MAC

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: varvara, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

16 órán át tartó, vízálló, kettő az egyben formula, amely alapozóként és korrektorként is használható. Magas fedésű, természetes selyemfényű, olajmentes vízzáró termék, ami taszítja a nedvességet az arcon.

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation vízálló alapozó NC35
Ár: 4500 , Eladó: infrontofthemirror
Állapot: 2-3 alkalommal kipróbált, nagyon kevés hiányzik belőle (kb. az 1/5-e hiányzik vagy még kevesebb), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten a 13. kerületben lehetséges, de szívesen postázom is
sixunderground

2019. augusztus 24.

evekkel ezelott besetaltam egy mac uzletbe kiprobalni egy teljesen masik alapozot, amirol meg voltam gyozodve, hogy tokeletes lesz, azok alapjan, amiket olvastam a neten. Nagyobbat nem tevedhettem volna, teljesen termeszetellenes volt az arcomon a kiszemelt. Az eladolany javasolta ezt a tipust, a nyakamhoz igazitotta az alapozo szinet, felkente es vartam egy napot, hogy lassan, hogyan viselkedik. Mondani sem kell, masnap visszamentem, es megvettem. Evek ota toretlen a szerelem, csodasan mukodik, beauty blenderrel felvive allandoan kapom a bokokat, hogy ugy nezek ki, mint akinek nincs az arcan alapozo, es mindenki azt hiszi, hogy a borom magatol olyan tiszta es egyseges ( barcsak!) Minden idojarasban megallja a helyet, nyaron sem folyik le, 16 orat is kibir rajtam, pedig semmilyen primert nem hasznalok, ahogy fixalot is csak kb fel eve kezdtem el, elotte evekig nem hianyzott ( most sem, csak hat a levendulas fix plus nagyon jo illatu, nincs mit tenni..) Hiaba kombinalt a borom, nem zsirositja a t-vonalam, sima puderrel fixalom es atlag 1x puderezem ujra egy nap, ami regen nem igy volt. Nem okozott irritaciot, nem tomte el a porusaim, a regi arctisztitoim ugyan nem szedtek le nyomtalanul, de a La Roche Posay Effaclair igen. En csak dicserni tudom, nem is fogy gyorsan, mert nem kell vastagon kenni, es nekem korrektor sem kellett melle kb soha, evente 2 tubussal hasznalok el kb, szoval megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Rebeka99

2019. április 18.

Valóban vízálló, de nekem sajnos erős alákrémezés és primer után is sok az arcomnak. Valahogy túlszárítja, összegyűlik az arcomon néhol csomókban, úgyhogy sajnos nekem nem vált be a vízhiányos bőrön. Ecsettel nem nagyon tudtam eldolgozni szépre, mert túl sűrű volt, és bár matt finishre száradt de az nagyon maszkhatású volt, nem tetszett sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Moncsika73

2018. július 5.

Nagyon friss még a tapsztalatom ezzel az alapozóval, tegnap mentem az Arénába talalható Mac üzletbe, alapozót vásárolni. Miután elmondtam mik az elvárasa az alapozóval kapcsolatban és a bőrömnel melyik felelne meg, rögtön ezt a terméket ajánlották. NW 25 az árnyalat ami tökéletesen passzol😀 nagyon kellemes viselet, teszteltem ma a 30 fokban, izzadtam rendesen babakocsit toltam fel egy nagy emelkedőn, de miután hazaértünk a tükörben elégedetten állítottam meg, hogy gyönyörűen a helyén van, nem folyt meg, nem gyűlt meg az apró ráncokban. A szuper még nem kell előtte korrektort használni, de a bőr megfelelő hidratálása szükséges. Hozza amit igér. És hab a tortán a telefonom kijelzője nem lett csupa maszat 😆 mindenképpen jár az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

petimetra

2018. május 21.

en kb 4-5 eve csak ezt hasznalom. normal, problemamentes börnel korrektor sem kell hozza. teny, hogy szaraz börnel figyelni kell arra, hogy elötte kellöen hidrataljunk. en neha edzes elött sem mosom le, es nem izzadom le, nem tömiti el a porusaimat.
felvitelhez ajanlott beauty blender / beauty drop, vagy egy jobb alapozoecset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

felvitelhez ajanlott beauty blender / beauty drop, vagy egy jobb alapozoecset.

doraorsolya

2018. április 21.

