le 1*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Sammi1986

2017. május 25.

Csalódás a köbön.Sokkal többet vártam tőle.Annyira fénylik tőle az arcom,és zsíros is.Sajna ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Sz.Brigi

2017. április 7.

Ennyi pénzért én sokkal többet vártam.. Nekem egyenlőre nagyon nagy csalódás. Iszonyú száraz bőröm van és ezt ajánlották a boltba. Viszont hidratáló krém után is én úgy látom hogy nem széppé teszi a bőröm hanem kiemeli a száraz részeit.. Pedig ennek pont, hogy hidratálnia kéne. Szín az tökéletes viszont a tartóssága... Hát az nem sok... Akinek nagyon szép a bőre és csak egy kis 'szép bőr hatást' szeretne annak tudom ajánlani. Még próbálkozom hátha talán csak én rontok el valamit... De egyenlőre szerintem nem éri meg az árát... Én ajándékba kaptam de akkor is fáj a szívem érte...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

doranna

2017. március 1.

Száraz bőrömre ezt ajánlották és ez eddig az egyetlen olyan alapozóm aminek a színe tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, de sajnos nagyon csúszkál arcomon, nehezen szárad ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

tnori

2017. február 25.

A waterwight alpozorol váltottam erre a termékre, mert azt bár nagyon szerettem, de a bőröm időközben szárazabbá vált és már nem volt az igazi. Ez a termék sokkal hidratalobb, nem ül meg az apró rancokba, nagyon szép egységes, ápolt hatást érek el vele. Mindennapi könnyű alapozonak használom, nincs kulonosebb elfedni való a bőrömön. Erre a célra abszolút megfelel. Ha fixalo nélkül használom akkor nem valami tartós, folyamatosan jön le az arcomrol, ha hozzá érek ott marad az ujjamon,viszont fixaloval hibátlan. Azoknak ajánlom akik csak egy könnyű ápolt hatást nyújtó alapozót keresnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Yeast Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Tamarindus Indica Seed Extract, Phytantriol, Sodium PCA, Trehalose, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Phytantriol h I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Triacetin 0 0