MAC

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. november 21.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Normál

Hosszan tartó alapozó, mely akár 15 órán át is fed. Könnyű és krémes állagú, mely közepes fedést biztosít.Még nedves és forró időben is kordában tartja a bőr olaj termelését és a bőrt természetesen, frissen és hibátlanul tartja. Napfény védelmet is biztosít.

Ár: 4000ft , Eladó: swtbzs
Állapot: 2x használt. , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Budapest Árpád híd
MAC Pro Longwear Alapozó Foundation - NC15 árnylat
Ár: 4900 Ft ( újonnan 10800 Ft) , Eladó: adelorszagh
Állapot: Kicsit több mint a fele van benne, Helyszín: Szentendre, Budapest, fizetés: Személyes átvétel és posta is lehetséges!
Tami75

2019. május 14.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt az alapozót, amit mindennapos használatra kerestem. Ez a valaha használt legjobb cucc fedésben, nem véletlenül használják filmes sminkhez, fotózásokhoz kilószámra. Az egyetlen hőségálló, szexálló alapozó amit valaha próbáltam. Felvive elég ragacsos, majdnem mint ha ragasztót kennék az arcomra, fixálva viszont tökéletes szinte HD smink hatást ad. A fekete leves csak később jött, ugyanis jópár hétbe telt, mire ráeszméltem, hogy ez tett tönkre a bőrömet és nem a stressz vagy egyéb életmódbeli változás. Utánanéztem külföldi oldalakon a véleményeknek, ott már vegyes volt az összkép, nem csak istenítés. Nagyon sokan írták hozzám hasonlóan, hogy bazi nagy, szinte fekélyes pattanásokat okozott nekik. Sose voltam kifejezetten pattanásos, de az egész bőrömet begyullasztotta, amit nagyon sajnálok, mert majdnem teljes üveg porosodik a fiók alján. Egy alkalomra sem merem használni, mert 1 nap után is pattanást okoz. Viszont azóta is ilyen jó hatású alapozót keresek, ami nagy szívfájdalmam, mert még nem találtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

dniki

2019. március 13.

Nagyon ritkán nyúlok ehhez az alapozóhoz, viszont amikor kell ( események , munkahely) akkor tudom,hogy számíthatok a tartósságára és a jó fedésére!

Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Biztosan újra fogom venni!

moetabb

2019. január 14.

Nagyon sok alapozót kipróbáltam, (az olcsóbb, és a drágább kategóriából egyaránt), mielőtt rátaláltam erre. Egyszerűen imádom. Ez volt az első, mely vékony rétegben is tökéletesen fed. Rendkívül tartós, ami nekem nagyon fontos, hiszen néptáncos vagyok. Az előző alapozóim egy-egy fellépés végére teljesen lefolytak az arcomról. Ez szinte ugyanolyan tökéletesen az arcomon marad, mint ahogy feltettem.
Minden napi használat mellett nekem majdnem 1 évig elég a 30 ml-es üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Minden napi használat mellett nekem majdnem 1 évig elég a 30 ml-es üveg.

DAnna96

2018. október 14.

Gimis éveim óta szégyelltem a bőröm állapotát, mely, a munkájához semmit nem értő kozmetikus és a hormonok együttes eredményeként jött létre. Bár azóta már a rengeteg és sokféle kezelésnek köszönhetően mára össze sem lehet hasonlítani a bőrömet az akkorival, de ez a csodaszer volt a támaszom azokon a napokon, amikor még tükörbe sem volt kedvem nézni. A biztonság kedvéért még mindig rendszeresen újraveszem, de már csak akkor használom, ha rosszabb állapotban van a bőröm, vagy valami fontosabb alkalomra megyek. Még az én bőröm is matt marad tőle, csodálatosan egységesít, képes igazi babaarcot adni a viselőjének. A szaküzletben segítettek a tökéletes árnyalatot kiválasztani, úgyhogy tényleg csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Örök hálám fogja kísérni, hogy a legrosszabb pillanatokban is segített szeretni önmagam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

poldibarb

2018. augusztus 15.

Az elejen szerettem ezt az alapozot. Draga, de jo az INCI-je, igy megerte. Konnyed, nincs eros fedese, de nekem nincs mit fedni a boromon csak a pirosodast. Viszont most mar tul sarga a boromhoz kepest es szaritja nagyon a boromet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

betty007

2018. június 14.

Ezt az alapozót négy éve használom, amikor a munkám miatt szükséges minden nap, de benne nem csalódtam, pedig néha próbálgatok mást is. Egyedül ő tudott nekem egész napra bababőrt adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

KovacsEszti

2018. március 17.

Csak ajánlani tudom, imádom! Miután ezt az alapozót kezdtem használni, nagyon sok dicséretet kaptam, hogy milyen hibátlan az arcbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Rozsaszinponilo

2018. február 25.

Nagyon tartós, természetesen ragyogó finish-sel rendelkező, és könnyed viseletű alapozó. Szinte rásimul a bőrre. A márkához hűen rendesen pigmentált, nagyon jól fed. Teljesen rendben van, egy darab rossz tulajdonsága sincs. Mindezen csupa pozitív tapasztalatok mellett mégis a legkiemelkedőbb, hogy egyáltalán nem oxidálódik, így amit legelőször látsz színt, az úgy is marad! Tökéletes, úgy, ahogy van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Trekaa

2018. január 15.

Sokadjára veszem újra mert nagyon jó fedésű alapozó és tartós, de nagyon nagyon szárítja a bőrömet és ha csak ezt használom huzamosabb ideig akkor sokkal pattanásosabb lesz a bőröm tőle. Emiatt mindenképp 1 csillaggal kevesebbet kap a termék.
Következő alkalommal a sok pozitív vélemény miatt Estee Lauder Double Wear-re fogom cserélni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Bebcikee

2017. október 16.

Drogériás alapozókhoz viszonyítva nagyon jó, de engem szárít, és kopik pár óra után. Estee Lauder-re cseréltem, jó döntés volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.