Tanácstalan vagyok vele kapcsolatban, hiszen akkora elvárásaim voltak a formula fele. Nekem alapvetően csillogó lesz a bőröm minden alapozó alatt, így az angliai MAC bolt dolgozója ezt a "nagyon matt" alapozót ajánlotta. Nos, ez alatt is az leszek, de kívülről valahogy nem lehet látni ennek a nyomait, mint a többi alapozónál. Inkább üde fényt ad, ezzel palástolja a diszkógömb szerű bőrömet. Még nagyon sokat kell hordanom, nem ismertem ki teljesen, pedig már január óta fogyasztom. Megvettem hozzá a korrektort is, ami viszont valami fenomenálnis, és együtt tényleg ütős kombót képeznek. Most, hogy jön a melegebb időjárás nem tudom, hogy milyen lesz az alapozó szereplése, remélem nem fogok benne nagyot csalódni.. Összegzésül, mert kicsit talán kusza lett ez a néhány sor, tetszik, professzionális, de valahogy nem az igazi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

az etus

2018. február 16.

Nagyon kedvelem, jelenleg kedvenc alapozóm. Könnyen építhető maszkhatás nélkül, egy rétegben viszont gyönyörű, természetes a végeredmény. Egész nap fent marad, napközben szinte semmit nem kell korrigálnom. Nekem nagyon tetszik ez a finish, egy kellemes, üde bőrfénye van, ami nem lesz pár óra után zsíros hatású. A színválasztásnál viszont figyelni kell, mert tényleg oxidálódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Titanilla10

2017. október 27.

Nem vagyok nagy alapozó mániás de amióta megvettem használom alig kell belőle egy kicsi van egy két pattanásom azokra szoktam rakni szépen eltűnteti őket.Szemem alá is rakok egy kicsit így már korán reggel frissnek tűnök:)Tartós tényleg vîzálló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

koczanemese

2017. október 23.

Nagyon profi, hosszan tartó. Szép a színe kezdetben, viszont ha nem használod el hamar akkor eléggé besárgul. Az INCI-je egész szép. Picit olcsóbb lehetne. Ettől függetlenül lehet újra veszem később, mert nettó 9 órát kell, hogy bírjon a munkám miatt ha nem többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

dianae

2017. szeptember 21.

Ezzel az alapozóval elég love-hate kapcsolatom van mert többször is újravásároltam. A 15 és 20-as árnyalatot keverve használom mert a 15-ösnek kicsit hulla szürkés színe van magában. Nagyon szépen fed és tartós a laura mercier púderemmel DE nagyon oxidálódik és jaj ha picit is meggizzad a homlokod mert akkor visszatér az oxidálódás előtti színéhez és sokkal világosabb lesz azon a részen (extra jól mutat ha kontúroztál is a homlokodon )! Nyárra nem is ajánlanám de télre elég jó, nem szárít és ha ezt használom még korrektor se kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Katulin

2017. július 17.

Számomra ez egy újabb melléfogás, ugyanis az én száraz-normál bőrömön cseppet sem mutat úgy, ahogy azt az ember ennyi pénzért elvárná... Még jó, hogy minden bőrtípusra ajánlják... Engem leginkább a fit me matte and poreless-re emlékeztet, ami bizony a top 5 legrosszabb alapozós listámon dobogós helyen van. No de vissza a Mac-hez: rólam 6-7 óra után szinte eltűnik, így zsírosabb bőrről szerintem 4-5 óra alatt "lecsúszik". Emellett nem szép a finise, szinte poros és néhány kisebb pattanást is okozott. Hogy valami jót is mondjak, nc15 és nc20 tökéletes lesz a fehér bőrűeknek is. Ez azonban édeskevés ahhoz, hogy 2-nél több csillagot adjak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag