MAC

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 5.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Az ultrakrémes alapozó, Face Colour tápláló hozzávalókkal és opálos mikrogyöngyökkel segíti a fiatalos ragyogást. A puha és finom textúra rásimul a bőrre, elfedi az apró bőrhibákat és pórusokat, a bőr ápolásáról és táplálásáról nem megfeledkezve. Azonnali retusálás! Garantált az egészséges és ragyogó arcbőr - nem kellenek filterek!

9 árnyalatban kapható

anetta.filip

2020. március 9.

Amikor először kipróbáltam a kezemen, nagyon megijedtem, mert nem láttam semmi színt, olvasatlanban-látatlanban vettem meg, alapozónak hittem.
Erre az van írva, hogy fluide illuminateur teinté, ennek megfelelően ez nem egy hagyományos alapozó, hanem egy "színezett világító-reflektor folyadék", tulajdonképpen egy enyhén színezett egységesítő, ránc-pórus illetve bőrhibák eltüntetésére tökéletes fluid. Legalábbis nekem..:)
Bőrömet egységesíti, fiatalítja a bőrképem, nem látszik, hogy lenne rajtam valami.
A szemem alá is szuperül bevált karikák és apró ráncok ellen.
Nincs szükségem mellé alapozóra, ha valami nagyobb elkendőznivalóm van, arra még teszek egy kis korrektort.
Elképzelem, hogy primerként is megállja a helyét, mert olyan ez, mint egy önmagában is használható primer, tapintása is szilikonos, selymes. Opálos mikrogyöngyei szép egységes képet és bőrfényt adnak (nem diszkógömb hatás). Light plus árnyalata egybeolvad téli bőrszínemmel.
Nekem ez tökéletes, mert nem szeretem a maszkos hatást, a ráncok látszatát, a foltokban hiányzó alapozót, és a kellemetlen bőrérzetet.
Aki hagyományos alapozót keres, az ne ezt vegye, mert ez nem az! Illetve bőrtípusfüggő is lehet használata. Nem tudom megmondani, hogy milyen pl egy problémás, zsíros bőrön. Normál bőrre nagyon kellemes.
Negatívuma lehet, hogy gyorsan fogy, mert nagyon híg az állaga.
Valószínűleg keresni fogok hasonló hatású terméket olcsóbban, de ha nem találok, ehhez visszatérek. Csillagos ötös.<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

A szemem alá is szuperül bevált karikák és apró ráncok ellen.
Negatívuma lehet, hogy gyorsan fogy, mert nagyon híg az állaga.

nusska

2018. július 25.

Valahogy nem...foltosodik, oxidálódik..nem volt jó választás...ahhoz pedig sajna drága volt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

JoyBlond

2018. február 14.

Ez az alapozó nem fog fedni, ahogy a neve is sugallja, aki erős fedést szeretne azt ne ezt használja, de nem is értem miért vár el valaki ilyet, amikor ezt nem arra tervezték, na mind1.

Tág pórusú, egyenetlen bőrrel nagyon nehéz alapozót használnom, mert nagyon idegesít, hogy látszik a pórusaimban. Ahhoz, hogy a bőrhibáimat el tudjam fedni, nagyon erős fedésű alapozót és sok sminket kéne használnom, de engem ez mindig is taszított, mert az jut róla eszembe, hogy akkor milyen lehet valaki, ha lemossa a sminkjét, talán egy teljesen másik ember?. ( pl.: kiderül hogy hófehér a bőre, szeplős, aknés stb.. amit a sok réteg sminkkel el lehet tüntetni, de ugyebár az a smink az egyszer lekerül... fura dolgok ezek). Szóval inkább törekszem arra, hogy a lehető legjobbat hozzak ki magamból, de ne egy másik embert. Felvállalom, hogy nem tökéletes az arcom, és ehhez mérten sminkelek.

Ez viszont tudja a trükköt, nem ül bele a bőrhibáimba, szép, egészséges kinézetet ad. Mindenkinek ajánlom, aki hasonlóan gondolkozik, és ilyen típusú terméket keres. Én nagyon szeretem, mert egységesíti a bőröm színét, egészséges "no makeup makeup" kinézetet ad, amit imádok.

A színek nagyon jól működnek, az én nc20-25-ös színemhez a medium tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

A színek nagyon jól működnek, az én nc20-25-ös színemhez a medium tökéletes.

VanillaBlossom

2017. május 30.

Az arcomról: világos, világosabb, mint a testem többi része, száraz, nincsenek rajta bőrhibák, csak szeplők, amiket imádok. A szemem kicsit karikás, de nem vészes. Szükségem lett volna valamilyen BBkrémre, vagy lightos alapozóra, ami egységesíti a bőröm és ad egy kis színt. A szín lett volna a legfontosabb, mivel az arcom olykor sápadtnak tűnhet.
Jókat hallottam erről az alapozóról, így szerettem volna kipróbálni. Be is mentem, kértem egy kis tesztert. Már a boltban is felvitték az arcomra, de csak az egyik felére kértem. Itthon döbbenten tapasztaltam: SEMMI KÜLÖNBSÉG. Felvittem még egy, majd még egy rétegben, de még mindig semmi. Tettem rá egy kis púdert, de mire egy kis egységesítő hatása lett volna, már darabosodott az arcomon.
A bőröm ugyan nagyon finom puha lett tőle, és primernek nagyon jó, de túlzásba vitték a "next to nothing" koncepciót, és tényleg semmi nem látszik belőle. Azért nem adok egyest, mert a bőröm tapintása tényleg bársonyos lett tőle, amit imádok!
Szóval primernek tökéletes, de egységesíteni sajnos (a világos árnyalat) nem tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Szilva86

2017. április 14.

Nagyon szépen egységesít, a fedése minimális, de nekem pont annyi amennyire szükségem van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Térfogatnövelő segédanyag.